Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kodzak0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kodzak0

  1. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja cale zycie na masie
  2. kodzak0 odpowiedział(a) na muunv temat w Inne marki
    czyli prawie ze obok mnie ;P
  3. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    wlasnie wczoraj rozmawialem z ziomkiem ze sklepu i tez mi mowil ze saw to loteria. na jednego dziala na innego juz nie ;/
  4. kodzak0 odpowiedział(a) na muunv temat w Inne marki
    trzeba wolniej jezdzic albo uwazniej ja sie ucze wolnej jazdy hehehe
  5. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja dzis podjechalem do sklepu po nitrobolon 2 ale niestety niebylo juz go ;/ to wziolem za free probke octagon z fitmaxa oraz redweiler z olimpa zobaczymy jak klepie hehehe
  6. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Akurat cwiczenie kazdej partii z osobna nie jest zle
  7. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    hmmm to moze i ja stestuje tego saw ) bo dawno nic nie bralem co by solidnie klepalo. ostatnie co bylo to messophorn czy jak to sie tam pisalo
  8. kodzak0 odpowiedział(a) na muunv temat w Inne marki
    w sensie na bmw? ;p jak tak to nieeee to daj znaka jak bedziesz juz furmanka
  9. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja ostatnio mialem z olimpa caly blister w tabsach. daj znac jak dziala aakg w plynie od treca dzis moze ja podskocze do zioma to moze jakies probeczki bedzie mial narazie mam przerwe w treningach bo przenosze silownie hehehe ale niebawem bedzie goooł
  10. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Argina jest dobra. I ponoc shoch teraphy dalej robi robote Ja mile wspominam np deca stackniestety wycofany z rynku bo zamocny n.o.k.o plasma jet itd itd ale niestety niedzialaja juz jak kiedys. Teraz sam kupujac jakis supel zastanawiam sie czy warto, czy bedzie robil robote
  11. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    zalezy jaki staz treningowy ale dieta napewno ) U mnie kuleje niestety hehehe tak naprawde przedtreningowki sa zbedne jesli zrobisz cwiczenie na lzejszym ciezarze ale ze 100% dokladnoscia to tez efekt zadowala
  12. kodzak0 odpowiedział(a) na muunv temat w Inne marki
    mozna sie ustawic w pol drogi albo jak bedzisz w wawce bo zapewne bywasz hehehe czasami
  13. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    niema sensu wzorowac sie tym co pisza na opakowaniach. Tylko dostosowac porcje pod siebie. ja np raz bralem tego nowego Xplode z bsn i powiem tak 1 miarka = nic 1,5 tez 2 cos sie zaczelo dzoac 2,5 dopiero bylo ok teraz to kupujac suplement jaki kolwiek to loteria jak dla mnie. nie to co kiedys Niestety suple w Europie czy Polsce nie sa takie jak w USA pomimo ze nazwa i producent ten sam
  14. kodzak0 odpowiedział(a) na muunv temat w Inne marki
    Rejon, Piaseczna-Góry Kalwarii Niby 70 km od CIebie
  15. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    wsumie to bardziej mi chodzi o to by cos brac codziennie. Nitro takie jest. jeszcze jak bym staka dodal to by bylo ok np storma, kwestia czy tez trzyma moc jak kiedys. swego czasu duzo supli testowalem, a na ta chwile wiekszosc nich mozna sypac do wc ;/
  16. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak jak kolega wyzej dieta skoro to tylko 2 treningi. Tak nitro jako przedtreningowka. Kiedys kopala fajnie nie wiem jak teraz
  17. kolego lotka na klape by sie przydala dla mnie to i 19" to duzo
  18. kodzak0 odpowiedział(a) na muunv temat w Inne marki
    nie wiem, mozliwe. Ale zdarzalo mi sie jezdzic jako pasazer w BMW i jakos niepodchodzi mi to wnetrze mam wrazenie jak bym siedzial w satrszym egzemplarzu ;/ Bo sie przyzwyczailes do innych aut Mowie, ja te nie bylem wcale przekonany do wnetrz. Np. BMW 7 E65 i Audi A8 D3. W BMW wszystko jakies takie pochowane, toporne... :/ hehehe mozliwe widze ze temat idzie dalej:P moze z czasem oblukam Twoja BMW bo widze ze niedaleko mamy do siebie a teraz z tymi ramkami bedzie charakterystyczna
  19. bajka wsumie u mnie by sie przydalo tez ogarnac moze opiszesz swoj sposob co i jak?
  20. fajna fura kolo robi robote jak sie smiga na 20" )
  21. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Koksy ktos szamal tego nowego nitrobolona II ?
  22. sprawdz sobie odpowietrzenie zbiornika paliwa. U mnie w B5 wlasnie to bylo przyczyna. Zbiornik lekko wessalo ( potem to juz masakrycznie ) , przez co spalily sie 2 pompy a plywak poprostu szalal na wskazniku.
  23. To poczatki hehe. A to fakt nabiera wygladu Narazie te dokladki odstraszaja ale ogarnie sie u to hehe Chyba ze sprey i jazda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.