Treść opublikowana przez kodzak0
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Siemka. Ogarnia się może ktoś w systemach kominków?
-
Przeróbka oparcia tylnej kanapy nieskładanej na składaną w Audi A4 B6
Da się odświeżyć temat?
-
DP a przegląd samochodu
Spodziewałem się kwoty niższej niż tysiak heh. Ja i tak mam sondy off
-
DP a przegląd samochodu
Patrzyłem na stronę fmica i powiem szczerze że też nie są aż tak takie te sportowe katy. To parametry jak u mnie w takim razie
-
DP a przegląd samochodu
A jak bardziej masz zestrojoną? W razie co muszę mieć opcje jakaś heh
-
DP a przegląd samochodu
No dobra a jak się to odnosi do samochodów polekkich modach? Bo raczej dołożenie zwyklego kąta trochę skomplikuje temat
-
DP a przegląd samochodu
Siemka. Jeśli nie ten dział to proszę o przeniesienie. Koledzy i koleżanki. Słyszałem ostatnio że zaostrzają się przepisy odnośnie przeglądów. Samochody bez kata mają nie przechodzić przeglądu. Jak teraz ogarnąć dp żeby nie mieli się do czego przyczepić? Robić imitację kata?
-
Silnik 1.8 TFSI vs 2.0 TFSI w Audi A4 B8
Koledzy mam pytanko, bo tak czytam o tych tfsi na różnych stronach. Do roku 2012r widnieje problem z olejem ale jak zrobię remont to powinno być ok? Tak samo doczytałem się że po roku 2012 problemu nie ma ale po większym przebiegu problem powraca? Chyba ze ro ściema
-
pytanko: o hak do a4 b6 avant
Na belce mam tak. Type 305 206 ZF 8e0000w afn
-
pytanko: o hak do a4 b6 avant
Nie chce zakładać zbędnego tematu. Panowie jak rozszyfrować nr OEM haka wpinanego westfalii w b6 sedan
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla kolegi z a4 b5 sedan w warce na sanatorskiej dziś po godzinie 16
-
Szukam człowieka:)
Siemka. Nie będę tworzył nowego tematu. Jest ktoś może z okolic Grójca kto ma b6 w sedanie i ma doczepiany hak westfalia ?
-
B6 DIVISION
Jakieś moduły widziałem na all ale tylko muzyka na nich była możliwa
-
B6 DIVISION
Koledzy jakiś patent do rnse na rozmowy i muzykę przez bt
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Koledzy zna się ktoś na hydraulice? Jak tak to prosiłbym info na priv
-
B6 DIVISION
Zapomniałem że pisałeś wyżej. Ok dzięki za info. Wnioskuję wiec że szkoda kasy na sportowy w moim przypadku
-
B6 DIVISION
Ogólnie co mi da taki filtr w porównaniu do zwykłego
-
B6 DIVISION
U mnie jest 216 ps więc nie bardzo w takim razie z blow off. A co do tej wkładki sprtowej p&p czytałem że montaz jej spokojnie starczy na te 10k km
-
B6 DIVISION
Ale ta wkładka zamiast ori ma sens czy ogólnie przerobić dolot. Bo idzie czas wymiany filtrów i ciekaw jestem
-
B6 DIVISION
Pany takie pytanko na szybko. Opyla się w 1.8t dodać blow off? Bo coś gdzieś czytałem że nie, ale już pewności nie mam. I jeszcze pytanko czy jest sens montować sportowy filtr powietrza firmy ramair? Nie chodzi o stożek
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kolegi z czarnego b6 pod dekada w Grójcu Wesołych świąt
-
B6 DIVISION
Koledzy, jak ogarnąć możliwość rozmów i słuchania muzyki w rnse?
-
kabel do a4 b6
Jest ktoś na forum kto naprawi taki kabel lub kogoś może polecić?
-
kabel do a4 b6
A to popatrzę przy okazji. Dzieki
-
kabel do a4 b6
Już na dwóch kompach to robiłem i jest to samo. Ale to kabel rozbierać czy szukać w kompie w magistrali urządzeń