Treść opublikowana przez kodzak0
-
wskaznik temp.
a co do wskaznika to chyba mozna go sprawdzic w Vagu czy sie uniesie jak reszta czy nie?
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Brat ma 2.5 w quattro avanta heh nawet widac fejsa na zdj ja osobiscie tylko sedany troche golas ale na moje potrzeby jest ok Napewno w planach ladna fela na lato 16" albo 17". I napewno xenony tylko jakie Co do mocy to tak myslalem do 200ps. Slyszalem ze w wwa ogarniaja za jakies 1200pln W planach bylo b7 ale niestety dzwonik w b5 ukrocil portwel Pany jaki koszt zrobienia podgrzewanych lusterek? bo widze ze niemam tego juz w tym modelu:( Koledzy mogli byscie mi podpowiedziec jak dbac o silniczek 1.8T ? Poniewaz to moja pierwsza przygoda z turbinka. Milo by bylo uslyszec jakies porady, a niechce Tworzyc nowego tematu
-
Dolewka oleju
Sam osobicie tez bym juz wolal wymienic filterek i zalac nowy olej niz bawic sie w dolewki
-
Nowy nabytek AKOYA SILVER
autko fajne Co do znaczja to ja zostawilbym. Osobiscie sam wywalilem znaczek 1.8T ale znaczek 0000 i A4 zostaje by sie godnie prezentowal )
-
Ceny paliwa marzec 2026
shell Piaseczno Pb 4,46 ON 4,45 LPG 2.53 na BP podobne ceny
-
Porada, ile warte sa te felgi?
heh najwyzej powiem 500zl
-
Porada, ile warte sa te felgi?
dzieki za pomoc ogolnie szukam felgi wraz z opona poniewaz nieposiadam aktualnie letniej opony. Jak cos znajde bede pisal jeszcze )
-
Porada, ile warte sa te felgi?
Czyli warte max 800zl jak napisal black4
-
Ceny paliwa marzec 2026
Ja w astrzanie kiedys jak tankowalem lpg na shellu czy bp robilem ok330km a na orlenie ok 300km. Stacja sfacji niestety nierowna
-
Porada, ile warte sa te felgi?
A gdzie ten znaczek powinien byc?
-
Porada, ile warte sa te felgi?
Zdj od wewnatrz A wszelkie opisy jakie znalazlem to: Made in Germany LK 112 ET40 ( i tu jest problem bo nie wiem jakie mam ET. Ale sprawdze. Brat w avancie ma ET47 ) 7Jx17H2 TDY_A HS07 Opony continental ale suwmiarka wskazuje bieznik tylko na 4mm. Wystarcza takie dane do wyceny?
-
Porada, ile warte sa te felgi?
A jak to rozpoznac? Bo mam mozliwosc je kupic za okolo 1200zl
-
Porada, ile warte sa te felgi?
Siemka Pany potrzebuje porady. Ile sa warte takie 17" ?
-
Pół zbiornika paliwa, a wskaźnik pokazuje, że jest pusto
W b5 mialem taka akcje ze mi wessalo zbiornik lekko i zaczol ruznie wskazywac licznik, po jakims czasie juz ciagle na zero. potem spalilo pompe. sprawdz czy masz dobre cisnienie w zbiorniku
-
Ceny paliwa marzec 2026
Ja w piątek zalałem na shellu w Piasecznie kolo W-wy za 4.56 PB ON był za 4,54
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja wsumie tez zalalem motula xcess 5w40
-
Lokalizacja zaworu N75 w 1.8 T BFB
Vag to ogolnie dobra sprawa i warto sprawdzic raz na jakis czas. Gdzies czytalem ze ten wezyk byl przytkany i dlatego raz mial moc a raz nie
-
Lokalizacja zaworu N75 w 1.8 T BFB
ja znalazlem cos takiego dla ulatwienia http://zapodaj.net/a45e41e1f264a.jpg.html niemoge wstawic zdj wiec link
-
Audi a4 b6 2.5 tdi 180 quattro
no ladnie ladnie ) U mnie brat ma w avancie i wgniata heheh
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Moze z czasem doczeka sie wiekszej mocy heh )
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
No to sie pochwale heh. Od miesiaca jestem posiadaczem A4 B6 1.8T z 2003r sprowadzone z Danii. Wczesniej mialem A4 B5 1.8 ktore sprawowalo sie przez 4 lata A oto i one Troszke info o mojej aktualnej Audi A4 B6 W planach: - Felga 17" albo 18" na lato - Done - Dokladka zderzaka na tyl - czeka w kolejce na montaz - Podniesienie mocy do 200Ps. - Done Na ta chwile 216ps - Malowanie zaciskow na czerwono - Done Dzieki Musti - Malowanie dokladek pod kolor - Podlokietnik przod - Done - Przyciemki na caly tyl - Xenony lub bixy - Oswietlenie led - Kierownica 3 ramienna s-line - Done - Pelny fis - Done - grzane spryski - Done - lotka na klape - Done - kiera s-line - Done - gałka s-line - Done - ryjek s-line - Done - ręczny ala rs - Done - elektryka tył - Done Mam nadzieje ze fundusze pozwola na zmiany w przyszlosci, poniewaz to moje pierwsze mody