Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kodzak0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kodzak0

  1. kodzak0 odpowiedział(a) na makaveli1985 temat w Audi A4 B6/B7
    a co do wskaznika to chyba mozna go sprawdzic w Vagu czy sie uniesie jak reszta czy nie?
  2. Brat ma 2.5 w quattro avanta heh nawet widac fejsa na zdj ja osobiscie tylko sedany troche golas ale na moje potrzeby jest ok Napewno w planach ladna fela na lato 16" albo 17". I napewno xenony tylko jakie Co do mocy to tak myslalem do 200ps. Slyszalem ze w wwa ogarniaja za jakies 1200pln W planach bylo b7 ale niestety dzwonik w b5 ukrocil portwel Pany jaki koszt zrobienia podgrzewanych lusterek? bo widze ze niemam tego juz w tym modelu:( Koledzy mogli byscie mi podpowiedziec jak dbac o silniczek 1.8T ? Poniewaz to moja pierwsza przygoda z turbinka. Milo by bylo uslyszec jakies porady, a niechce Tworzyc nowego tematu
  3. kodzak0 odpowiedział(a) na salon temat w 1.8T
    Sam osobicie tez bym juz wolal wymienic filterek i zalac nowy olej niz bawic sie w dolewki
  4. autko fajne Co do znaczja to ja zostawilbym. Osobiscie sam wywalilem znaczek 1.8T ale znaczek 0000 i A4 zostaje by sie godnie prezentowal )
  5. shell Piaseczno Pb 4,46 ON 4,45 LPG 2.53 na BP podobne ceny
  6. heh najwyzej powiem 500zl
  7. dzieki za pomoc ogolnie szukam felgi wraz z opona poniewaz nieposiadam aktualnie letniej opony. Jak cos znajde bede pisal jeszcze )
  8. Czyli warte max 800zl jak napisal black4
  9. Ja w astrzanie kiedys jak tankowalem lpg na shellu czy bp robilem ok330km a na orlenie ok 300km. Stacja sfacji niestety nierowna
  10. A gdzie ten znaczek powinien byc?
  11. Zdj od wewnatrz A wszelkie opisy jakie znalazlem to: Made in Germany LK 112 ET40 ( i tu jest problem bo nie wiem jakie mam ET. Ale sprawdze. Brat w avancie ma ET47 ) 7Jx17H2 TDY_A HS07 Opony continental ale suwmiarka wskazuje bieznik tylko na 4mm. Wystarcza takie dane do wyceny?
  12. A jak to rozpoznac? Bo mam mozliwosc je kupic za okolo 1200zl
  13. Siemka Pany potrzebuje porady. Ile sa warte takie 17" ?
  14. W b5 mialem taka akcje ze mi wessalo zbiornik lekko i zaczol ruznie wskazywac licznik, po jakims czasie juz ciagle na zero. potem spalilo pompe. sprawdz czy masz dobre cisnienie w zbiorniku
  15. Ja w piątek zalałem na shellu w Piasecznie kolo W-wy za 4.56 PB ON był za 4,54
  16. Ja wsumie tez zalalem motula xcess 5w40
  17. Vag to ogolnie dobra sprawa i warto sprawdzic raz na jakis czas. Gdzies czytalem ze ten wezyk byl przytkany i dlatego raz mial moc a raz nie
  18. ja znalazlem cos takiego dla ulatwienia http://zapodaj.net/a45e41e1f264a.jpg.html niemoge wstawic zdj wiec link
  19. no ladnie ladnie ) U mnie brat ma w avancie i wgniata heheh
  20. Moze z czasem doczeka sie wiekszej mocy heh )
  21. No to sie pochwale heh. Od miesiaca jestem posiadaczem A4 B6 1.8T z 2003r sprowadzone z Danii. Wczesniej mialem A4 B5 1.8 ktore sprawowalo sie przez 4 lata A oto i one Troszke info o mojej aktualnej Audi A4 B6 W planach: - Felga 17" albo 18" na lato - Done - Dokladka zderzaka na tyl - czeka w kolejce na montaz - Podniesienie mocy do 200Ps. - Done Na ta chwile 216ps - Malowanie zaciskow na czerwono - Done Dzieki Musti - Malowanie dokladek pod kolor - Podlokietnik przod - Done - Przyciemki na caly tyl - Xenony lub bixy - Oswietlenie led - Kierownica 3 ramienna s-line - Done - Pelny fis - Done - grzane spryski - Done - lotka na klape - Done - kiera s-line - Done - gałka s-line - Done - ryjek s-line - Done - ręczny ala rs - Done - elektryka tył - Done Mam nadzieje ze fundusze pozwola na zmiany w przyszlosci, poniewaz to moje pierwsze mody

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.