Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kodzak0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kodzak0

  1. dlatego jestem zwolennikiem samochodow do 2005r lepsze wykonanie Moj mechanik opowiadal mi ze mial przypadek taki ze naprawial skode superd albo octavie ( juz nie pamietam ktora) z 2011r. na tamte czasy byla na full opcji. Wyszlo w tym samochodzie to ze maska zaczela gnic. Bynajmniej tak mi opowiadal. Wedlug mnie kiedys samochody robiono po to by jezdzily, a teraz po to aby pojezdzily tyle i tyle i seriws ;(
  2. ja jednak dalej bede sie trzymal tego ze a3 niepowinno byc w sedanie jesli ktos chce male kupuje a3 troche wiesze a4 wieksze a6 i a8 takie moje zdanie
  3. diody sa ale co ktora oznacza? ;p w instrukcji brak info pogladowe zdj z neta 1 dioda od czego? nie wiem 2 dioda ze jest polaczenie z netem, zgadza sie? 3dioda ze jest wi fi zgadza sie? dalej to juz wtyczki pod kabelek
  4. Co tu gdybac. Wszystko zalezne od 1 wlasciciela, stwierdzil ze niepotrzebne mu to to i tamto to tego niewziol. Inny chcial wszystji to bral wszystko. A my jako kolejni potencjalni wlasciciele takich bryczek szukamy pod siebie samochodow ktore ktos tam kiedys stworzyl. Jeden chce to drugi tamto. Ale jednak nieskladana tylna kanapa to tragedia xD nawet niewiedzialem ze takie cos istnieje xD Jednak wg mnie jesli chodzi o a3 to glupota jest zrobienie sedana, mi A3 kojarzy sie z cheatbec'kiem a nie sedanem. kazdy ma swoje poglady itd Ale fakt faktem sa rzeczy ktore powinny byc w standardzie
  5. Wlasnie nie wiem. Podczas ustawiania routera zaznaczylem polaczenie LTE/3G. POdobno na mojej wsi jest antena lte. Jesli mam niemiec lte to wole zostac przy moich 7mb bez limitu danych. Ps4 szybko by limit zjadlo
  6. Tak na tych testach lacza wychodzi 16-18mb
  7. Wg mapy jestem. Ale w praktyce chce miec pewnosc
  8. Koledzy wiecie moze jak sprawdzic czy polaczenie jest LTE czy nie? Wziolem sobie na proble modem huawei razem z routerem d link dwr - 116. Chce wiedziec czy mam LTE czy nie. Dodam ze w statusie polaczenia wyswietla mi 72mb/s , w rzeczywistosci po testach lacza wychodzi ~17mb. aktualnie mam netie i mam 7mb. chce cos szybszego ale niestety u mnie oferta to tylko netia, neostrada badz cos z rodziny play, plus itd. Pomozcie plis
  9. Powiem Ci ze tak ukratkiem sledze Twoj temat i furka wyglada booosko )
  10. kodzak0 odpowiedział(a) na KINIAM temat w 1.6
    Ja bym zmienil. Co do manna to trafiaja sie chinczyki z tego co wiem:(
  11. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ten program tez jest calkiem spoko http://www.dobreprogramy.pl/Moj-Komputerowy-Dietetyk,Program,Windows,11613.html
  12. a ten przeskok na 280mm duzo sie rozni finansowo? od standardu? Tak myslalem ze tak samo tej firmy ale wolalem sie upewnic. Jak czytalem jedni inwestuja w ATE, TRW, zimmerman itd
  13. niepamietam jakie napewdy. ale wiem ze pilocik musi obslugiwac kod zmienny i staly. Przewaznie na allegro widze kody stale
  14. Koledzy jakiej firmy tarcze na tyl ? klocki poleciliscie ferodo. Kolega z forum polecil mi abym przeszedl na tarcze z tylu na 280mm ale raczej drozsze to bedzie wiec raczej niewyjdzie to aktualnie w moim przypadku ze wzgledu finansowego. Wiec pozostaje fabryczne, tylko jakiej firmy? Prosze o pooomoc
  15. Koledzy moze moglibyscie polecic jakis kluczyk ktory by mial kod zmienny oraz staly. Chcialbym miec jeden pilot do garazu i do bramy, zamiast nosic dwa. Macie jakies propozycje?
  16. Dawaj wiecej zdj
  17. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Koledzy ja mam na zbyciu teraz przedtreningowke klilka puszek po 90zl vpx shotgun'a jak ktos z rejonow wawy to mozna ogarnac, o ile jeszcze jest
  18. Koledzy ktora firma bardziej polecana? ww Ertech czy Turboland? za miesiac dwa chce zregenerowac Turbo tylko kwestia gdzie
  19. kodzak0 odpowiedział(a) na gregzakopane temat w 1.8T
    a przypadkiem nie bedzie do sprawdzenia przeplywomiez i silniczek krokowy? ale mylic sie moge
  20. Czyli ogolnie wiem cob z turbina wolalem sie upewnic czy tylko to bedzie Radyjko zmienilem ale na inne JVC heh. Niunka ma skromne wyposazenie ale mi styka najgorsze ze tylna kanapa sie nie sklada ( rameczki zamontowane Z przodem byly male problemy ale jakos dalem rade mozna powiedziec ze dolaczylem do rodziny No to koledzy oto moj nowy nabytek Dzieki koledze z forum kkamil.sline Felunie 17" z ET 43 z oponka dunlop 225/45/17 2 Focie na szybko zaraz po kompieli DO tego zrobilismy sobie mini spocik po udanej transakcji kilka fotek
  21. kodzak0 odpowiedział(a) na kodzak0 temat w 1.8T
    ja teraz odnotowalem 9,95l/100km. Po wawie tez smigam ale staram sie jak najmniej heheh
  22. ramki sa podstawa hehe
  23. wczoraj w piasecznie po godz 22 jechalem za srebna B6 1.9TDI sedan nr rej WOT w strone GK ) jakas ramka z audi byla ale nie klubowa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.