Treść opublikowana przez kodzak0
-
Siłownia
Wiem A ja czesto biore kreatyne mixa razem z przedtreningowka przed i jeszcze przed idzie tiger/black
-
Siłownia
geranium tez ;p
-
Siłownia
l argina przy tym to nic niepamietam co to bylo ale byly 3 mega substancje sama czysta kofeina robi swoje geranium tez a w polaczeniu? ;d miazga
-
Siłownia
od czasu do czasu warto wziasc probiotyk, dla regeneracji wlasnie flory bakteryjnej mialem podobnie mialem na 2 porcje wziolem na 1 xD po treningu chodzilem jak wkur.... zero zmeczenia, napady cieplo zimno cisnienie i puls masakra oczy otwarte na maxa xD itd itd a wszystko bylo na bazie kofeiny, geranium i czegos tam jescze
-
Siłownia
wszystk co dobre to zaraz zakazuja ;/ i jak tu kupywac suple? jak wiekszosc fajnych substancji zakazana
-
Siłownia
w proszku mam kupilem bialeczko od kumpla to mi dal kilka gratisow w tym ta probke, a dzis akurat plecy + bic wiec zobaczymy No jest w plynie mocniejsze tak wynika wg skladu ale proszek ma dodatki Edit: Powiem tak. Nasz rynek jest ujowy. Suple sa slabsze niz te same np w usa. Powod? Zakazane substacje u nas a u nich nie ( Napalm daje rade pompa lekka ale fajna chec do cwiczen jest tylko bania po treningu ciezka ale ogolnie sadze ze lepsze niz vpx shotgun
-
Siłownia
ja mam probke tego
-
Siłownia
Ja dzis stestuje to powiem
-
Siłownia
Nie raczej nie. Bo jak by dzoalalo najbardziej na banie to kazdy produkt by dawal kopa
-
Lotka na klape sedan
koledzy poszukuje powoli lotki na klape bagaznika na all widze ze sa, ale ceny zaczynaja sie od 100zl i niewiem ktora bedzie si zeby nie byla made in china podpowie ktos w jakiej cenie mozna dorwac taki bajer? Edit: warte to jest zachodu? http://allegro.pl/audi-a4-8e-b6-2001-2004-spoiler-rs4-nowosc-i5464516193.html
-
Siłownia
jutro przetestuje jeszcze ma mi kilka probek ogarnac
-
Siłownia
akurat dostalem probke od naszego mistrza w kulturystyce
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
cacy wyglada
-
Siłownia
Powiem tak. Bralem xplode jakis czas temu wg zalecen na opakowaniu efekt? Zaden. Zwiekszylem dawke 2-3 krotnie dopiero czulem jak to dziala. To nie jest tylko suplement diety. To tez ma prawo na kogos dzialac albo i nie. Wiem z wlasnych doswiadczen. A troche tych puszek zjadlem
-
Siłownia
Czyli co dla chlopa o wadze np60kg jest taka sama dawka co dla chlopa o wadze np100kg? albo wiecej
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
no no Tomek b7 fajna dokladka tez hyhyh bede mial chociaz czesc Twojej b7 :PP ale z tego co widzialem b6 tez fajne kiedy montaz wydechow i zdj?
-
Siłownia
no niekoniecznie 10g na dzien ogolna zasada 1g/10kg masy wlasnej 6g dla wagi 60kg itd itd bierzesz codziennie tyle samo. mozesz brac miesiac albo i dwa, ale niezadlugo zeby organizm sie nieprzyzwyczail ze ma kreatyne z zewnatrz. bierzesz np 6 tyg i jak skoncysz robisz 6tyg przerwy z kreatyna albo i dluzej potem mozna zaczac znowu
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Glos wiekszosci heh
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Wlasnie powiem Ci ze jakos i mi to podeszlo jak przylozylem ja zobaczymy jak bedzie po malowaniu czy taka dokladka zostanie czy nie "p
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Mysle ze jak na nowicjusza nie jest zle A co myslisz zeby zoatawic ten kolor?
-
Siłownia
kreatynke to trzeba dobrac pod siebie Ale fakt zapredko niema sensu ladowac sie w suple ale juz jak sie brac to pierw lekkie suple
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
niebawem bede jakos probowal ja wyzej montowac zeby te ultery weszly Tylko musze do pewnej osoby podjechac i ugadac sie czy mi zespawa te dokladki
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Teraz to bulo tylko wcisniete
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
wlasnie tak pomyslalem zeby te plastiki zespawac. Jutro sobie podjade do kolesia ktory spawa plastiki i moze mi to ogarnie Okaze sie jutro, o ile bedzie robil po 17
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Narazie musze wpasc na pomysl jak ja dopasowac a potem przyczepic