Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kodzak0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kodzak0

  1. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wiem A ja czesto biore kreatyne mixa razem z przedtreningowka przed i jeszcze przed idzie tiger/black
  2. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    geranium tez ;p
  3. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    l argina przy tym to nic niepamietam co to bylo ale byly 3 mega substancje sama czysta kofeina robi swoje geranium tez a w polaczeniu? ;d miazga
  4. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    od czasu do czasu warto wziasc probiotyk, dla regeneracji wlasnie flory bakteryjnej mialem podobnie mialem na 2 porcje wziolem na 1 xD po treningu chodzilem jak wkur.... zero zmeczenia, napady cieplo zimno cisnienie i puls masakra oczy otwarte na maxa xD itd itd a wszystko bylo na bazie kofeiny, geranium i czegos tam jescze
  5. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    wszystk co dobre to zaraz zakazuja ;/ i jak tu kupywac suple? jak wiekszosc fajnych substancji zakazana
  6. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    w proszku mam kupilem bialeczko od kumpla to mi dal kilka gratisow w tym ta probke, a dzis akurat plecy + bic wiec zobaczymy No jest w plynie mocniejsze tak wynika wg skladu ale proszek ma dodatki Edit: Powiem tak. Nasz rynek jest ujowy. Suple sa slabsze niz te same np w usa. Powod? Zakazane substacje u nas a u nich nie ( Napalm daje rade pompa lekka ale fajna chec do cwiczen jest tylko bania po treningu ciezka ale ogolnie sadze ze lepsze niz vpx shotgun
  7. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja mam probke tego
  8. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja dzis stestuje to powiem
  9. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie raczej nie. Bo jak by dzoalalo najbardziej na banie to kazdy produkt by dawal kopa
  10. kodzak0 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    koledzy poszukuje powoli lotki na klape bagaznika na all widze ze sa, ale ceny zaczynaja sie od 100zl i niewiem ktora bedzie si zeby nie byla made in china podpowie ktos w jakiej cenie mozna dorwac taki bajer? Edit: warte to jest zachodu? http://allegro.pl/audi-a4-8e-b6-2001-2004-spoiler-rs4-nowosc-i5464516193.html
  11. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    jutro przetestuje jeszcze ma mi kilka probek ogarnac
  12. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    akurat dostalem probke od naszego mistrza w kulturystyce
  13. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Powiem tak. Bralem xplode jakis czas temu wg zalecen na opakowaniu efekt? Zaden. Zwiekszylem dawke 2-3 krotnie dopiero czulem jak to dziala. To nie jest tylko suplement diety. To tez ma prawo na kogos dzialac albo i nie. Wiem z wlasnych doswiadczen. A troche tych puszek zjadlem
  14. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Czyli co dla chlopa o wadze np60kg jest taka sama dawka co dla chlopa o wadze np100kg? albo wiecej
  15. no no Tomek b7 fajna dokladka tez hyhyh bede mial chociaz czesc Twojej b7 :PP ale z tego co widzialem b6 tez fajne kiedy montaz wydechow i zdj?
  16. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    no niekoniecznie 10g na dzien ogolna zasada 1g/10kg masy wlasnej 6g dla wagi 60kg itd itd bierzesz codziennie tyle samo. mozesz brac miesiac albo i dwa, ale niezadlugo zeby organizm sie nieprzyzwyczail ze ma kreatyne z zewnatrz. bierzesz np 6 tyg i jak skoncysz robisz 6tyg przerwy z kreatyna albo i dluzej potem mozna zaczac znowu
  17. Wlasnie powiem Ci ze jakos i mi to podeszlo jak przylozylem ja zobaczymy jak bedzie po malowaniu czy taka dokladka zostanie czy nie "p
  18. Mysle ze jak na nowicjusza nie jest zle A co myslisz zeby zoatawic ten kolor?
  19. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    kreatynke to trzeba dobrac pod siebie Ale fakt zapredko niema sensu ladowac sie w suple ale juz jak sie brac to pierw lekkie suple
  20. niebawem bede jakos probowal ja wyzej montowac zeby te ultery weszly Tylko musze do pewnej osoby podjechac i ugadac sie czy mi zespawa te dokladki
  21. Teraz to bulo tylko wcisniete
  22. wlasnie tak pomyslalem zeby te plastiki zespawac. Jutro sobie podjade do kolesia ktory spawa plastiki i moze mi to ogarnie Okaze sie jutro, o ile bedzie robil po 17
  23. Narazie musze wpasc na pomysl jak ja dopasowac a potem przyczepic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.