Treść opublikowana przez kodzak0
-
Wspólne granie online PS4
Przeciez masz gry za free. Na ps4. Nie takie tytuly co na platnym ale zawsze
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
a jakie bardziej polecane? z 1 wejsciem na sonde czy z 2?
-
Wspólne granie online PS4
ja zdecydowanie wole ps od x w ps tez masz darmowe gry co miesiac bez abonamentu, do tego jakies 3-4 dodatkowe gry jak masz abonament
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co tam sie wczoraj dzialo z ta policja? ja niestety niedalem rady dojechac
-
1.8T BFB brak mocy (słabe doładowanie turbiny)
mi kolega z forum mowil, tak jesli zawor Dv jest brudny to wymienic go cena okolo 160zl. Najlepsze dojscie do niego jest od spodu samochodu. tez mi sie zdawalo ze cos mam malo mocy. WYmienilem swiece jeszcze raz i zawor dv. samochod odzyl
-
Jak podlaczyc nie fabryczne radio, wylaczenie po wyjeciu kluczyka
bo masz do wyboru. albo wylaczanie z palca albo po wyjeciu kluczyka albo tak albo tak czyli pewnie jak wlaczysz pozycje to radio bedzie gralo bez kluczyka:P U mnie w przed lifcie kwestia byly tylko kabelki. Chyba ze w polifcie jakos stacyjka jest inaczej zrobiona ze kabelki niepomagaja. a probowales juz zamiany z kablami?
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
masz 4 chetnych na ten sam silniczek z tym samym oznaczeniem
-
Wspólne granie online PS4
ja sie zatrzymalem na bf3 i COD mw 2
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to moze jakas miejscowke na ursynowie, mokotowie? mialbym blizej hehe moze mi sie uda we wtorek byc na narodowym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co my z cukru jestesmy?
-
Jak podlaczyc nie fabryczne radio, wylaczenie po wyjeciu kluczyka
jeden kabelek ma 2 rozgalezienia i wystarczy pomodzic z tym. albo znalezc w instrukcji. tak pamiec musi byc. ale w tym kablu sa 2 koncowki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiec wedlug mnie sprawa jasna narodowy lepszy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a jaka frekwencja bywala w arkadii?
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
tez bym sie pisal na DP do BFB. Tylko pytanie czy dalej jest grupowe czy indywidualne? oraz jaka cena ? bo tak sledzilem i bylo 350 potem 340
-
[B6 BFB] A4 B6 1.8 T, czarny froncik
No ladna furka ale hak byl the best xD widze ze Tez sprowadzona z DE rocznik ten sam, silniczek i oznaczenie jak u mnie powodzenia w modzikach
-
Jak podlaczyc nie fabryczne radio, wylaczenie po wyjeciu kluczyka
u mnie w B5 bylo tak samo wszystko zalezalo od kabelkow w przejsciowce.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko ze sie pracuje do 17-18 jeszcze moze zawitam jak sie uda ;P bo pracuje do 17-18
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja na stadion mam ponad 30km
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Musisz pamiętać że to miejscówka tylko tymczasowa na grila bo wygrała Arkadia czyli juz niezawitam
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Luzior.
-
Dokladka Cupra- ocencie
czyli pewnie zapodam i sobie
-
Dokladka Cupra- ocencie
wlasnie mysle nad dodaniem do swojej ;P
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
okey. Postaram sie
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
moze kiedys mi sie uda wyrwac jeszcze na spocik ale wczoraj fajnie wygladala kolumna jadaca z A4 pod narodowym fajnie by bylo od czasu do czasu dorwac ekipe w piasecznie
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Chyba powinienem byc w domu dokladnie tu ale z edytuj posta niekazdy musi znac lokalizacje