Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kodzak0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kodzak0

  1. Przeciez masz gry za free. Na ps4. Nie takie tytuly co na platnym ale zawsze
  2. a jakie bardziej polecane? z 1 wejsciem na sonde czy z 2?
  3. ja zdecydowanie wole ps od x w ps tez masz darmowe gry co miesiac bez abonamentu, do tego jakies 3-4 dodatkowe gry jak masz abonament
  4. co tam sie wczoraj dzialo z ta policja? ja niestety niedalem rady dojechac
  5. mi kolega z forum mowil, tak jesli zawor Dv jest brudny to wymienic go cena okolo 160zl. Najlepsze dojscie do niego jest od spodu samochodu. tez mi sie zdawalo ze cos mam malo mocy. WYmienilem swiece jeszcze raz i zawor dv. samochod odzyl
  6. bo masz do wyboru. albo wylaczanie z palca albo po wyjeciu kluczyka albo tak albo tak czyli pewnie jak wlaczysz pozycje to radio bedzie gralo bez kluczyka:P U mnie w przed lifcie kwestia byly tylko kabelki. Chyba ze w polifcie jakos stacyjka jest inaczej zrobiona ze kabelki niepomagaja. a probowales juz zamiany z kablami?
  7. masz 4 chetnych na ten sam silniczek z tym samym oznaczeniem
  8. ja sie zatrzymalem na bf3 i COD mw 2
  9. to moze jakas miejscowke na ursynowie, mokotowie? mialbym blizej hehe moze mi sie uda we wtorek byc na narodowym
  10. a co my z cukru jestesmy?
  11. jeden kabelek ma 2 rozgalezienia i wystarczy pomodzic z tym. albo znalezc w instrukcji. tak pamiec musi byc. ale w tym kablu sa 2 koncowki
  12. wiec wedlug mnie sprawa jasna narodowy lepszy
  13. a jaka frekwencja bywala w arkadii?
  14. tez bym sie pisal na DP do BFB. Tylko pytanie czy dalej jest grupowe czy indywidualne? oraz jaka cena ? bo tak sledzilem i bylo 350 potem 340
  15. No ladna furka ale hak byl the best xD widze ze Tez sprowadzona z DE rocznik ten sam, silniczek i oznaczenie jak u mnie powodzenia w modzikach
  16. u mnie w B5 bylo tak samo wszystko zalezalo od kabelkow w przejsciowce.
  17. tylko ze sie pracuje do 17-18 jeszcze moze zawitam jak sie uda ;P bo pracuje do 17-18
  18. ja na stadion mam ponad 30km
  19. Musisz pamiętać że to miejscówka tylko tymczasowa na grila bo wygrała Arkadia czyli juz niezawitam
  20. kodzak0 odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6
    czyli pewnie zapodam i sobie
  21. kodzak0 odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6
    wlasnie mysle nad dodaniem do swojej ;P
  22. moze kiedys mi sie uda wyrwac jeszcze na spocik ale wczoraj fajnie wygladala kolumna jadaca z A4 pod narodowym fajnie by bylo od czasu do czasu dorwac ekipe w piasecznie
  23. Chyba powinienem byc w domu dokladnie tu ale z edytuj posta niekazdy musi znac lokalizacje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.