Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kodzak0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kodzak0

  1. too chyba nawet tak lapie tez bfb wiec licze na podobny wynik heheheh
  2. czyli podczas mapki sie oszacuje sprzeglo? no u mnie jeszcze fmic wleci licze ze w tym roku to ogarne ps ktory to projekt na jego str?
  3. no wlasnie niechcialbym zrobic mapki i zaraz sprzeglo do ilu ogolnie wytrzymuje?;p
  4. po tej wiadomosci zaczynam sie obawiac bo jak naszykuje furke na stage I chcialem sie wybrac do gregora albo spanky'o
  5. podoba mi sie ;d po modzie duuuuuzo lepiej ;d
  6. podobno ta w Żabiencu jest ok
  7. Pozdro dla kierowcy srebnego b6 avant na WN Wracajacego z kobieta z radomia
  8. do konca miesiaca sa zapisy
  9. kurde niezczailem ze bedziesz.
  10. 1 Tomek dp jedna sonda Awt 2 kodzak0 dp jedna sonda Bfb 3 bjoern dp dwie sondy BFB 4 Jacek@4 bfb 2sondy 5 -Mistrzu- dp dwie sondy BFB 6-Zen8000 BFB jedna sonda 7-SowaBezOka AEB jedna sonda
  11. jest 5 osob. mozna by juz dzialac w kierunku produkcji
  12. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja mam czasem taniej bialka gainery itd a co do Ostrowii to ja np jej pic nie moge usiedziec przy mnie po ostrowii to meka dla mnie i dla innych
  13. dopisuj do tamtego posta. bo tak znowu wyjdzie burdel :/
  14. niemialem okazji sprawdzic
  15. podepnij mnie 1 sonda bfb 163km
  16. zapewne opcja share
  17. koledzy co robimy z tym grupowym? narazie nic nie idzie. Mozecie np mi napisac na pw kto chce a ja dam znac kto co chce. bo zalezy mi na czasie. a narazie to niema szczegolow
  18. Powiem szczeze ze grafika lepsza jest w pes2016. Ale sterowanie jak dla mnie lepsze w fifie15. Zobaczymy jakie zmiany da fifa bo z opisoe i trailerow tez ma byc niezla
  19. zobaczymy co pokaze fifa 16 chyba pierwszy raz wyjdzie pes niz fifa xD
  20. wlasnie ja czekam na demo fify i zobacze narazie sie pobiera
  21. ja wczoraj loguje sie na psn patrze a tu demo pes 2016 xD a fify 16 brak
  22. myslalem ze sie uda zdjac tak bym samochodem gdzies dojechal a tak d*pa ;/
  23. koledzy nie chce tworzyc nowego tematu wiec zadap pytanie tutaj. Nigdzie niemoge znalezc informacji. Czy mozna zdjac sama dokladke tylnego zderzaka? jesli tak to jak?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.