Treść opublikowana przez kodzak0
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Ta moja dokladke bede napewno malowal pod kolor. Tylko mysle czy ta z b7 tak zostawic czy inny kolor
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Za same dokladki? Edit: Przymiareczka kolorek pasuje? ;p
-
Siłownia
Jakas roznice powinien poczuc. Tak jak napisal Bartek. Dieta
-
Buczy przy przyśpieszaniu
u mnie tez buczalo napoczatku lekko przy przyspieszaniu. potem to juz masakra ;P moze jednak spaw puszcza czy cus Moze tez inni wyraza swoje zdanie na ten temat
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
beda na 100% tylko pierw musze lakiernika znalezc Tak wogole to ile powinno wyniesc na oko malowanie tych dokladeczek?
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
mam na nadkolu. a niechce by to poszlo dalej Tomek jak dobrze pojdzie niebawem dam zdjecie z Twoja dokladeczka hyhy
-
Dokładka S-line B6 przód
To oplaca sie kupic sama dokladke? czy lepiej calosc?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
dawaj zdj na forum zebym wiiedzial kogo wypatrywac
-
Siłownia
TAK dokladnie jest. Jak koledzy tez pisali to tylko uzupelniacz do diety. Ale np bcaa po trenigu szybciej sie wchlonie niz aminokwasy z jedzenia ja np lubie bcaa z l-cyrulina bo mam zastepstwo arginy czyli pompy
-
Buczy przy przyśpieszaniu
Moze zlacze tlumnika pada?
-
Strefa Śmiechu
Ja wczoraj widzialem s4 na ON )
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Teraz to i ja wiem ze trzeba sie napocic przy czarnym lakierze Trzeba w polerke zainwestowac Ale podczas polerki na nadkolu zobaczylem burchelek ( i jak to ogarnac?
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Tu masz racje juz mi 18" chodza po glowie xD Cos tam widac ale bedzie fajniejsza
-
Nowicjusz - wątek powitalny
no siema ja z okolic
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Na 18 polowalem ale trafily sie 17 ) A dystanse jakie? Teraz w planach jest podniesienie mocy heh Edit: Takie tam sobotnie prace z nudow sprzatanko w srodku specyfikiem firmy 3M, Mycie samochodziku, Potem preparacik do felg firmy 3M, Wosk z sonaxu, Polerka reczna ze szmatka z mikrofibry, oraz znowu preparacik do szyb z 3M. Efekt jaki zostal uzyskany jest taki Niebawem wskoczy dokladka zderzaka z b7 s-line
-
Wspólne granie online PS4
ktos chce pokazac jak dziala ta opcja sher?
-
Siłownia
olimp i fitmax wymieniony przezemnie w granicy 40zl +/- 10 zl, zalezy od miejsca. wazne aby dobrze dawkowac kreatyne tzn 1g kreatyny na 10kg masy wlasnej
-
Siłownia
Przelicz sobie ilosc porcji i Ci wyjdzieczy sie opyla czy nie
-
Siłownia
Ja bcaa lubie z firmy fitmax albo olimp
-
Siłownia
To juz Twoj wybor. proszek musisz sam obliczyc. kapsy masz obliczone. Firma to jak widzisz kazdy inna. Ja tylko olimp i fitmax. Czasami mp
-
Siłownia
Ja np mile wspominam kreatyne "olimp mega caps 1250" oraz creatine Fitmax (tu mozna trafic z dodatkiem tauryny) Ale na kazdego dziala tez cos innego. Na mnie osobiscie niedziala jablczan kreatyny.
-
Siłownia
Wiec ja na poczatek bym zaproponowal kreatynke typu monohydrant z tauryna i powinno byc git jak masz kase to do tego bcaa z dodatkiem l-cyruliny albo glutaminy
-
Siłownia
Moze zle sformulowalem wczesniwjsza wypowiedz. Chodzilo mi o to ze jest mozliwosc utracic tluszczyk bez saa. Z zwiekszeniem optycznym miesnia. Jednak rzezba w jakis sposob zwieksza optycznie miesnie (znam takie przypadki) Fakkt jednoczysne tracenie fatu i budowanie jest niemozliwe. Zle sformulowakem zdanie wtedy. Sorry za pomylke i dzieki za poorawe Tzn jest ale juz na saa
-
Internet od Play - Pomoc
a ja jestem mega zadowolony z ps4 oj pobiera jak sciagasz gry po 20gb raczej zostane przy starym necie niestety
-
Internet od Play - Pomoc
chce cos gdzie bez obaw bede mogl dzialac na 10 urzadzeniach, oraz na ps4 co najwiecej pociagnie z transferu