Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kodzak0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kodzak0

  1. Ta moja dokladke bede napewno malowal pod kolor. Tylko mysle czy ta z b7 tak zostawic czy inny kolor
  2. Za same dokladki? Edit: Przymiareczka kolorek pasuje? ;p
  3. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Jakas roznice powinien poczuc. Tak jak napisal Bartek. Dieta
  4. kodzak0 odpowiedział(a) na bajer1111 temat w 1.8T
    u mnie tez buczalo napoczatku lekko przy przyspieszaniu. potem to juz masakra ;P moze jednak spaw puszcza czy cus Moze tez inni wyraza swoje zdanie na ten temat
  5. beda na 100% tylko pierw musze lakiernika znalezc Tak wogole to ile powinno wyniesc na oko malowanie tych dokladeczek?
  6. mam na nadkolu. a niechce by to poszlo dalej Tomek jak dobrze pojdzie niebawem dam zdjecie z Twoja dokladeczka hyhy
  7. kodzak0 odpowiedział(a) na Zieluu temat w Audi A4 B6
    To oplaca sie kupic sama dokladke? czy lepiej calosc?
  8. dawaj zdj na forum zebym wiiedzial kogo wypatrywac
  9. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    TAK dokladnie jest. Jak koledzy tez pisali to tylko uzupelniacz do diety. Ale np bcaa po trenigu szybciej sie wchlonie niz aminokwasy z jedzenia ja np lubie bcaa z l-cyrulina bo mam zastepstwo arginy czyli pompy
  10. kodzak0 odpowiedział(a) na bajer1111 temat w 1.8T
    Moze zlacze tlumnika pada?
  11. Ja wczoraj widzialem s4 na ON )
  12. Teraz to i ja wiem ze trzeba sie napocic przy czarnym lakierze Trzeba w polerke zainwestowac Ale podczas polerki na nadkolu zobaczylem burchelek ( i jak to ogarnac?
  13. Tu masz racje juz mi 18" chodza po glowie xD Cos tam widac ale bedzie fajniejsza
  14. no siema ja z okolic
  15. Na 18 polowalem ale trafily sie 17 ) A dystanse jakie? Teraz w planach jest podniesienie mocy heh Edit: Takie tam sobotnie prace z nudow sprzatanko w srodku specyfikiem firmy 3M, Mycie samochodziku, Potem preparacik do felg firmy 3M, Wosk z sonaxu, Polerka reczna ze szmatka z mikrofibry, oraz znowu preparacik do szyb z 3M. Efekt jaki zostal uzyskany jest taki Niebawem wskoczy dokladka zderzaka z b7 s-line
  16. ktos chce pokazac jak dziala ta opcja sher?
  17. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    olimp i fitmax wymieniony przezemnie w granicy 40zl +/- 10 zl, zalezy od miejsca. wazne aby dobrze dawkowac kreatyne tzn 1g kreatyny na 10kg masy wlasnej
  18. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Przelicz sobie ilosc porcji i Ci wyjdzieczy sie opyla czy nie
  19. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja bcaa lubie z firmy fitmax albo olimp
  20. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    To juz Twoj wybor. proszek musisz sam obliczyc. kapsy masz obliczone. Firma to jak widzisz kazdy inna. Ja tylko olimp i fitmax. Czasami mp
  21. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja np mile wspominam kreatyne "olimp mega caps 1250" oraz creatine Fitmax (tu mozna trafic z dodatkiem tauryny) Ale na kazdego dziala tez cos innego. Na mnie osobiscie niedziala jablczan kreatyny.
  22. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Wiec ja na poczatek bym zaproponowal kreatynke typu monohydrant z tauryna i powinno byc git jak masz kase to do tego bcaa z dodatkiem l-cyruliny albo glutaminy
  23. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Moze zle sformulowalem wczesniwjsza wypowiedz. Chodzilo mi o to ze jest mozliwosc utracic tluszczyk bez saa. Z zwiekszeniem optycznym miesnia. Jednak rzezba w jakis sposob zwieksza optycznie miesnie (znam takie przypadki) Fakkt jednoczysne tracenie fatu i budowanie jest niemozliwe. Zle sformulowakem zdanie wtedy. Sorry za pomylke i dzieki za poorawe Tzn jest ale juz na saa
  24. a ja jestem mega zadowolony z ps4 oj pobiera jak sciagasz gry po 20gb raczej zostane przy starym necie niestety
  25. chce cos gdzie bez obaw bede mogl dzialac na 10 urzadzeniach, oraz na ps4 co najwiecej pociagnie z transferu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.