Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kodzak0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kodzak0

  1. konsola ps4 id: kodzak0 pozatym latwo miec abonament na 2 tyg za 3 zl ;p
  2. Ok to niebawem wysle zapro
  3. ja mam u siebie Beru
  4. sorry ze sie wtrace nienatemat, ale moze kto podpowiedziec jak sie robi te logi ? bo sam mam czasem widze ze raz moje a4 ma moc a raz nie
  5. nie wiem na jakiej zasadzie oni udostepniaja te gry ale bana nie ma. Kolega kupil tak ufc. Koles Ci podaje dane, Ty sie logujesz i pobierasz. Potem wchodzisz na swoje konto i grasz. Tylko niemozesz usunac konta z ktorego pobierales gre, po jakims czasie on i tak zmieni haslo.
  6. nietwierdze ze sie znam tylko mowie co zaobserwowalem u siebie i tyle temat jest latwy w tej kwesti. kupujesz robisz konto z gra sciagasz i grasz na swoim
  7. ale ja sie nie spieram o wydajnosc tylko ze dobry kabel tez jest podstawa
  8. kabelek tez swoje robi. masz slabej jakosci kabel to i grafika inna w grze. pezerabiane to bylo przezemnie i przez znajomych
  9. jak dobrze zakrecisz to w ps4 na rok kupisz za 60zl hyhy na rok kinect nie wiem jak dziala wiec nie oceniam. czy ja wiem czy tak ledwo na full hd daja. zalezy jaka gra i jaki kabel hdmi pad to juz kwestia gustu
  10. jak w temacie. Ktos? cos? gra online?
  11. ja ostatnio uzylem wheel & tire cleaner z 3M i powiem jestem zadowolony
  12. U mnie przyczyna uciekajacego plynu byl czujnik temp.
  13. dla mnie osobiscie najlepszy pod byl w ps3, ten od ps4 to lipa
  14. parking jest miejscowa fajna. tylko sie zgadac
  15. No ja zeby odkryc full opcje ps4 musze miec TV 4k hehe pozatym nie wiem jak w x ale w ps mozna uruchamiac konsole glosem i z wykrywaniem twarzy xD ale nie wiem jak to dziala bo jeszcze kam nie mam
  16. oj tam to z 500 metrow dalej od zjazdu na spalona a pozatym mozna bym tam zlocik zrobic na kielbaski z ogniska
  17. wersja cyfrowa jest inaczej liczona heh. Ciekaw jestem tylko jak bo przebitki cen sa meeega. ale na pss zawsze sa ceny drozsze, ale da sie to obejsc ;p
  18. ja osobiscie wole ps4 nie wiem jeszcze jak dziala nowa kamerka na ps. Niestety online jest juz platny w ps4, ale chociaz daja gry za free w ps store fife masz za 289zl edycje specjalna
  19. sorry ze odswiezam ale mam metlik z klima w modelu b6. Jesli ECO sie swieci tzn ze klima jest wylaczona tak? musze sie upewnic
  20. Panowie. Chcialbym zrobic logi u siebie. Moglby ktos wyjasnic co i jak?
  21. slizganie tam przy spalonej?
  22. Wlasnie zauwazylem ze i u mnie ubywa plynu ;/ i niemam pojecia skad ;/ moze to byc wina uszczelki pokrywy?
  23. Ok dzieki za info. Przekaze mu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.