Treść opublikowana przez kodzak0
-
Wspólne granie online PS4
konsola ps4 id: kodzak0 pozatym latwo miec abonament na 2 tyg za 3 zl ;p
-
ps4 - fifa 15
Ok to niebawem wysle zapro
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
ja mam u siebie Beru
-
a4 b6 1.8 t bex brak mocy przy pełnym otwarciu przepustnicy i wysoka korekta
sorry ze sie wtrace nienatemat, ale moze kto podpowiedziec jak sie robi te logi ? bo sam mam czasem widze ze raz moje a4 ma moc a raz nie
-
xone vs ps4 pilne!
nie wiem na jakiej zasadzie oni udostepniaja te gry ale bana nie ma. Kolega kupil tak ufc. Koles Ci podaje dane, Ty sie logujesz i pobierasz. Potem wchodzisz na swoje konto i grasz. Tylko niemozesz usunac konta z ktorego pobierales gre, po jakims czasie on i tak zmieni haslo.
-
xone vs ps4 pilne!
nietwierdze ze sie znam tylko mowie co zaobserwowalem u siebie i tyle temat jest latwy w tej kwesti. kupujesz robisz konto z gra sciagasz i grasz na swoim
-
xone vs ps4 pilne!
ale ja sie nie spieram o wydajnosc tylko ze dobry kabel tez jest podstawa
-
xone vs ps4 pilne!
kabelek tez swoje robi. masz slabej jakosci kabel to i grafika inna w grze. pezerabiane to bylo przezemnie i przez znajomych
-
Jakie macie radioodtwarzacze w swoim audi?
ja mam jvc kd-x310bt
-
xone vs ps4 pilne!
jak dobrze zakrecisz to w ps4 na rok kupisz za 60zl hyhy na rok kinect nie wiem jak dziala wiec nie oceniam. czy ja wiem czy tak ledwo na full hd daja. zalezy jaka gra i jaki kabel hdmi pad to juz kwestia gustu
-
ps4 - fifa 15
jak w temacie. Ktos? cos? gra online?
-
Jakie akcesoria do mycia felg?
ja ostatnio uzylem wheel & tire cleaner z 3M i powiem jestem zadowolony
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
U mnie przyczyna uciekajacego plynu byl czujnik temp.
-
xone vs ps4 pilne!
dla mnie osobiscie najlepszy pod byl w ps3, ten od ps4 to lipa
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
parking jest miejscowa fajna. tylko sie zgadac
-
xone vs ps4 pilne!
No ja zeby odkryc full opcje ps4 musze miec TV 4k hehe pozatym nie wiem jak w x ale w ps mozna uruchamiac konsole glosem i z wykrywaniem twarzy xD ale nie wiem jak to dziala bo jeszcze kam nie mam
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
oj tam to z 500 metrow dalej od zjazdu na spalona a pozatym mozna bym tam zlocik zrobic na kielbaski z ogniska
-
xone vs ps4 pilne!
wersja cyfrowa jest inaczej liczona heh. Ciekaw jestem tylko jak bo przebitki cen sa meeega. ale na pss zawsze sa ceny drozsze, ale da sie to obejsc ;p
-
Zasada działania automatycznej klimatyzacji
ok. dziena
-
xone vs ps4 pilne!
ja osobiscie wole ps4 nie wiem jeszcze jak dziala nowa kamerka na ps. Niestety online jest juz platny w ps4, ale chociaz daja gry za free w ps store fife masz za 289zl edycje specjalna
-
Zasada działania automatycznej klimatyzacji
sorry ze odswiezam ale mam metlik z klima w modelu b6. Jesli ECO sie swieci tzn ze klima jest wylaczona tak? musze sie upewnic
-
Prosba o wyjasnienie
Panowie. Chcialbym zrobic logi u siebie. Moglby ktos wyjasnic co i jak?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
slizganie tam przy spalonej?
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
Wlasnie zauwazylem ze i u mnie ubywa plynu ;/ i niemam pojecia skad ;/ moze to byc wina uszczelki pokrywy?
-
Audi A4 2.5TDI Quattro Avant - Nie pali
Ok dzieki za info. Przekaze mu