Treść opublikowana przez kodzak0
-
Czym jest Audi?
no tak dokladnie moze nieznam sie az tak na motoryzacji, ale wiem ze samochody pozniej 2005r (+/- 2 lata) sa bardziej trwale niz te powyzej tak przynajmniej wnioskuje po tym co sie czyta, moze sie myle ale niesadze
-
Czym jest Audi?
ale wiesz, zawsze mozna upatrzyc jakas ladna sztuke, w rozsadnej kasie. I zawsze mozna dodac sobie kilka bajerow kiedys tam i sie cieszyc mnie np bardzo sie podoba b7, b8. ale tez bardzo cieszy mnie moje b6. chociaz jest skromne ale mnie cieszy
- Spalanie
-
Czym jest Audi?
ja mysle ze sie opyla inwestowac. zwlaszcza ze jest lepsza jakosc materialu
-
Siłownia
jesli nieczujesz pompy, niemasz zakwasow, sprawa prosta trening jest do d*p..y. minimum 3 serie na cwiczenie. sprobuj tak. Gryf lamany/prosty uginanie ramion stojac 3serie po 6-8 pow. i takim wiekszym ciezarem ale aby robic dokladnie. i aby lokcie byly przy tulowiu. uginanie ramion hantelkami z supinacja 3 serie po 6-8 pow dodatkowo mozesz dodac uginanie ramion na modlitewniku albo tzw siodemki na dobicie. ja stosuje po 4-5 serii na cwiczienie przedramie to potega 2/3 objetosci ramienia sprobuj tak wyciskanie francuskie lezac gryfem lamanym 4 serie 10 pow sciaganie linki wyc gornego 4 s po 10-12 pow wyciskanie sztangi na plaskiej w waskim uchwycie albo pompki w oparciu 3s po 10 dodatkowo wez trening bica i trica z inna partia. np klatka + tric tutaj rozgrzejesz dobrze trica podczas klatki plecy + bic tutaj zas dobrze dac 2s rozgrzewkowe przed tren bica ps. jesli niemasz diety zainwestuj w odzywki pozatym treningi opisane na stronach typu kfd czasami sa lipne dobry trening to pompa i zakwasy
-
gdzie w W-wie ogarnąć klimatyzację?
i chyba tez znajdziesz w auchanie czy realu
-
gdzie w W-wie ogarnąć klimatyzację?
Tylko ja mieszkam w rejonie Piaseczna jak cos, wiec pod wawa.
-
Siłownia
tez nie jestem aktualny w tym temacie, tak jak kiedys ale np stacki kreatynowe ( mieszanka kilku kreatyn np mono,jablczanu, kre-alkyn, ta nowa forme con-cret itd ) Polaczenie kreatyny z przedrteningowka ( kiedys polecany schock teraphy + storm ponoc dalej klepie)
-
Czym jest Audi?
tak samo jak zamontowac korbki z tylu a z przodu elektryka
-
Siłownia
diete i systematycznosc to podstawa. hmmm mono? dobre ale na poczatek. Potem to juz tylko mieszanki. Pozatym jak jest dobra miska to odzywki typu bialko gainer sa zbedne, wiec pozostaje tylko suplementacja. maxy sa fajne, raz na jakis czas przydatne
-
gdzie w W-wie ogarnąć klimatyzację?
jutro moge zajechac do tej osoby i zapytac czy dziala tez z odgrzybianiem. Mam do niego 500m
-
Siłownia
a co robisz na lapke? i jak z miska? pozatym 4-6 powtorzen to bardziej na sile niz mase
-
gdzie w W-wie ogarnąć klimatyzację?
ja wsumie sprawdzalem tylko szczelnosc klimy i ja nabijalem, wiec nie wiem czy polecic moge
-
Siłownia
ale swoje wyniki ma ale niestety nagrody to dnoooo
-
Siłownia
raczej trzecio miska i technika droga do sukcesu chociaz moj ziomek jak przygotowuje sie do zawodow to potrafi cwiczyc 2-3 razy dziennie hehe
-
Siłownia
ja nie sprawdzam maxow ale juz ladny wynik. moze i ja bym cos kolo 130 na raz zlapal:P
-
Audi A4 B6 Avant by Bobek
ladna ladna i dokladki w kolor
-
Spalanie
- Siłownia
Teraz ciezek bo kasa nie ta czasu mniej i niema jak trzymac diety a dzieki ostatniej diecie mojej kobiety pizza, kebab, MC bemben poszedl- Siłownia
najpierw masa potem rzezba no chce miec ta 100 na rzezbie teraz troszke zaczolem rzezbic lekko. Ale niebawem znowu masa w lapce musi byc te minimum 47- Siłownia
ja kiedys na silce normalnej, potem brak silki przez 2 lata i zmalalem teraz od roku powrot do masy w warunkach domowych wzroscik 180cm waga 100kg, bicek 44/45cm a klatke robie 100/105/110/115/120- Siłownia
wiesz mi tez to lotto ile ciskam ale ciekawosc sie pojawila wiec pochwalcie sie- Siłownia
Koledzy moze pochwalicice sie kto ile ma w bicku? i jakim ciezarem robi klatke?- Czym jest Audi?
Czyli to co napisalem. Max 2005r- Zlot Fiata 125p - Legenda wciąż żywa
milo bo POLSKIE ) - Siłownia