Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kodzak0

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kodzak0

  1. no tak dokladnie moze nieznam sie az tak na motoryzacji, ale wiem ze samochody pozniej 2005r (+/- 2 lata) sa bardziej trwale niz te powyzej tak przynajmniej wnioskuje po tym co sie czyta, moze sie myle ale niesadze
  2. ale wiesz, zawsze mozna upatrzyc jakas ladna sztuke, w rozsadnej kasie. I zawsze mozna dodac sobie kilka bajerow kiedys tam i sie cieszyc mnie np bardzo sie podoba b7, b8. ale tez bardzo cieszy mnie moje b6. chociaz jest skromne ale mnie cieszy
  3. kodzak0 odpowiedział(a) na kodzak0 temat w 1.8T
    przy najblizszym tankowaniu sprawdze jak jest u mnie ze spalaniem z fisa a dystrybutorem
  4. ja mysle ze sie opyla inwestowac. zwlaszcza ze jest lepsza jakosc materialu
  5. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    jesli nieczujesz pompy, niemasz zakwasow, sprawa prosta trening jest do d*p..y. minimum 3 serie na cwiczenie. sprobuj tak. Gryf lamany/prosty uginanie ramion stojac 3serie po 6-8 pow. i takim wiekszym ciezarem ale aby robic dokladnie. i aby lokcie byly przy tulowiu. uginanie ramion hantelkami z supinacja 3 serie po 6-8 pow dodatkowo mozesz dodac uginanie ramion na modlitewniku albo tzw siodemki na dobicie. ja stosuje po 4-5 serii na cwiczienie przedramie to potega 2/3 objetosci ramienia sprobuj tak wyciskanie francuskie lezac gryfem lamanym 4 serie 10 pow sciaganie linki wyc gornego 4 s po 10-12 pow wyciskanie sztangi na plaskiej w waskim uchwycie albo pompki w oparciu 3s po 10 dodatkowo wez trening bica i trica z inna partia. np klatka + tric tutaj rozgrzejesz dobrze trica podczas klatki plecy + bic tutaj zas dobrze dac 2s rozgrzewkowe przed tren bica ps. jesli niemasz diety zainwestuj w odzywki pozatym treningi opisane na stronach typu kfd czasami sa lipne dobry trening to pompa i zakwasy
  6. i chyba tez znajdziesz w auchanie czy realu
  7. Tylko ja mieszkam w rejonie Piaseczna jak cos, wiec pod wawa.
  8. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    tez nie jestem aktualny w tym temacie, tak jak kiedys ale np stacki kreatynowe ( mieszanka kilku kreatyn np mono,jablczanu, kre-alkyn, ta nowa forme con-cret itd ) Polaczenie kreatyny z przedrteningowka ( kiedys polecany schock teraphy + storm ponoc dalej klepie)
  9. tak samo jak zamontowac korbki z tylu a z przodu elektryka
  10. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    diete i systematycznosc to podstawa. hmmm mono? dobre ale na poczatek. Potem to juz tylko mieszanki. Pozatym jak jest dobra miska to odzywki typu bialko gainer sa zbedne, wiec pozostaje tylko suplementacja. maxy sa fajne, raz na jakis czas przydatne
  11. jutro moge zajechac do tej osoby i zapytac czy dziala tez z odgrzybianiem. Mam do niego 500m
  12. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a co robisz na lapke? i jak z miska? pozatym 4-6 powtorzen to bardziej na sile niz mase
  13. ja wsumie sprawdzalem tylko szczelnosc klimy i ja nabijalem, wiec nie wiem czy polecic moge
  14. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ale swoje wyniki ma ale niestety nagrody to dnoooo
  15. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    raczej trzecio miska i technika droga do sukcesu chociaz moj ziomek jak przygotowuje sie do zawodow to potrafi cwiczyc 2-3 razy dziennie hehe
  16. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja nie sprawdzam maxow ale juz ladny wynik. moze i ja bym cos kolo 130 na raz zlapal:P
  17. ladna ladna i dokladki w kolor
  18. kodzak0 odpowiedział(a) na kodzak0 temat w 1.8T
  19. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Teraz ciezek bo kasa nie ta czasu mniej i niema jak trzymac diety a dzieki ostatniej diecie mojej kobiety pizza, kebab, MC bemben poszedl
  20. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    najpierw masa potem rzezba no chce miec ta 100 na rzezbie teraz troszke zaczolem rzezbic lekko. Ale niebawem znowu masa w lapce musi byc te minimum 47
  21. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    ja kiedys na silce normalnej, potem brak silki przez 2 lata i zmalalem teraz od roku powrot do masy w warunkach domowych wzroscik 180cm waga 100kg, bicek 44/45cm a klatke robie 100/105/110/115/120
  22. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    wiesz mi tez to lotto ile ciskam ale ciekawosc sie pojawila wiec pochwalcie sie
  23. kodzak0 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Koledzy moze pochwalicice sie kto ile ma w bicku? i jakim ciezarem robi klatke?
  24. Czyli to co napisalem. Max 2005r

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.