Treść opublikowana przez kodzak0
-
Co to za felga?
wielkie dzieki
-
Co to za felga?
Koledzy co to za felga? Widze ze właściciel nie wchodzi narazie na forum wiec moze ktos wie co to za fela.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
doradzicie co wybrac? kloci i tarcze ate albo ferodo czy mix jakis? oszczedzac nie chce ale chce by bylo dobrze
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Chodzi o jakosc = cena Bo wiadomo ze bywa ze cena duza a jakosc slaba
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
no OK, tylko w takim razie jakie polaczenie wybrac? by bylo ok i w rozsadnej kasie
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Siema. Koledzy nadszedl czas na wymiane klockow i tarcz z przodu. Ale niewiem jakie polaczenie wybrac. Do wyboru mam: tarcze Ferodo,TRW, ATE, Zimmermann klocki TRW, Ferodo, ATE Wiadomo ze chce zestaw cena/jakosc Doradzccie cos
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
ktos cos na ten tydzien w Piasecznie?
-
Disco Polo Ostróda
siema. koledzy potrzebuje pomocy szukam jakichs 2 pokoi na 22-23 lipca i nic nie ma Ktos cos moze wie?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
a ktos z rejonu Baniochy?
-
Szybie pytanie
dziena koledzy wiazka kabli od wzmacniacza oraz suba w sedanie ma jakis nr? Witam koledzy potrzebuje pomocy mam takie bledy i potrzebuje nr czesci tych czujnikow aby je zamowic i wymienic 00290 - ABS Wheel Speed Sensor: Rear Left (G46) 30-00 - Open or Short to B+ 00562 - Sensor for Oil Level/Temperature (G266) 30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent 00562 - Sensor for Oil Level/Temperature (G266) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent siema. to jest moze nr czujnika predkosci na tylne lewe kolo ? 8E0927807G a to nr czujnika poziomu oleju/ temperatury? 1J0907660B I 1J0907660C
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
dopiero sie szykuje na mapke i wylaczenie sondy. tylko nie wiem wlasnie co z SAI wywalac czy nie
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
Koledzy zapytam tutaj bo niechce tworzyc tematu na chwile. Szykuje sie do stage 1. Czekam na montax prawego icka z bex i wtryskow z bex. Nie wiem tylko co zrobic z popma SAI. zostawiac ja czy wywalac skoro kat jest wywalony i jest dp
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
jesli sie ma Q :PP
-
Jaki smartfon wybrać?
telefon dla ojca wiec niemusi byc jakis z gornej polki aby byl ok. telefon i tak ma na karte. doladowania takie jak ma teraz. a nowy tel za 9 zl. wiec dla niego wystarczy by odbierac i dzwonic. skorzystac z neta i przedewszystkim z darmowej nawigacji i tyle. Tez mi sie wydaje ze z tych 2 to LG lepszy bedzie. teraz ma jedna ze starszych xperii i nawigacja muli, zreszta jak caly tel i nic sie z nim nieda zrobic. wiec mozna ujac ze za czteropak ma nowy tel
-
Jaki smartfon wybrać?
Siema, nie chce tworzyc nowego tematu wiec odswieze ten. Ojciec ma do wyboru samsung galaxy trend 2 lite lub LG Joy Pod wzgledem aparatu i baterii na plus jest LG. Pod wzgledem internetu Samsung Lg ma GPS + aGPS, Samsung ma GPS + Glona SS (nie wiem co to za wsparcie gpsa ten glon) Kwestia tylko jak uzytkowanie sie spusje? co wybrac? czas do jutra heh Wedlug mojego oka LG a was?
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Dzieki Bedzie xenon albo bixy Na wszystko przyjdzie pora heh Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka Heh, takie na podsumowanie roczku posiadania b6 nie wszystko dokonczone, ale z czasem sie dokonczy heh
-
[B6 AKE] A4 B6 2.5 TDI Quattro
Ladna ) Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
BMW E61 520D Full M.
To jestesmy w kontakcie Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
BMW E61 520D Full M.
Daj znaka kiedy znowu bedziesz u spanky Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla kolegi z A4 B8 jadącego w stronę Piaseczna przed chwilą na WP i Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema sasiad
-
Wspólne granie online PS4
)
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
Dokladnie. Dsmic trafilo sie okazyjnie heh A wtryski niebawem dojda Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
-
A4 B6 1.8T BFB Sedan, DP/DSMIC/K03S/370cc/ 18"/ cdn :)
fotosik stwierdzil ze przekrocyzlem ich limit powywalam kilka zdj i powinno byc ok. Dp sie spisuje. fajny gwizdek jest. Check wywala non toper hehe ale odrazu usuwam. Sonde wywale jak zamontuje fmica i puszcze mape Ok zdj dzialaja mozna oceniac Edit: Mala zapowiedz hehe
-
Siłownia
pany przetestowalem redweilera z olimpa i powiem, szalu nierobi porcja 12g ;/