Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cziter

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cziter

  1. Jesli mowimy o polaczeniu przez Bluetooth to chyba nie ma opcji czytania smsow. Co do ikonek to nie wiem, zawsze zdaze odebrac;)
  2. Dla MMI 2G jak jestes w 'Telefonie' to masz opcje Import (chyba lewy gorny rog). Wybierasz potem skad: czy telefon, czy sim.
  3. Rowniez moge polecic Nemiroffa (w gre wchodzila jeszcze Wyborowa i Pan Tadeusz, ale Nemiroff je przebil). Wszystkim gosciom smakowala i brak kaca - to sie ceni. Jedyny minus taki, ze duzo jej zejdzie, bo dobrze wchodzi:) Jesli masz jeszcze troche czasu to wyczekuj promocji w Makro/Selgros/Tesco/Auchen. Mozna wyhaczyc duzo taniej - nawet bez koncesji.
  4. cziter odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Alvaro chyba chodzilo o takie cos. Jezdzilem ostatnio testowo dwoma A4: jedna miala ACC a druga byla bez. Ta z ACC miala przy predkosciomierzu wlasnie takie czerwone trojkaci (zapalaja sie w zaleznosci od predkosci) - ta druga ze zwyklym tempomatem nie miala nic. I chyba kierownica z pasami to jest od line/side assist? Natomiast ACC ma wlasnie ikonke tego samochodzika z falami radiowymi?!
  5. cziter odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ok jeżeli był to do kiedy? i jak to poznać Ostatnio szukalem dla siebie wlasnie takiej kombinacji (A4 3.0tdi z automatem), wiec troche poczytalem w temacie. Tiptronic byl do 2009 roku, od 2010 montowany jest S-tronik. Tak jak kolega pisal - tiptronik ma 6 biegow, s-tronik 7. Musisz czytac dokladnie opisy lub patrzec na MY. Z zewnatrz nie poznasz jaka skrzynia (tak jak np. mozna poznac naglosnienie B&O) - taka sama galka. Tiptronic wytrzymuje do 600Nm, S-tronik do 550Nm chyba, wiec jesli planujesz chip tuning to wytrzymalszy tiptronic. Pzdr, Cziter
  6. Witam! Na razie przymierzam sie do A4, ale juz mam sprecyzowany model: A4 B8 3.0TDI w automacie. Prawdopodobnie padnie cos z rocznika 2008/2009, bo nowsze za drogie;) Pozdrawiam! Cziter

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.