Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

switch@23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez switch@23

  1. Hej. Koledzy poszukuję numeru sanek ( ramy pomocniczej )jaki były montowane do A4 AEB z 1997 r , ze skrzynią manualną. Pozdrawiam
  2. Ok. Dzięki za info
  3. Ok. Dzięki za potwierdzenie. Forum nie chciałem zaśmiecić, źle szukałem pozdrawiam ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ----------
  4. switch@23 odpowiedział(a) na rejmen temat w 1.8T
    Witam. Pozwolę sobie podpiąć się pod temat. U mnie występuje problem tego typ, że jak auto się nagrzeje ( od temp. zewnętrznej ) ciężko pali. opis poniżej : http://a4-klub.pl/1-8t-212/spadek-obrotow-rozruchu-ok-400-obr-min-271302/ Wcześniej spadały obroty i palił...teraz definitywnie muszę dłużej kręcić zanim zapali. Czujnik temp. wymieniony na nowy i nie pomogło. pozdrawiam
  5. Na budę i owszem ale felgi? tego nie wiem...ale znalazłem w sieci kod :Z17 Avus Silber. Czy ktoś to może potwierdzić? No i że są 2 odcienie tego kolor jeden srebrny drugi niebieski. ---------- Post dopisany 08-05-2014 at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2014 at 10:49 ---------- Witam. Czy ktoś z forum jest w stanie potwierdzić mi ten kolor ?
  6. Witam. Mam do przemalowania felgi ori taki jak na zdjęciu poglądowym. Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 45dd99b83f90e.jpg Chciałbym dobrać do nich kolor taki jak fabryczny? Czy orientujecie się jaki jest kod tego kolor? Pozdrawiam
  7. switch@23 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Mam do przemalowania felgi ori taki jak na zdjęciu poglądowym. Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 45dd99b83f90e.jpg Chciałbym dobrać do nich kolor zbliżony do koloru fabrycznego? Czy orientujecie się jaki to jest kolor? Bo chyba nie jest to w 100% srebrny. Pozdrawiam
  8. switch@23 odpowiedział(a) na switch@23 temat w Audi A4 B5
    Dzięki za info ---------- Post dopisany 26-03-2014 at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2014 at 14:56 ---------- A mam jeszcze jedno pytanie .Czy uszkodzony zawór odpowietrzający może powodować problemy z uruchomieniem nagrzanego ( od słońca ) auta ? http://a4-klub.pl/1-8t-212/spadek-obrotow-rozruchu-ok-400-obr-min-271302/
  9. switch@23 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Hej. Poszukuję numeru zaworu zwrotnego N80 . Numer VIN mojego auta A4 1.8T AEB : WAUZZZ8DZVA214739. I jak sądzicie kupować oryginał tylko i wyłącznie czy można się pokusić o zamiennik? Pozdrawiam. ---------- Post dopisany 24-03-2014 at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2014 at 11:03 ---------- Hej . Nikt nie jest w stanie pomóc ? Mam też pytanie czy są jakieś problemy podczas demontażu tego zaworu?
  10. Witam. Panowie potrzebował bym podpiąć swoje A4 pod VAG'a. Logi przepływki etc. mam mały problem link poniżej http://a4-klub.pl/1-8t-212/spadek-obrotow-rozruchu-ok-400-obr-min-271302/ Jest ktoś na forum kto by jutro byłby w stanie poświęcić chwilę i ogarnąć ten temat pozdrawiam ( info na priv proszę )
  11. Cóż pozostaje tylko ASO Dzięki i pozdrawiam
  12. Eh. No pomyślałem o jakimś zamienniku bo cena za czujnik w ASO 150 pln.
  13. Hej. Szukam numer czujnik temperatury montowanego z tyłu bloku silnika kolor niebieski 4 piny, kwadratowy. Numer VIN mojego auta: WAUZZZ8DZVA214739. Z góry dziękuję
  14. Hej. dzisiaj byłem i tak jak doradził mi kolega Pioteros ( dzięki za wsparcie ) sprawdziłem szczelność przewodów od N75 do turbo i pozostałych jak i sam zawór i wszystko raczej ok. Przewody szczelne a zawór po włączeniu puszcza powietrze na króćce które idą to turbiny. Wykręciłem wszystkie przewody w tym obszarze do kontroli i generalnie uwalony mam zawór 058 145 710 ( DV?). Było przy nim grzebane no i przewód idący od kolektora ssącego do zaworu przepuszcza przy podłączeniu z zaworem. Nie wiem jaki o ma wpływ na układu doładowania. ( nie do końca się znam ) .Ale zobaczę czy wymiana poprawi pracę auta. No i potem logi. pozdrawiam ---------- Post dopisany 15-01-2014 at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2013 at 12:55 ---------- Zawór i przewód do kolektora wymienione, na komputerze zero błędów, logów dynamicznych jeszcze nie robiłem. Ale autko jeździ bez zarzutów, lepiej żwawiej wkręca się na obroty. Generalnie jednak kontrola przewodów w tym silniku to podstawa.
  15. Witam. Koledzy czy możecie podać jaki numer ma czujnik temp montowany z tyłu bloku silnika w modelu 1.8T AEB. Nie mam dostępu o ETKA'i a czujnik jaki ma zamontowany jest koloru niebieskiego 4-stykowy. Pozdrawiam
  16. switch@23 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    w tym topic'u jest opisane: http://a4-klub.pl/1-8t-212/szarpanie-przyspieszania-ok-3-tys-obr-min-309815/ ale generalnie problem z N75 i potrzebuje zrobic logi 002,013,025
  17. Witam. Poprawiłem się a ...kod silnika AEB. pozdrawiam i temat dla mnie ciągle aktualny .
  18. Witam. Koledzy forumowicze. Czy jesteście w stanie poratować mnie namiarem na firmę /osobę która ogarnie mi diagnozę VAG i zrobi logi na terenie Poznania. Mam problemu z N75 . pozdrawiam
  19. switch@23 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Witam. Czy orientujecie się kto na terenie Leszna ogarnia diagnostykę VAG. Mam problemy z N75. Pozdrawiam
  20. ok. Dzięki za informację jutro to sprawdzę.
  21. Witam. Mam problem z autem. Dzisiaj wracając z trasy, w pewnym momencie przygotowuję się do wyprzedzania ,redukcji biegu na 3 gaz w podłogę w okolicy i pr.obrotowa ok 3000 obr/min niemiłosiernie szarpnięcie budą. Zbladłem i odpuściłem wyprzedzanie. Potem ponowna próba i to samo i kolejne szarpnięcia . Całą trasę pokonałem spokojnie bez gwałtownego dodawania gazu . Czy ktoś z forumowiczów jest w stanie mnie naprowadzić co sprawdzić lub od czego zacząć badanie auta? Nie wiem od czego zacząć . Pozdrawiam
  22. Właśnie w ten sposób się udało go wyciągnąć. trochę gimnastyki i po sprawie. kontrolnie proponuję sprawdzić stan trójnika, w który montowany jest ten króciec. Generalnie po wymianie znikł uporczywy zapach benzyny w środku.
  23. Witam kolegów. Czeka mnie wymiana króćca odpowietrzającego silnik który znajduje się pod kolektorem ssącym. Czy ktoś z kolegów, który przerabiał ten temat mógłby mi podpowiedzieć na co zwrócić uwagę przy wymianie tego króćca ? Są jakieś haczyki? Czy po prostu demontuję kolektor, montuję nowy krócieć, zakładam nową uszczelkę pod kolektor , nowe śruby+nowe podkładki i po sprawie? pozdrawiam
  24. Mam podobny problem http://a4-klub.pl/1-8t-212/spadek-obrotow-rozruchu-ok-400-obr-min-271302/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.