Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dzekson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dzekson

  1. Czemu by nie jak będzie nas 4 to i tak coś Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  2. Ja będę na 100% Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  3. Ja dam rade piątek/sobota i niedziela do wieczora
  4. Dzekson opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, drzwi w B8 tylne i przednie różnią się jakoś w avancie i sedanie ?
  5. Dzekson opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, muszę kupić lampy przednie do B8 Bi-xenon tylko mam problem bo niewiem czy one są skrętne czy nie skrętne etc. Numer lampy to 8K0 941 004 P, możecie mi pomóc i podać nr lamp które będą pasowały, ew. jakie to są dokładnie lampy żebym wiedział co szukać ?
  6. Panowie pozdrowienia z Zakopanego Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  7. Ja fure będę miał już raczej wyklepana wiec chętnie Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  8. Do domu wracałes? często tam nieoznakowani jeżdżą?
  9. Ja też dzisiaj odpadam.
  10. Witam Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  11. Tylko uważaj by Ci po zimie nie zszedł ten chrom Na a3 Clubie dużo osób miało in pro lusterka i je polecali Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  12. Srebrna b5 KR 561FY przed chwila na opolskiej b6 KR 188N* sline na młyńskim Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  13. Zastanawia mnie tylko jak to jest, że jak jeździłem A3 1.9TDI na sprężynach -30 to urwałem mise 3 razy i co chwilę gdzieś przycierałem a teraz A4 siedzi dużo niżej i nie zawadzam nigdzie. Silnik jest trochę wyżej zamocowany czy jak to jest ? Tak w ogóle to będę malował przedni zderzak, myślicie żeby zrobić go na gładko od razu ?
  14. Im więcej będziesz jeździł tym szybciej się przyzwyczaisz szkoda tylko, że taką mogilska to 40km/h to max Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  15. Dzieki panowie za spota Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  16. Ja również się dzisiaj pojawię na chwilke Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  17. 2013 Audi RS 4 Avant :: 'Ultimate Paintball Duel' [HD] - YouTube
  18. Ale ja mam Q i 2 rurki tylko zastanawiam się czy dokładka pasuje właśnie od B7 p&p Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  19. Wydech na 2 rurki w B6 i B7 są takie same? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  20. SM do miasta ? Ideał. Ale wyjechać tym gdzieś dalej... Wybrałem się kiedyś w trasę 300km, ostatnie 70 jechałem na stojąco bo moje pośladki tego nie znosiły, dużo za wąskie siedzenie. Nie mówiąc o ochronie przed wiatrem, powyżej 140 chce wyrwać ręce bo opór powietrza skupia się cały na korpusie. Ale jeżeli chodzi o miasto to na prawdę, nie jeździłem lepszym motorem. Wszędzie się zmieści, wyczucie motocykla jest genialne, promień skrętu, wyjechanie na krawężnik też żaden problem. W Tmax jak dla mnie jest czymś co może zadowolić jedynie faceta po 50 dojeżdżającego do pracy. Dolne osłony skutecznie uniemożliwiają zaparkowanie na chodniku z wyższym krawężnikem (przynajmniej to są moje doświadczenia po tygodniowej jeździe znajomego Tmaxem którego miałem możliwość przez tydzień użytkować). No i te małe kółka jak dla mnie zero przyjemności z jazdy w zakrętach. Wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem jak ktoś chce się sprawnie poruszać po mieście i czasami zrobić wypad weekendowy to jest motocykl pokroju Suzuki GSR albo Hondy CBF. Nie mają aż takiej sportowej pozycji jak w Hornecie przez co w mieście można spokojnie manewrować, a wygodna kanapa umożliwia komfortowe poruszanie.
  21. Luxus 1JZ - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum jak by kogoś interesował temat lexa
  22. Ten lex z projektuXS przy którym miałem przyjemność robić ? Jak go ostatnio widziałem to bez silnika stał bo chłopaki zmieniali skrzynie na tą z 350z No i wydech Blitz'a, darł się nie miłosiernie
  23. widze, ze Ty jestes moim agentem jak sobie B8 nie poradzi, to mam jeszcze "troszke" szybka 6stke ... takze PABLO - mozesz przyjmowac zaklady Moment diesla na pewno na plus, waga troszkę wieksza. Mogło by być ciekawie
  24. Niby dlaczego? Poza tym pochwal się co to za moto masz na foto bo wygląda spoko Nic co by miało kopa, Honda FMX650, 45koni ale do zabawy wystarcza I taki mały movie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.