Mam ten sam problem, tylko dodatkowym objawem jest to, że jak jade powiedzmy 100km/h i wcisne pedał hamulca to auto hamuje normalnie gdzies do 40~50km/h pozniej słabnie a koło 30 juz tj. nie było całkowicie wspomagania i hamulec twardnieje.
Miał ktoś taki przypadek ? wymieniłem dzisiaj płyn, miałem sie brać za rozbieranie servo ale brakło mi czasu - nie pomoglo nic mimo że płyn był w tragicznym stanie.