Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dzekson

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dzekson

  1. Dzekson odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Będzie kox z czarnymi środkami ! tylko znaczek chyba bym na dał na srebrno lecimy do Bałtowa jak będzie taka pogoda ?
  2. To była na prawdę szybka zajawka, z kumplami sie zebralismy i nagralismy wszystko w pół godziny a kumpel testuje gimbala więc potrzebował materiału
  3. Nie nie, czarny na pewno odpada Felga za bardzo ginie Szybki szot: No i krótka produkcja
  4. Slepy, powolny objazd miasta był ale dziury nieziemskie
  5. MM czy galeria? ---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ---------- Lecimy na sandecje
  6. Jak nie lunie deszczem to się pisze ---------- Post dopisany at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ---------- To jak panowie, bo nie wiem czy się wybierać
  7. To ja tym bardziej bym nie przeszedł
  8. Nie nie, termin mi się pasuje...
  9. To tez podjadę masz jakiś link do eventu?
  10. Niee, byłem na szkoleniu i dopiero dzisiaj wróciłem... A zgłoszenia tez nie wyslalem Ty jedziesz?
  11. Albo mam za nisko auto, albo za wysoko koszę trawe
  12. racje ma chłop, a w kalendarzu takie pustki są :thumbdown: Chętnie podeśle... ale nie mogę znaleźć tematu ze zgłoszeniami ---------- Post dopisany 06-05-2014 at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2014 at 11:20 ---------- jedno zdjęcie które ustrzeliłem w nocy, nic szczególnego ale jak na pełną amatorkę to mi się podoba
  13. Krótka zajawka od klubowego kolegi ! VAG Małopolska - Kraków 2014 on Vimeo
  14. To przyjadę kiedyś b8 mojego taty, żeby było do zdjęcia
  15. Dzekson odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Panowie nie rozumiem nad czym wy się tak spuszczecie... Będzie zakładał co miesiąc nowa naklejkę i tez będzie dobrze, ściągnie ja całkiem jak mu się znudzi i tez będzie ok...
  16. Niestety, koło 12 wyjeżdżam na weekend... W sobotę wracam... Może się na jakieś zdjęcia umówimy? ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- 697 460 460 teraz zauważyłem, że o numer pisałeś :/
  17. Szczerze, to zdjęcia z tej galerii są bardzo przeciętne... Dzięki za 'spota'
  18. Diagnostyka tylko Radek z Dołów 609 177 429 |Dzekson -dzięki A polecicie mi jeszcze dobrego szpeca od elektroniki - podejrzewam że trzeba się dostać do silniczków nawiewów. On właśnie się zajmuje elektronika, u znajomego nawiewy w a6 robił
  19. DTM jeżeli się nie mylę ---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ---------- Diagnostyka tylko Radek z Dołów 609 177 429

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.