Treść opublikowana przez Dzekson
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Kupuj gwint bo kolo masz zacne
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Planuje... ale niewiem jak z praca sie wyrobie no i niewiem jak pogoda...
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ja tez miałem aparat Tymczasem spasy na Woli
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Ok to będę zaraz po 19
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
To chyba nie ma sensu we 2 spocic
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Wezmę
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
To jak panowie? Kto się pisze na spota?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kerczi współczuje... sam mam obsesje na punkcie saren... w tamtym roku 3 razy mi wyskoczyły na drogę, w tym już 2 :/ ---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ---------- Fajna fota ;-) Dzekson, dokładek nie malujesz w kolor ? Nie, nie będę się starał pokazać, ze a4 bez dokładek w kolorze też może dobrze wyglądać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Foty z dzisiejszego spota- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przywieź mi coś co można zrezać u mnie jakieś fajne 19 np Schmidt th line BNSa Zdeśki Slina z PDC, tył na dwururke btw dzięki za spota Choruje na te felgi... Również dzięki- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Czwartek wieczór?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Juz po spocie? Bo ja za 40 min będę w krk...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja będę w niedziele i dzisiaj na spocie- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Model 8P ma już 5x112 A felgi sobie jakieś upatrzyles?- [B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
optycznie jedynie- [B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Może przez to, że robiona przez profesjonaliste a nie przeze mnie- [B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Low&Slow czyli spontaniczny spot na Bora Kraków . - YouTube w ruchu ---------- Post dopisany 18-04-2014 at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2014 at 11:53 ---------- Ok, to zarzucimy zdjęciami i małym przedświątecznym UPem 8-) Na początek z Audi Macka GMB Media: Oraz photocichy czyli zdjęcia od Kamila: Więcej zdjęc niebawem :mrgreen: No i obiecany mały update (nie jest to finalna wersja, więc wstrzymam się z opisem i zdjęciami) :twisted:- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Miałem A3 2002 i miała 5x100- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
5x100- [ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Dystanse widzę założone Ja dzisiaj skończę składać moja wiec jestem dostępny- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Powitać- [Małopolska] Widziany, widziana
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=1474730772757474&id=1472128059684412&set=a.1472332022997349.1073741829.1472128059684412&source=46- [Małopolska] Widziany, widziana
czarna b8 w avancie ? :hi:jak tak to widziałem jak wyjeżdżałeś na wileńską, bo wracałem ze sklepu- Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Niestety nie dałem rady przyjechać :/ - [B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana