Treść opublikowana przez banan87
-
[B7 BPW] Moje pierwsze Audi :)
ładna sztuka dodaj pełny opis, wyposażenie, przebieg, historia auta, planowane mody
-
Wymiana sprzęgła - co kupić?
jak dam mu porządnie w d*pę to nawet przy zmianie z 2 na 3 się ślizga, 4 i 5 częściej, przy wyprzedzaniu to jest niebezpieczne jednak nie zawsze się ślizga na 4-5, nie wiem od czego to jest zależne ja już jeżdżę z tym ślizgającym się ok. 10tys co masz na myśli "przypalić porządnie"? ---------- Post dopisany 19-11-2013 at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany 18-11-2013 at 14:25 ---------- dzwoniłem do ECU Project (u niech robiłem program i u nich zrobię wymianę sprzęgła) powiedzieli mi, że seryjne zdrowe sprzęgło z BRD wytrzymuje do 450nm, więc nie ma potrzeby żadnego wzmacniania...
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
dzwoniłem do ECU Project (u niech robiłem program i u nich zrobię wymianę sprzęgła) powiedzieli mi, że seryjne zdrowe sprzęgło z BRD wytrzymuje do 450nm, więc nie ma potrzeby żadnego wzmacniania...
-
Spoty wrocławskie
dzwoniłem do ECU, bo u nich zrobię wymianę, Daniel mi powiedział, że seryjne zdrowe sprzęgło wytrzymuje do 450nm, więc nie ma potrzeby żadnego wzmacniania...
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
no dobra, to na pewno nowe sprzęgło kupię, tylko ew. jakie lub czy to seryjne (Sachs?) rzeczywiście gdzieś wzmocnić?
-
Spoty wrocławskie
Zgadza się..... przekopuj wątek. Zawsze możesz zaryzykować napisać nowy wątek na forum ale znając życie i miliony wątków o sprzęgle poleci szybciej do kosza niż dostaniesz pierwszą odpowiedź.... szukaj na forum.. jest sporo napisane na ten temat. jest sporo, ale rzadko się zdarza, żeby ktoś miał 440nm w b7 2.0tdi, dlatego postanowiłem podpytać... pisałeś mi dawno, że mam je wymienić, wreszcie chcę to zrobić, ale nie pisaliśmy szczegółowo, na jaki sprzęt...
-
Spoty wrocławskie
czas na wymianę sprzęgła, które ślizga się już od kilku miesięcy, to zużyte nie daje rady 206km 440nm, pytanie co kupić? boję się, że jak zmienię na takie samo tylko nowe, to po 30tys przez taką moc zrobi się to samo... jak myślicie?
-
Wymiana sprzęgła - co kupić?
czas na wymianę sprzęgła, które ślizga się już od kilku miesięcy, to zużyte nie daje rady 206km 440nm, pytanie co kupić? boję się, że jak zmienię na takie samo tylko nowe, to po 30tys przez taką moc zrobi się to samo... jak myślicie?
-
[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
no bo dzisiaj tak spojrzałem na nie i takie biedne są bladziutkie a wszystkie inne rzeczy się świecą rzucam wyzwanie, kto ogarnie tego moda jeszcze czegoś takiego tutaj nie widziałem ---------- Post dopisany 17-11-2013 at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2013 at 20:35 ---------- czas na wymianę sprzęgła, które ślizga się już od kilku miesięcy, to zużyte nie daje rady 206km 440nm, pytanie co kupić? boję się, że jak zmienię na takie samo tylko nowe, to po 30tys przez taką moc zrobi się to samo... jak myślicie? ---------- Post dopisany 18-11-2013 at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2013 at 17:54 ---------- no... nikt nie pomoże?
-
Spoty wrocławskie
fucking shit... powodzenia chłopie, trzymaj się!
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
jeździ od nas jakiś czerwony falubaz? z jakimś czarnym napisem na boku przyznać się, kto mi dzisiaj ledami po d*pie jeździł- [B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
na zimę są w sam raz ledwo się mieszczą z przodu przy tych heblach, na 2-3 paznokcie jest prześwit pomiędzy ramionami felg a zaciskami, obawiam się trochę o to... ---------- Post dopisany 15-10-2013 at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2013 at 11:12 ---------- zastanawiał się ktoś nad modem manetek kierunków, żeby miały swoje podświetlenie?- Spoty wrocławskie
nie ma lipy- Spoty wrocławskie
cwiara - thx za pomoc przy aucie świeżutki olej zalany- Spoty wrocławskie
k... i kolejny mandat:facepalm: już trzeci w ciągu kilkunastu miesięcy, tym razem na wyjeździe z Wołowa... laserem mnie ustrzelili, nie miałem szans od teraz jeżdżę tylko na Yanosiku, gdybym go włączył, było ostrzeżenie o patrolu... 100zł 4pkt- Spoty wrocławskie
cwiara dostałeś wiadomość ode mnie wczoraj lub przedwczoraj? :>- Spoty wrocławskie
Na Żmigrodzką masz daleko? Tam jest stacja kontroli, gdzie kiedyś był salon KIA. Pracuje tam mój sąsiad, młody spoko facet gdzie dokładnie? mogę powołać się na Ciebie?- Spoty wrocławskie
hehe nie no ja chcę prawdziwego sprawdzenia stanu technicznego, ale jeżeli będzie coś nie tak, żeby i tak wbili taki ze mnie marzyciel- Spoty wrocławskie
Znacie jakąś "normalną" stację diagnostyczną? W środę przegląd mi się kończy- Spoty wrocławskie
ja wam dam banany- A4 B7 BRD carny avant
skoro już o tym spalaniu było... 7,5l w mieście!? chyba maskotką A4, to jest nierealne, żeby BRD miało tak niskie spalanie w mieście- [B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm
haha ja nie wiem jak to przeżyję ---------- Post dopisany 26-09-2013 at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany 20-09-2013 at 22:47 ---------- co o tych szprychach myślicie? chyba ja wezmę http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/alu-16-oryginal-et42-285718/#post3798834- [B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
dzięki za pozdrowienia goniłem Cię, ale już wiem, czemu nie dogoniłem na top geara śmigałem auto pięknie się prezentuje, gratki- Spoty wrocławskie
Witam, tak, to ja byłem Dzięki bardzo i też pozdrawiam Ładna furmanka Nie dogoniłem Was, już wiem dlaczego Na Top Gear jechałem Pościg za kradzionym audi na ulicach Zgorzelca. Złodziej uciekał 30 km (FILM) - Gazetawroclawska.pl taka ładna była - Spoty wrocławskie