Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Won$ki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Won$ki

  1. regeneracja polega na dorobieniu uszczelnienia, zmiany oleju czy nabicia gazu. Amortyzator po regeneracji jest tak jakby był nowy czyli nigdzie nic nie wylewa jest sprawny
  2. Won$ki odpowiedział(a) na NiskoiSzerokoAudiA4 temat w 2.0
    tak jak wyżej kolega napisał zależy na jakiej stacji tankujemy gaz, zakładając instalacje gazowa akurat na tym paliwie nie powinniśmy oszczędzać tylko tankować lpg jak na najlepszych stacjach, im lepsze paliwo tym lepiej pracuje silnik
  3. Won$ki odpowiedział(a) na Martin_Speed temat w 1.9TDI
    prawdopodobnie to dwumas
  4. a może tutaj problem leży nie w instalacji tylko np: przewody zapłonowe, czy może cewka zapłonowa ?
  5. Jeżdżę na oleju ELF 10W/40, ale chciałbym zmienić na coś innego jaki polecacie ?? Silnik 1.6 benzyna 200tys przebiegu
  6. Używka AP, jak będzie w słabym stanie to zawsze też można zregenerować
  7. To jest porównywalne co mts czy ta technix, podobny przedział cenowy, są zbliżone jakościowo do tej półki cenowej
  8. może coś jest nie tak ze sterownikiem ??
  9. AP dobry gwint godny polecenia, taka średnia półka między tymi najtańszymi zawiasami a tymi drogimi, warto w niego zainwestować
  10. Won$ki odpowiedział(a) na max_117 temat w Audi A4 B5
    tak jak pisze kolega warto to sprawdzić albo jak masz pożyczyć od kogoś, taki korek nie jest drogi a może pomóc rozwiązać problem
  11. Won$ki odpowiedział(a) na max_117 temat w Audi A4 B5
    A tak na wszelki wypadek sprawdzales korek zbiorniczka wyrównawczego ? Bo może być uszkodzony przez co nie ma odpowiedniego odpowietrzenia? Co do pompy to odstawilem auto do znajomego mechanika który podpial inna pompę i okazało się ze moja jest uszkodzona, nie wiem czy jest inny sposób na sprawdzenie
  12. Zależy też jak duże masz koło. Jeśli chodzi o ten zestaw to ma regulacje z tylu, miałem taki zestaw w poprzednim aucie golf 3 -60/-40 i byłem bardzo zadowolony
  13. Won$ki odpowiedział(a) na max_117 temat w Audi A4 B5
    Ja miałem w swoim bardzo podobny problem i wyszło ze na wykonczeniu była właśnie pompa też niby coś lecialo ale po wymianie problem zniknął , więc najlepiej najpierw dobrze ją sprawdz
  14. Jak dla mnie za bardzo poddatny tzn jak jest nierówna droga buja autem to obcieralo dobijało tak jak piszesz nie podskakuje auto. Zdecydowanie lepszy jest mts tylko ze nowy kosztuje około 1200
  15. A za używany wyswietlacz ile trzeba liczyc ?? I czy warto kupić używany czy naprawić lepiej ten co mam ?
  16. za miękki
  17. 17 cali profil opony 45 i nie powinno byc problemu
  18. Won$ki odpowiedział(a) na max_117 temat w Audi A4 B5
    a może siadła Ci pompa wody??
  19. Polecam: Auto Serwis ZMC Marcin Cybulski ul. Zagórska 73 42-500 Będzin
  20. Witam Mam taki problem, że podczas postoju lub jazdy zanikają mi cyfry temperatury lub ustawienia klimy. Wszystko normalnie działa ale trzeba robić nieraz na ślepo bo nic sie nie wyświetla. Może ktoś miał taki problem ??
  21. kompletny rozrząd wyniósł mnie w moim 800zł z robocizną, co do sprzęgła miałem takie same wrażenie bierze od góry i do wymiany, podjechałem do mechanika sprawdził przejechał się powiedział ze wszystko ok nie trzeba wymieniać, więc najpierw podjedz do jakiegoś zaufanego mechanika i niech ci sprawdzi bo nie potrzebnie generować sobie koszta
  22. też fajnie mi się lata na nich nie narzekam, wiadomo trzeba uważać. Warto zakładać takie felgi 1.6 i tak tym się nie ścigasz to chociaż warto żeby jakos dobrze sie prezentowało ---------- Post dopisany 14-12-2013 at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2013 at 15:07 ---------- po sporej przerwie w aucie nastąpiły zmiany tylko pod względem mechanicznym, nowe sprzęgło, chłodnica, rozrząd, pompa wody, tarcze i konserwacja. Trwa zbieranie funduszy na nowy sezon planuje gwint i zmiane lap na polifty przód i tył. Koła są na sprzedaż chcę zmienić na jakieś inne 18 te do konca do mnie nie przemawiają i zmiana opon na profil 35, wiec cały komplet posiadam na sprzedaż. Mogę sprzedać osobno felgi i opony (215/40)
  23. fajne koło, na tą szerokość felgi dobrze by siadła opona 215
  24. dokładnie z felgami tak samo jak z zawiasem, nie ma co zakładać samych sprężyn tylko od razu gwint więc pakuj 18
  25. nowy lakier to jest to, co do koła masz coś konkretnego na oku??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.