Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomas3k

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomas3k

  1. Ja u siebie zamówiłem w końcu emulator zmieniarki, bo jak zakupiłem jeden z takich kabli to niestety nie działa bo muszę aktualizację zrobić navi ( patrzyłem koszt takiej aktualizacji 200zł ) i stwierdziłem że bez sensu.
  2. będzie. ja będę a czy ktoś więcej będzie to czas pokaże jutro. raz są 3 auta a raz 8 różnie to bywa.
  3. tak to to samo. ale nie wiem dokładnie czy mówią na to małego czy dużego i dlatego tak napisałem może słabo sprecyzowałem...
  4. Witam Panowie potrzebuję dokładnego namiaru i czy moge jakoś sprawdzić sprawność zaworu małego lub dużego obiegu płynu chłodniczego ? Bo moje 2,5 nie łapie temperatury 90 a łapie jakieś 60 stopni. i na pewno łatwiej sprawdzić ten zawór niż wymieniać termostat.... Dzięki za pomoc.
  5. a dzięki kolego jutro zapodam mu plus. zakupiłbym ten emulator jakbym nie miał w głowie montażu tego dekodera. więc zakup emulatora za 250 zł to było bez większego sensu, jeżeli i tak z niego nie będę korzystał.
  6. Telefon, lub mp3. Później mam w planach przerobić tą wtyczkę na dekoder dvbt. Ale na tą chwilę chce aby coś zaczęło grać. Bo zmieniarka padła.
  7. Fakt nie napisałem. Rns - D. Może być i audio. Akurat temat nie jest mi znany.
  8. Panowie zakupiłem kabel http://allegro.pl/aux-line-in-adapter-vw-audi-mfd-10pin-jack-i5014179320.htmlwszystko fajnie pięknie tylko że nie mogę go uruchomić ( tak jak gość opisuje na aukcji ) ponieważ wychodzi na to że mam starszą wersję. Moje pytanie jest czy można jakoś aktywować to wejście video bez aktualizacji ? Chciałem zrobić tą aktualizację ale niestety brak jakiś konkretnych tematów a softwary które znajdują to wywala błędy...
  9. Ja nawet nie próbowałem nie mam tyle szczęścia w życiu więc szkoda mojego czasu. ale życzę powodzenia.
  10. Dzięki pomocy Robertowi udało sie wyszukać taki schemat. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=19&t=459938 Więc uda się tylko trzeba mieć trochę czasu i chęci.
  11. Wiem wiem. Będę musiał dolutować zapewne resztę kabli. Tylko wpierw muszę namierzyć jak to połączyć.
  12. no cóż to się pobawię aż zadziała. Panowie zakupiłem takie cudo http://allegro.pl/show_item.php?item=5014179320. I albo będzie to działać albo przerobię to na euro złącze.
  13. Okej, Wiem że pilotem to trzeba obsługiwać. a Jest dostępny jakiś kabel w sprzedaży do tego ? czy trzeba coś samemu wyrzeźbić ?
  14. Panowie otóż rozsypuje mi się ori zmieniarka i zastanawiam się nad zakupem zmieniarki.... I pojawił mi się pomysł gdyż miałem kiedyś Passata w którym też była duża navi jak rns-d w audi. Była dorzucona tam zmieniarka nie ori... i działały tam teledyski. Czy ktoś to opatentował wie jak to ugryźć ? http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-mp3-sd-usb-vw-audi-seat-skoda-i4933853557.htmlto raczej nie zda egzaminu. bo to zamiast ori zmieniarki... Znalazłem to co miałem w Passacie https://www.google.pl/search?q=boschmann+zmieniarka&biw=1366&bih=657&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=5XTBVIDJI4OBUc-TgLgB&ved=0CAYQ_AUoAQ#tbm=isch&q=boschmann+dvd&imgdii=_&imgrc=0Otth6k0yc_clM%253A%3BZgeMreSmPegy5M%3Bhttp%253A%252F%252Fimg32.olx.pl%252Fimages_tablicapl%252F171839607_3_644x461_dvd-boschmann-sld-65-pozostala-elektronika_rev003.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Folx.pl%252Foferta%252Fdvd-boschmann-sld-65-CID99-ID6LNq1.html%3B644%3B333toż to chyba jakieś dvd. Tylko jak to zmontować do kupy ?
  15. Panyyy, Ktoś coś jutro ? Czy znowu będzie mizernie jak tydzień temu
  16. To i ja nie startuję bo sam stać nie będę.
  17. Siemanko. więc w piątek ktoś będzie ? to bym się wybrał.
  18. Dziś Warszawa ul Wawelska ok 10.50 B6 taka błękitna Avant. wyglądająca lub jest eSką. z ramkami. Pozdro.
  19. aby to wszystko było dobre jakościowo...
  20. Dopiero w ten wtorek się widzimy.
  21. Spotkania są co wtorek. 19.00 Arkadia. Parking -2 sektor H ale że teraz taki czas to nie wiem czy ktoś coś będzie wpadał. chodź ja mogę się wybrać
  22. Jutro ktoś coś ?
  23. Tomas3k odpowiedział(a) na miki18m temat w 2.5TDI
    Koniecznie pamiętaj o termostacie. wymień sobie i tek krótszy pasek. od chyba pompy wspomagania. no i wszystkie rolki itd.
  24. Tomas3k odpowiedział(a) na Tomas3k temat w 2.5TDI
    Coś próbowałem czytać ale nie było jakiś konkretów. Spróbuję poszukać jak tam sprawdzić ten czujnik. Bo nie mam zielonego pojecia. I spróbuję przeczyścić pompkę jak nie to kupię nową. Zawsze to lepiej kupić nową pompkę za 150 zł niz cały ten kosz za 900. W Kwestii wyjaśnienia. Padł przekaźnik. Wymiana pomogła.
  25. więc trzeba zawitać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.