Treść opublikowana przez Tomas3k
-
RNS-D i teledyski... ?
Ja u siebie zamówiłem w końcu emulator zmieniarki, bo jak zakupiłem jeden z takich kabli to niestety nie działa bo muszę aktualizację zrobić navi ( patrzyłem koszt takiej aktualizacji 200zł ) i stwierdziłem że bez sensu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
będzie. ja będę a czy ktoś więcej będzie to czas pokaże jutro. raz są 3 auta a raz 8 różnie to bywa.
-
Zawór małego lub dużego obiegu płynu chłodniczego ? 2,5
tak to to samo. ale nie wiem dokładnie czy mówią na to małego czy dużego i dlatego tak napisałem może słabo sprecyzowałem...
-
Zawór małego lub dużego obiegu płynu chłodniczego ? 2,5
Witam Panowie potrzebuję dokładnego namiaru i czy moge jakoś sprawdzić sprawność zaworu małego lub dużego obiegu płynu chłodniczego ? Bo moje 2,5 nie łapie temperatury 90 a łapie jakieś 60 stopni. i na pewno łatwiej sprawdzić ten zawór niż wymieniać termostat.... Dzięki za pomoc.
-
Aktywacja wejscia video ?
a dzięki kolego jutro zapodam mu plus. zakupiłbym ten emulator jakbym nie miał w głowie montażu tego dekodera. więc zakup emulatora za 250 zł to było bez większego sensu, jeżeli i tak z niego nie będę korzystał.
-
Aktywacja wejscia video ?
Telefon, lub mp3. Później mam w planach przerobić tą wtyczkę na dekoder dvbt. Ale na tą chwilę chce aby coś zaczęło grać. Bo zmieniarka padła.
-
Aktywacja wejscia video ?
Fakt nie napisałem. Rns - D. Może być i audio. Akurat temat nie jest mi znany.
-
Aktywacja wejscia video ?
Panowie zakupiłem kabel http://allegro.pl/aux-line-in-adapter-vw-audi-mfd-10pin-jack-i5014179320.htmlwszystko fajnie pięknie tylko że nie mogę go uruchomić ( tak jak gość opisuje na aukcji ) ponieważ wychodzi na to że mam starszą wersję. Moje pytanie jest czy można jakoś aktywować to wejście video bez aktualizacji ? Chciałem zrobić tą aktualizację ale niestety brak jakiś konkretnych tematów a softwary które znajdują to wywala błędy...
-
RNS-D i teledyski... ?
Ja nawet nie próbowałem nie mam tyle szczęścia w życiu więc szkoda mojego czasu. ale życzę powodzenia.
-
RNS-D i teledyski... ?
Dzięki pomocy Robertowi udało sie wyszukać taki schemat. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=19&t=459938 Więc uda się tylko trzeba mieć trochę czasu i chęci.
-
RNS-D i teledyski... ?
Wiem wiem. Będę musiał dolutować zapewne resztę kabli. Tylko wpierw muszę namierzyć jak to połączyć.
-
RNS-D i teledyski... ?
no cóż to się pobawię aż zadziała. Panowie zakupiłem takie cudo http://allegro.pl/show_item.php?item=5014179320. I albo będzie to działać albo przerobię to na euro złącze.
-
RNS-D i teledyski... ?
Okej, Wiem że pilotem to trzeba obsługiwać. a Jest dostępny jakiś kabel w sprzedaży do tego ? czy trzeba coś samemu wyrzeźbić ?
-
RNS-D i teledyski... ?
Panowie otóż rozsypuje mi się ori zmieniarka i zastanawiam się nad zakupem zmieniarki.... I pojawił mi się pomysł gdyż miałem kiedyś Passata w którym też była duża navi jak rns-d w audi. Była dorzucona tam zmieniarka nie ori... i działały tam teledyski. Czy ktoś to opatentował wie jak to ugryźć ? http://allegro.pl/cyfrowa-zmieniarka-mp3-sd-usb-vw-audi-seat-skoda-i4933853557.htmlto raczej nie zda egzaminu. bo to zamiast ori zmieniarki... Znalazłem to co miałem w Passacie https://www.google.pl/search?q=boschmann+zmieniarka&biw=1366&bih=657&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=5XTBVIDJI4OBUc-TgLgB&ved=0CAYQ_AUoAQ#tbm=isch&q=boschmann+dvd&imgdii=_&imgrc=0Otth6k0yc_clM%253A%3BZgeMreSmPegy5M%3Bhttp%253A%252F%252Fimg32.olx.pl%252Fimages_tablicapl%252F171839607_3_644x461_dvd-boschmann-sld-65-pozostala-elektronika_rev003.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Folx.pl%252Foferta%252Fdvd-boschmann-sld-65-CID99-ID6LNq1.html%3B644%3B333toż to chyba jakieś dvd. Tylko jak to zmontować do kupy ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panyyy, Ktoś coś jutro ? Czy znowu będzie mizernie jak tydzień temu
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
To i ja nie startuję bo sam stać nie będę.
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Siemanko. więc w piątek ktoś będzie ? to bym się wybrał.
-
Spotkania na drodze
Dziś Warszawa ul Wawelska ok 10.50 B6 taka błękitna Avant. wyglądająca lub jest eSką. z ramkami. Pozdro.
-
wielkie zapowiedzi audi
aby to wszystko było dobre jakościowo...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dopiero w ten wtorek się widzimy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spotkania są co wtorek. 19.00 Arkadia. Parking -2 sektor H ale że teraz taki czas to nie wiem czy ktoś coś będzie wpadał. chodź ja mogę się wybrać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jutro ktoś coś ?
-
Pasek wielorowkowy
Koniecznie pamiętaj o termostacie. wymień sobie i tek krótszy pasek. od chyba pompy wspomagania. no i wszystkie rolki itd.
-
Prośba o diagnozę
Coś próbowałem czytać ale nie było jakiś konkretów. Spróbuję poszukać jak tam sprawdzić ten czujnik. Bo nie mam zielonego pojecia. I spróbuję przeczyścić pompkę jak nie to kupię nową. Zawsze to lepiej kupić nową pompkę za 150 zł niz cały ten kosz za 900. W Kwestii wyjaśnienia. Padł przekaźnik. Wymiana pomogła.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
więc trzeba zawitać.