Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomas3k

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomas3k

  1. a podkładki miedziane ? może one szwankują , lub wężyki złej jakości.
  2. a czy przedfilt nie ma innego podłączenia niz polift ? Ja kiedyś chyba zmieniałem klimatronik z a4 i wkładałem do a6( już dokładnie nie pamiętam ) i niby ten sam bo polift a jednak inaczej przyciski były inaczej zamiast zamykać obieg to wyłączał się climatronik i odwrotnie wiec moze w Twoim przypadku tez jakoś to jest zamienione ??
  3. Tomas3k odpowiedział(a) na przemo v6 temat w 2.5TDI
    A czemu taka zmiana ? Nie prościej było kupić 1.9... Jakoś niedawno była rozmowa na temat zmiany ale w automacie http://a4-klub.pl/2-5-193/wymiana-silnika-285384/
  4. Tomas3k odpowiedział(a) na marlon temat w 2.5TDI
    Z tego co wiem to chyba nie powinny się uginać . )
  5. Kolego jest dobry mechanik od układów diesla pod Warszawa miejscowość Ołtarzew. Gość faktycznie ma pojęcie, chodź może do najtańszych nienależny ale napewno nie naciąga ludzi, ja u niego też robiłem swoje 2,5 ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ---------- PS on Ci sprawdzi co i jak a nie że odrazu będzie pompę chciał robić bo ja tez myślałem że pompa mi siadła a tu była pierda za 100 zł już nie pamiętam co tam piszczało u mnie dokładnie. )
  6. o przydatniejszy.
  7. Tomas3k odpowiedział(a) na kamilg.86.86 temat w 2.5TDI
    W moim 2,5 nigdy nie wyszło powyżej 8l a nie wiem o co chodzi w ekodravingu
  8. o dziękóweczka... musze kupic graty i atakuję.
  9. Asr

    Tomas3k odpowiedział(a) na lukidunaj temat w Elektryka i Oświetlenie
    Kolego a bezpieczniki sprawdziłeś ? Ja ma z 99 roku i mam ASR normalnie mogę go wyłączyć i włączyć.
  10. Witam koledzy.. otóż wychodzę z takim pytaniem podświetlenia klamek otwierania drzwi wewnętrznych jak w modelach A6.. Czy w ogóle występowały takie opcje w A4 B5 ? Czy może ktoś sam robił jakiś montaż ? Bo mi chodzą po głowie. Miałem taką opcje w A6 i wiem że jest przydatna mocno. Jeżeli gdzieś był temat to wybaczcie że nie zauważyłem
  11. Tomas3k odpowiedział(a) na Sixyon temat w 2.5TDI
    a zwróciłeś uwagę czy pracuję od dołu ten popychacz w zaworku ?? Przy odpaleniu powinien pójść do góry jak mnie pamięć nie myli.
  12. Tomas3k odpowiedział(a) na Sixyon temat w 2.5TDI
    a spróbuj odpiąć na chwilę wtrysk sterujący i podpiąć , u mnie kiedyś się zawiesił i był też problem. ( po takim odpięciu będzie błąd ale to najwyżej później sobie skasujesz) a jeżeli po odpięciu przepływki nic się nie zmienia także ona jest raczej ok. na temat przekaźników się nie wypowiadam ale raczej nie chce mi się wierzyć że coś z nimi nie tak..
  13. Tomas3k odpowiedział(a) na Sixyon temat w 2.5TDI
    AUDI A4 B5 B6 B7 / A6 C5 / A8 2.5TDI ZAWÓR TURBINY GRUSZKA - AG-MAR-SKODA ogólnie przejrzyj wszystkie przewody podciśnienia...
  14. Kolego temat miski jest do ogarnięcia ale czasochłonny! Górna część miski Wam śmiało wyjdzie bez rozbierania przodu, lecz musicie odkręcić poduszki silnika i podnieść silnik kilka cm do góry bo inaczej miska nie wyjdzie...
  15. Tomas3k odpowiedział(a) na bajowsado temat w 2.5TDI
    Witam. U mnie było podobnie auto jak postała kilka godzin to paliwo cofało się z układu była nieszczelność na uszczelce miedzianej przy pompie VP i do tego zły kąt wtrysku. Sprawdź zaworek powrotu przy filtrze paliwa ten plastikowy i ewentualnie zaworek zwrotny przy pompie. Podejrzewam że gdzieś masz nieszczelność lub któryś z zaworków co wymieniłem a w najgorszym wypadku pompa VP. Tak nawiasem ja bym wywalił ten zawór zwrotny dodatkowy!! Bo to jakieś głupie uciekanie od problemu! a potem robią się coraz większe... Pozdrawiam i znajdź dobrego mechanika od diesla, który ma pojęcie a nie zakłada zaworki...
  16. Tomas3k odpowiedział(a) na dzinks temat w 2.5TDI
    nie łatwiej jakąś używkę w dobrym stanie poszukać ? i drogo nie powinno być.
  17. Tomas3k odpowiedział(a) na Sixyon temat w 2.5TDI
    Zapewne przewody! Ewentualnie mi się tak wtrysk sterujący zawieszał i tak się robiło. )
  18. Tomas3k odpowiedział(a) na barexx temat w 2.5TDI
    mi chodzi tutaj o quattro. no ale chyba zostaje spróbować ?
  19. Tomas3k odpowiedział(a) na barexx temat w 2.5TDI
    wygląda jak moja manulana. tylko pytanie o trzpień bo tym się ma różnić. ale jest potencjał do próby,
  20. Tomas3k odpowiedział(a) na barexx temat w 2.5TDI
    To nie wiem, jak widać ciężko nikt nie wie. tylko to co ja mówiłem że zwykłe a quattro się różni to i można założyć że od 1.9 też może być klapa! Może jak tu nikt nie podpowie to poszukaj jakiegoś BARDZO dobrego warsztatu i przedzwoń może ktoś coś podpowie. Ostatecznie poświęć dzień i spróbuj..
  21. Tomas3k odpowiedział(a) na barexx temat w 2.5TDI
    Nie wiem jak dla mnie to bez sens. sama elektryka ? immo ? A jeżeli nie jest od quattro to może nie pasować , ponieważ ja ostatnio też walczyłem z silnikiem i wiem że nie pasowało mi od quattro ale ja to robiłem z 2,5 na 2,5 a jak to w 1,9 to nie wiem. Napisz jak wyszło bo jestem ciekawy. Chętnie się dowiem czegoś nowego.
  22. Tomas3k odpowiedział(a) na barexx temat w 2.5TDI
    witam. nie jestem mocnym znawca tematu ale z tego co się orientuję to nie bardzo,ten 1.9 masz od quattro ? ale niech bardziej fachowi się wypowiedzą. A wiesz ile to pracy przy zmianie z 2.5 na 1.9 ? Jak dla mnie to jak samobójstwo! Pozdrawiam i życzę powodzenia.
  23. Tomas3k odpowiedział(a) na Tomas3k temat w 2.5TDI
    Ok wyślę jutro wieczorem. Niestety dziś nie dam rady. Także jutro na PW.
  24. Tomas3k odpowiedział(a) na Tomas3k temat w 2.5TDI
    Kolego chcesz zdjęcia wałków z mojego AFB czy z BFC ?
  25. Tomas3k odpowiedział(a) na Tomas3k temat w 2.5TDI
    Mój silnik kosztował 1550 zł w skład wchodziło głowice wałki z hydraulika oczywiście odma i dół silnika. Ja z swojego starego AFB założyłem turbinę pompę wtryskową plus wtryski , dwumas został mój. Oczywiście mam nowy rozrząd i nowe płyny eksploatacyjne. a tak nawiasem to mam na sprzedaż wałki z swojego starego silnika się w nienagannym stanie! i resztę silnika na części jakby ktoś coś chciał. ---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ---------- Kolego było brać jak za 950 zł. jeżeli oczywiście w dobrej kondycji ten silnik. Mój teraz inną kulturę pracy ma. jestem bardzo zadowolony.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.