Treść opublikowana przez Avancik
-
[ALL B5] Czas grzania foteli
Zmieniłem ostatnio fotele na skórzane z podgrzewaniem... :gwizdanie: Noi ustawiam przełącznikiem na 6 i czekam,czekam i czekam....dopiero po jakis kilku minutach czuć ciepło, a mocno grzeją gdzieś po 10-15 minutach.... Prosze o kolegow ktorzy posiadają b5 w skorze i mają grzane tylki o napisanie ile to u was trwa... Kolega co ma astre II wysmiema moją furkę mowiac ze u niego po kilku sekundach juz są cieple...tylko ze on ma material...
-
[ALL B5] Wyciek płynu chłodzącego
U mnie ubywalo plynu i tez myslalem ze uszczelka...aczkolwiek nie mialem zadnego wycieku na glowicy.... Ale okazalo sie ze jakis kruciec mialem pekniety i lało po kropelce przez niego, koszt 17 zl
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
nie cuduj tylko kup tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44215.0 no sorki ale.... Motul 8100 X-cess 5W40 - 150zł/5L + przesyłka to będzie 170zł 40zł piechotą nie chodzi...i mam na miejscu... EDIT: poczytałem trochę o tych podróbach i nie kupie na allegro...kupie w intercarsie parę złotych drożej ale mam pewność
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
to wyszedłem na typowego kowalskiego bo miałem zamiar kupić olej castrola... powiedzcie mi jeszcze czy olej z tego linka to napewno Motul bo gość na aukcji piszę o jakiś podrobionych itp.... wybrałem tą aukcje bo jest z mojego miasta i mogę odebrać osobiście ... http://allegro.pl/motul-8100-x-cess-5w40-nowa-etykieta-oryginal100-i1964179608.html
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
castrol aż taki zły ?? jeden z droższych olei przecież ... a mobil czy shell ? albo total ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
panowie bo się pogubiłem...jaki jest odpowiednik MOTUL 8100 x-cess 5w40 505.00 firmy Castrol ? bo np. Castrol EDGE TD 505.01 4L ma opis w katalogu ----4L spec. olej do siln.VW z siln.diesel z pompowtrysk 5W40, spełnia normy VW 505.01,505,00,API SL/CF także niby spełnia tą normę co ma spełniać ale ja nie mam pompowtrysków... mó silniczek to AFN 110KM z 98r.
-
[B6 AVF] Wyciek Oleju z silnika
ile masz najechane ?
-
[INNE] Zakup telewizora LED do 2800zł
teraz promocja jest tego w mediamarkt...dają 7 par okularów w zestawie http://www.mediamarkt.pl/czestochowa/oferta-specjalna/tv-video/telewizory/telewizory-3d/42lw5400,20330?layout=list
-
Komputer stacjonarny do max 2500zl
intel droższy , amd tańszy...co lepsze to nikt do końca nie wie...ja osobiście hulam na intelu :gwizdanie:
-
Komputer stacjonarny do max 2500zl
to i5 to już jest słaby procesor ???
-
PS3 vs XBOX360
te 9gier to wydaje mi się że to są dema ze startera move...co do ceny w media markt jest teraz ps3 za 1199zł w takiej samej konfiguracji
-
Komputer stacjonarny do max 2500zl
kup sobie ps3 ,do grania idealna :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Dziwny zapach w kabinie po odpaleniu auta
u mnie kiedyś po załączeniu klimy z kratki nawiewu leciał białawy dymek...tak jakby para...po chwili przestało i nie pokazało się do tej pory
-
[ALL B6] Zderzak- będzie pasować?
- [B5 1Z] Co myślicie o takim spojlerku?
może być- SYMPHONY II VS RNS-E
to działaj i koniecznie wklej foto na końcu jak to wygląda- Jaki telefon polecacie?
bawiłem się tym galaxy i jakoś mnie nie przekonał ten tel...ale każdy lubi co innego, jak sam pisałeś iphone ma to coś- Jaki telefon polecacie?
a powiedz czym rózni się iphone4 od galaxy sII bo wg mnie duża konkurencja jest dla iphone galaxy s2 to cegła...idź do m1 i weź sobie w ręke iphona i samsunga...pobaw się chwilę i zobaczysz różnice- [ALL B5] Gadżety do nieseryjnego radia
miałem kiedyś takie trzaski jak podłączyłem za mocne radio do lichych głośników...może wina leży po tej stronie że wsadziłeś jakieś radio o dużej mocy pod fabryczne słabiutkie głośniki- [ALL B5] glosniki NOKIA BLAUPUNKT
ja na seryjnym jadę to może dlatego...- Podłączenie niefabrycznego radia do nagłośnienia bose
potrzebujesz coś takiego http://allegro.pl/interfejs-do-oryginal-systemu-hi-fi-bose-audi-vw-i1943467221.html- [ALL B5] glosniki NOKIA BLAUPUNKT
a jakie masz radio ?? seryjne ?- [ALL B5] glosniki NOKIA BLAUPUNKT
miałem wczęsniej właśnie te blaupunkta ale się wypierdziały kupiłem na allegro głośniki noki i nie widzę żadnej różnicy w graniu...- Jaki telefon polecacie?
polecam ci iphona 4 sam takiego posiadam i nigdy więcej nie zmienię na nokie czy tam jakiegoś samsunga... kto ma taki telefon wie co mówię...- Opinie na temat Cobra 19 Ultra III
w prywatnym posiadam harrego II natomiast w firmowym aucie mam Alana 109 i jestem z niego zadowolony... coś takiego http://allegro.pl/cb-radio-alan-109-sunker-cb1-szklana-cewka-i1948865195.html Dostroiłem go i działa bardzo dobrze...nic nie szumi jak ustawisz odpowiednio SQUELCH - [B5 1Z] Co myślicie o takim spojlerku?