Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris_91

  1. Różne techniki maja:P
  2. Panowie moze jakis spocik dzis ok 21?
  3. Ja zamowilem 2 arkusze ale jeden wytarczy, przód sa ORI US Taki szocik z South Elite by Rock'n'Low w Tychach:) Z nowości wpadły pomarańczowe kierunki boczne oraz wejście AUX do RNS-e.
  4. Kurde nie umiem się połapac na tej nowej grafice strony. Jakoś tak malo przejżyście:(
  5. A ciekawe ile tych ledowych paskow co ludzie maja ma odpowiednia homologacje? Tak BTW twoje HID-y tez sa nie legalne;P
  6. Kolega Slawek ma bixy wiec spokojnie moze te zaroweczki montowac w miejsce drogowych tylko kwestia ktore wybrac;-) Ale tych za 9zl nie kupuj:-D
  7. Niby dlaczego?
  8. Mati nie zebym cos sugerowal ale twoja B5 az sie prosi o ladna sesje:D
  9. Ja mam 25l i pasuje idealnie w wneke zapasowki w B6 avant B7 to tak samo pewnie.. Zbiornik powietrza z inter cars. Musisz patrzec na wymiary
  10. No widze ze Gasior dobrze lakier wypolerowal. Jest lustereczko:-D
  11. To co jutro 20/21?
  12. Gdzie dokladnie w reskiej wsi?
  13. o kim mowa bo nie kojarze? ---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ---------- Ok juz widzialem:P Panowie gdzie najlepiej podjechac dobic klime w KK? Tak zeby w miare szybko ogarneli.
  14. No bo to jest wlasnie low elite. Ja mam za niskie auto dla nich:-0
  15. No niezle dzialasz. Ile wyszedl cie swap na 2.7 BT?
  16. Robia tego spota co kiedys po Kauflandem. Mozna sie ustawic ekipa z a4...
  17. No chlopaki nie slyszeliscie o ekipe low elite? Nawet wlpey na szybach maja najwieksi tjunerzy w całym KK najgrubsze bryki:P I spoty na których nikt z nikim nie gada:P
  18. Panowie spocimy cos? W sobote "Low Elite Kedzierzyn" robi wakacyjnego spota pod kauflandem:P Moze zajedziemy?
  19. Ten znaczek dope mi sie nie widzi jakos...
  20. odjazdowenaklejki.pl. folia nacinana(paski) i masz taki efekt. Ale mam troche inna wizje na lampy tylne..
  21. Taki tam jeszcze shot z ostatniej sesji. Niestety nowe fotki dopiero w nastepny wekend:(
  22. Dawno nic sie nie pisałem ale troszke sie działo:P Audi dostało nowy lakier oprocz dachu i klapy bo w planie US. Przód zderzak na gładko. Grile cale w czarnym piano jak i lusterka. Z tyłu dokładka z 1.8T i koncowki ulter 90. Zostało pomalowac na czarne piano dokladke z cupry, oraz relingi i tylnia listwe. Jakies foto na szybko. Wiecej fot mysle po wekendzie wpadnie.
  23. Niewiem czy juz slyszeliscie ale nasz forumowy kolega Szymon zginął w sobote w nocy w wypadku pod Pilznem w Czechach. Wracał z pracy z Niemiec. Jak widac na portalach informacyjnych polacy nie zostawiaja na nim suchej nitki:( Ponoc czeska policja lekko przerobila przebieg wydarzen po swojemu. Niestety nic mu juz życia nie zwróci. Najszczersze wyrazy wspóczucia dla rodziców i dziewczyny, a Szymonowi życze Wiecznego Odpoczynku [*] Polák v audi předjížděl přes plnou, jeden mrtvý a pět zraněných – Novinky.cz
  24. Na ile cm obciales fifki zeby wstawic te koncowki?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.