Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kris_91

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kris_91

  1. Tu juz nie chodzi o cene a o dostepnosc;P
  2. No no lepiej klasyczny bentley jak oklepany 3sdm ktorego bedzie jak stalowek w 2014
  3. Zalezy co masz w zestawie;-)
  4. Ta ramka kratek nawiewu wyglada slabo...
  5. Okleiłem jeden dekor na czarno ale jakos mam mieszane uczucie..
  6. Taki tam zarys calosci. Z przodu trzeba by zrolowac nadkola zeby bylo idealnie tak jak chce:) Musze ogarnac jakas lepsza sesje ale brak slonca dzis...
  7. a ten nagwintowany element sie tez obraca? Jesli tak to moze byc zapieczone..
  8. Z reguly albo jest kontrujaca albo wlasnie mala sruba na imbus...
  9. Czekam na lepsze foto. Obecne jakos d*py nie urywaja:P
  10. To nie xenon. Zwykle H7 sam malowalem i nie dokladnie skleilem:P ---------- Post dopisany 28-02-2014 at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2014 at 19:02 ---------- Kleemanny pomalowane, lekier mega sie mieni w słoncu:D ranty odswiezone. Dzisiaj były walki nad spasowaniem przodu i tylu ale brakło czasu. Obecnie z przodu 13mm dystansu. Mierzone na 20mm ale ciut za szeroko. Z tylu dystans 5mm i trzeba sie kątami pobawic:)
  11. Rafał szukaj pianownicy PA one sa najlepsze...
  12. Krystian rotory z felg 3 czesciowych kleemann:P Nie rotor audi:P O rotorze mysle na nastepna zime;P
  13. Jutro odbieram rotory. W piatek skrecam kola i laduje na auto. Mozna zajechac w sobote na ten spot...
  14. Tylko że troche ciezko sie to okleja ustrojstwo... ---------- Post dopisany 24-02-2014 at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2014 at 17:38 ---------- Cos tam sie dzieje, ramki w czarnym piano tym razem pozadnie polakierowane nie sprey. I cos tam rezam kratki halo. Narazie jedna ogołocona. Zostalo wyrownac i pisiknac w piano. Chyba powinno spoko wygladac:)
  15. Skad ja to znam:)
  16. Kiedy to zakladasz na auto?
  17. Jak cos to KK dzis moze byc...
  18. A jednak lepsze CVT:) Miazga:)
  19. No No No ladne kolka;-) Ten kolor jest przezajebisty i ten schwarz pakiet;-)
  20. A co sie stało że wiazki szukasz?
  21. To kiedy spocimy??
  22. A no dzieki. Teraz trzeba boczki obszyc i podłokietnik o ile dobiore cos pod kolor...
  23. Witam kolege z okolic. A jednak powrót do Vag-a:D I tak trzymac:)
  24. Witam kolege z okolic:) Zaczyna to wygladac;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.