Treść opublikowana przez Patryś
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
No to chwal się chwal
-
B6 DIVISION
Bartek widzę że się przesiadacie z żoną na takie same fury. Ty a3 ona a3 ty a4 ona a4 hehe
-
B6 DIVISION
Hehe ja co w aucie mam zrobić to po co ci to, na co ci to hehe Mówię że kupie buldoga francuskiego to będzie miała zwierzątko to nie. A za dwa dni chce Yorka bo ja mam auto a ona będzie miała pieska i żebym sobie robił w aucie co chce Ale swoje 2 słowa wszędzie musi dac hehe. Baby, ach te baby.
-
B6 DIVISION
Kiedyś dał bym sobie za nią rękę obciąć i wiesz co..... i bym teraz k**wa nie miał ręki. "Chłopaki nie płaczą"
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
A ja bym przygarnął taki lakierek i szyber- Spoty Holandia i okolice
No o to chodzi właśnie o podatek drogowy. Mi na B6 wyszłoby ponad 800 e na rok a do pracy mam niecały kilometr więc auto ograniczam do maximum stoi w garażu i sie nie pokazuję hehe- Spoty Holandia i okolice
Ciężko się w NL zgrać. Nie raz było pisane w innym wątku i jakoś nie wypalało. Jedynie jak był jakiś zlot to już każdy wiedział kilka mies szybciej hehe. Ale może coś sie uda. Ja narazie się nie ruszam wozem bo u mnie w okolicy douane atakuje na pl blachy Czepią jak wściekli.- B6 DIVISION
Sline, sline. A ja tam wrzucę S4- B6 DIVISION
Ja znowu zaczynam szukać hehe- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Dżozef. Dobry spas i by było ładnie.- B6 DIVISION
No to spać trzeba bo o 3 pobudka i z powrotem do NL :-/ narka- [B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Ooo to też patrzyłem zapodaj Krzysiu jakiś vt dobry w tym jestes.- [B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
No nie wiem. Zobaczymy co wymyśli się na lato. BTW kiedyś muszę cię nawiedzić z większą gotówką- [B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Marcin ty nie kuś człowieka Ja już nawet na twój profil nie wchodzę bo się tylko denerwuje jak widzę twój towar. Poza tym mikaszi ma już takie.- B6 DIVISION
Bry. Ojjj zaś kac. Polska mnie wykończy.- [B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Eee nie jakoś mi sie nie podobają. Co jakiś czas przeglądam allegro za felami ale nic mi nie wpada w oko jedynie te S5. Audi nie ma za rewelacyjnych felg a chce coś z OEM wzoru.- B6 DIVISION
Ja jak na rolki wjeżdżałem to trochę przytarło ale dało rade- B6 DIVISION
Ja wczoraj miałem. Diagnosta jak chciał popatrzeć na wahacze to do mnie z tekstem: "Niżej nie da rady dać auta? Nic nie widać. Ledwo ręka wchodzi między koło a błotnik. " Zdziwiłem się bo miejsca w ciul ale odpowiedziałem że owszem da się hehe- [B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Może 160 wypluje Fele się zastanawiam cały czas myślałem o felach z S5 ale też rozważam np RS4 Ale tylko 18" wchodzi w grę.- [B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Podsumowując 2 lata użytkowania jestem w pełni zadowolony. Wczoraj byłem na przeglądzie wszystko ok. Pan ładnie wpisał przebieg do komputerka i gitara. Przez 2 lata zrobione 63 tyś. km Nie jest źle. Plany na ten rok: - heble - fele - rns-e - soft Mam nadzieję że uda się to zrobić jak najszybciej. O pierwsze się nie martwię bo to już dogadane- B6 DIVISION
Tak patrzylem. Dadza rade do konca zimy he muszą.- B6 DIVISION