Treść opublikowana przez Patryś
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Pewno kodował otwieranie z kluczyka bo jak naciśniesz a nie otwiera się to musisz zakodować. Tylko jak narazie każdemu kto pisze w tym wątku się otwiera klapa z kluczyka
-
B6 DIVISION
O następny się odezwał rezacz weekendowy. ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- Łatwo powiedzieć.
-
B6 DIVISION
U mnie też ale w środku masz ładnie za to a ja? Aż wstyd.
-
B6 DIVISION
Najbardziej to mnie boli to. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/zestaw-rns-e-306302/#post3919682
-
B6 DIVISION
Józek ty się nie odzywaj bo pół twojego auta bym u siebie widział a się głupio pytasz co ---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- Hammer bodajże
-
B6 DIVISION
Qwa jak przeglądam dział sprzedam to tyle bym tam chapnął tylko mieć kasę.
-
B6 DIVISION
Dopisuje się. 100 lat Dżeju
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Gdybyś miał je w 18 to już bym je brał bo szukam takich ahhh- B6 DIVISION
Jak w końcu zabiorę się za wygląd auta i się trafi jakiś zdeś i wydech to będę próbował zobaczymy.- B6 DIVISION
Jakieś no name. Kiedyś się napatoczyły za flaszkę i leżą.- B6 DIVISION
U mnie w domu już długi czas leżą takie o fifki i czekają na swój moment- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Hehe Wladi ty nadrabiasz w innych terminach- B6 DIVISION
Ojjj bo wywołasz nutrię z lasu Ja wczoraj się doprawiłem i sapałem do 12 dzisiaj hehe- [B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
No i zima na aucie- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Ja kiedyś próbowałem Johnnie'go później piłem Grant'sa, dzisiaj Label 5, a to dopiero początek mojej wędrówki z tym alkoholem. Kumpel mnie zaraził i teraz co chwila staram się coś nowego próbować. ---------- Post dopisany at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:59 ---------- PIXi- B6 DIVISION
A u mnie właśnie pssssssst i browarek wypiję i idę spać. Wolny weekend to można sobie pozwolić. Co weekend kupuję kilka litrów alkoholu. Boje się że jestem zakupoholikiem ---------- Post dopisany at 00:52 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ---------- Ps. Co myślicie? Co potrzebuję jeszcze zmienić w wozidle żeby się nadać do DV?- B6 DIVISION
mi został ostatni łyk Label 5 i chyba pójdę do lodówki po GROLSCH'a żeby kontynuować gromadzenie % we krwi hehe- B6 DIVISION
Łukasz dla mnie utwór na dzisiejszy wieczór to ten ---------- Post dopisany at 00:36 ---------- Poprzedni post napisany at 00:36 ---------- spoko ty wygonisz ducha z butli- B6 DIVISION
Wladi ty masz tylko 20 h to dawaj poczekam hehehehehe - B6 DIVISION