Treść opublikowana przez Patryś
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
No różnica w świeceniu jest mega. Miały być jeszcze z blendą US w środku ale tak jakoś wyszło niestety i nie ma. Foto jakieś lipne co robiłem na szybko. Dekielki maja naklejki bo jak kupiłem fele to były zajechane już więc musiałem coś wymyślić hehe, Ale mi się podobają czarne bardziej jakoś
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
9.10.13 r. - Bixenony (Soczewki A6 C7, żarniki Philips, przetwornice Koito, przeróbka Gwerty )
-
B6 DIVISION
No troszkę podniosłem auto i teraz tylko jakimiś dwoma śrubami pod podłogą trę jak wjeżdżam do garażu. Muszę jeszcze dobrze wyczaić co one trzymają hehe żeby ich nie zjechać. Ale to chyba od podpory na tłumik coś mi się zdaje.
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
No pojechałeś z autem z grubej rury odrazu i wyszło mega co potwierdzają odwiedzone zloty gdzie dostałeś się na zaproszenie, czego ci zazdroszczę. Działaj z Audi i czekam na kolejne mody.
- B6 DIVISION
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Tak. Możesz wlać nawet na 1/2 baku. Bixy już na aucie Potem będą jakieś foty jadę na diagnostykę je ustawić i odesłać Grześkowi jego lampy
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Pisze że do baku ale można do filtra paliwa też, albo przewody do puchy i pojeździć na tym chwile żeby wypaliło wszystko. Jest dużo o tym w necie. Na puszce pisze że na 70L do baku ale ja raz to wlałem do filtra żeby przeczyściło dobrze hehe a teraz do 3/4 baku.
-
B6 DIVISION
Już wiem do kogo będę się przymilał jak zacznę planować zmianę wizerunku a4
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Może i tak być ale narazie się tym nie będę przejmował hehe Jak stary starczył na 250 tys to nowy na 150 może też da rade Czekam na jutrzejszą paczkę od Gwertego i po tym gwint w górę i tak się zakończy mój urlop.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
460 chyba nie pamiętam ale coś koło tego.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Tak.
-
B6 DIVISION
Zboczki na wieczór się włączają ---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- Wandej fajny nr posta 33333
-
B6 DIVISION
A to już go dzisiaj widziałem
-
B6 DIVISION
Nie Krysia Tuchałowa
-
B6 DIVISION
Łowca okazji buszuje po A he
-
B6 DIVISION
Z chęcią. Za 3 mies hehe jak będę znowu na urlopie w PL
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
A jak serwis pełną parą hehe Teraz jak lałem to ci nie powiem bo go chyba wczoraj zalałem hehe ale lałem go już kiedyś tam wcześniej też i moim zdaniem różnica była, silnik pracuje lepiej troszkę i spalanie się zmniejsza bynajmniej takie miałem spostrzeżenia. Ale kumpel dawał go na krótko tzn nie do baku tylko przewody do puchy i heja do avensis 2.0 bo mu już tak klekotała przez lanie syfu i mówił że niebo a ziemia była z pracą silnika. Więc jednak coś tam daje. Ale to znając życie temat rzeka więc nie zaczynajmy tego w temacie tu hehe
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Hehe ale żeś mi teraz pochlebił. Ja i rezacz hehe A lampki w aso kupowałem 59.34 szt Mody dopiero się zaczną narazie są zwykłe sprawy wymieniane i lekkie pierdółki ---------- Post dopisany 30-09-2013 at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2013 at 22:41 ---------- 30.09.13 r. - kolejna paczuszka tym razem z pierdołami aczkolwiek bardzo ważnymi - olej Motul 505.01 5w40 - filtr oleju MANN HU 726/2x - filtr powietrza MANN C 27 192/1 - filtr kabinowy KNECHT LAK 97 - filtr paliwa KNECHT KL 147 D - środek do czyszczenia wtrysków LIQUI MOLY PRO-LINE - wycieraczki BOSCH 909 i 772 No i czekamy na kolejne paczki. Jeszcze 2 tyg w PL to trzeba działać ---------- Post dopisany 08-10-2013 at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2013 at 17:04 ---------- 8.10.13 r. - wymiana EGR i oponki na zimę. - EGR Wahler 7372 D - uszczelka kolektora ori 028 129 717 D Porównanie małe hehe - komplet nowych opon Nokian WR D3 195/65/15 Fele rano były ładnie czyszczone, pucowane, na koniec wrzucone nowe oponki, napompowane, wyważone i czekają na zimę. Jutro kolejna i ostatnia paczka będzie. No i na tym będzie koniec aktualizacji w temacie na jakiś dobry czas.
- B6 DIVISION
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Można pojeździć ładnie hehe
-
B6 DIVISION
Chłopaki uj***ł mi się wąż od egra. W ETCE ten wąż ma nr 8E0 133 394 A, pod spodem pisze wąż w zwoju o dł. 5m 'jedn. zam. 5' 5x3 skrócić do 950 mm. Czyli co długość węża ma być 95 cm, a wymiary węża? 5x3 co to?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Będzie super
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Chłopaki jak to szło z kasowaniem inspekcji serwisowej oleju bo już mi się serwis świeci a wlasnie dzisiaj zmienilem olej a nie chce naciskać sto razy guzików. Zapomnialem w jakiej kolejności to szło.
-
B6 DIVISION
A ja z kuzynem właśnie skończyliśmy 0,7 i kubełek XL