Treść opublikowana przez albi281
-
Prośba a analizę logów
Witam,od razu proszę o wyrozumiałość gdyż wczoraj miałem vag-a pierwszy raz w rękach. Wszystko wg:http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ zrobiłem próbę statyczną: http://img191.imageshack.us/img191/6347/zzzpk.jpg http://img853.imageshack.us/img853/6746/59933820.jpg http://img109.imageshack.us/img109/6867/53472930.jpg Basic Settings: http://img401.imageshack.us/img401/722/000lbb.jpg http://img341.imageshack.us/img341/1980/003ikj.jpg http://img23.imageshack.us/img23/7783/004nuo.jpg http://img18.imageshack.us/img18/3787/011ucsj.jpg nie wiem czy to będzie czytelne:doh:
-
SPOTY RADOMSKIE
poczytaj w tym dziale jak to sie robi: http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/ poza tym z tego co widac to termostat do wymiany no właśnie wg.tego robiłem logi,ale zanim je wstawię w odpowiednie miejsce na forum,chciałbym żeby zerknął na nie ktoś kto ma pojęcie
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam chłopaki pomożecie?Bawiłem się dzisiaj pierwszy raz vagiem i nie bardzo wiem czy dobrze,proszę o wskazówki:doh: http://img191.imageshack.us/img191/6347/zzzpk.jpg
-
SPOTY RADOMSKIE
Siemka,może i ja bym się załapał na swojego pierwszego spota 29-go,była by okazja pogadać na żywca.
- A4 1.9TDI pęknięta rura
-
SPOTY RADOMSKIE
w sumie jest tam co oglądać
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany i co warto jechać czy nie?
-
SPOTY RADOMSKIE
podobno 206 tysi ale kto wie
-
SPOTY RADOMSKIE
Daj cynka jakbyś się wybierał. Polecimy razem. Będziesz wąchać moje spaliny.. Nowe Miasto to obok mnie,dajcie znać też zalecę. A tak na marginesie zaraziłem kolegę i szuka Audi co sądzicie o tym? AUDI A4 1.9 TDI* AVANT* S-LINE* LIFT* XENON* MEGA (3095253816) - motoAllegro
-
SPOTY RADOMSKIE
Chłopaki mam sprawę,nie mogę się doszukać w temacie,może ktoś z was znajdzie: kupiłem laptopa z win 8 i teraz potrzebuję interfejs ze sterownikami,robiłem próbę ze starym elm-em i jest nie compatybilny, co robić (zmiana systemu lub wgranie drugiego odpada,jakieś blokady)
-
SPOTY RADOMSKIE
Kudłaty gratulacje!
-
SPOTY RADOMSKIE
chyba stare zdjęcie bo puszka pepsi jest niebieska:naughty:
-
SPOTY RADOMSKIE
Fura jak złoto,ale i kasa pewnie nie mała
-
SPOTY RADOMSKIE
Kwinto69 dzięki za pw.
-
Polecane opony zimowe
Witam,jak już pisałem kupiłem continentale ,świeżyzna ,powiem szczerze nie polecam,przy temperaturze 0 stopni szumią jak by się za przeładowanym tirem jechało:facepalm:.
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć pany,ja z innej beczki:Wyłoży mi ktoś jak skasować serwis po wymianie oleju,gdzieś to czytałem na forum ale trochę niezrozumiale opisali (albo ja jestem taki kumaty:facepalm:) ---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ---------- o sk***iel:kox: j**any!!!
-
SPOTY RADOMSKIE
smutne ale prawdziwe, tez przez chwilę miałem z nimi do czynienia, teraz nie poznają w trakcie kontroli, jak to stwierdził jeden z nich'' mają krótką pamięć'' ps, odzim juz mam to o co pytałem,. ---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ---------- VCDS napewno tak,. chodzi mi o interfejs bo np. elm jest nie compatybilny z win8,nie przyjmuje sterowników
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka panowie,mam małe pytanko:ma ktoś pojęcie jaki kabelek do vag-a będzie działał z win8? bo póki co nie mogę trafić takiego (albo tak szukam)
-
SPOTY RADOMSKIE
Witam wszystkich po dłuższej nieobecności. Wszystkiego naj. w nowym roku:banan:
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
ok,czyli używka
-
SPOTY RADOMSKIE
No niestety,fura nie na moją kieszeń
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Marcin,witam ponownie,ile kosztuje czujnik temp. zewnętrznej?Waham się między nowym a używką i chcę porównać ceny.
-
Polecane opony zimowe
Witam,ja właśnie zakupiłem Continental ContiWinterContakt TS850 chyba w dobrej cenie,ale nie ma żadnych opinii w necie,podobno nowość (2612) [h=3][/h]
-
[B5 ADR] Wymiana przegubu zewnętrznego
Witam.Też kilka dni temu wymieniałem przeguby w moim AJM i jak wyżej koledzy piszą da się zdjąć przegub bez młotka samą śrubą, ale trzeba dorobić kawałek pręta który wkładamy w otwór śruby która nie dochodzi do pół ośki tylko do tego pręta wyciągając przegub.Myślałem nad tym z godzinę,wypiłem w tym czasie 2 tyskie:drinks:,a wszystko przez to że zapomniałem założyć tego stożka i założyłem z pośpiechu nowy przegub.Młotkiem szkoda walić,więc potrzebna była pauza żeby pomyśleć
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja raczej z wędkarskiego punktu widzenia:banan:,ale duży jest i poszaleć można:buhaha: