Treść opublikowana przez smol
-
Spociki Łódzkie
hahaah ale kusisz
-
Spociki Łódzkie
haha wkoncu nie jestem moderowany moge pisać na bierzaco wow [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 23:59_________________________________________________klys sprzedajemy nasze i se kupimy b8
-
Spociki Łódzkie
jaczek ja bym nawet zonie nie dał kluczykow [moj skarb]
-
Spociki Łódzkie
a karniesz mnie 3.0 B7 Klys to masz kompana
-
Spociki Łódzkie
ho ho ho no to biało reczny bedzie uzywany i na kaloryfery . no chyba port tam gdzie są gokardy ? czy cos innego w ta niedziele ktos pisał o jakieiś żarciu w woku ?
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
zebym tylko mial tyle PLN-ów :gwizdanie: .Klyś forsy jak lodu w skarpecie wal w b8 a nie
-
Spociki Łódzkie
http://hydrozagadka.wrzuta.pl/film/0yqoompsWtU/wideo_na_dzis_-_dodasz_do_ulubionych Na takie balety bym polazł ;(
-
Spociki Łódzkie
http://miniua.wrzuta.pl/film/81jc6d13i81/zwariowana_jazda Nie wiem czy ogladaliscie czy nie ale ja sie polałem i praktycznie to zame Dziewczyny
-
Spociki Łódzkie
- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
no śliczne autko i jeszcze w kuzobniku robione fotki PRL i audi- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak bede na urlopie w szczyrku to podlęce do was na spocik- Spociki Łódzkie
A mnie coś bierze l4 sie kłania nie bawem- Spociki Łódzkie
i pra i prawko straciła- Spociki Łódzkie
:bry: . To To najważniejsze- Spociki Łódzkie
Ty klys ty za to płacisz • Każdy Klubowicz ma prawo wystąpić z Klubu w dowolnym momencie po złożeniu wniosku w formie elektronicznej. • Opłata wpisowa nie ulega zwrotowi i przepada na rzecz Klubu. • W momencie utraty statusu Klubowicza zainteresowany zostanie o tym powiadomiony mailem lub przez prywatną wiadomość. • W chwili utraty statusu Klubowicza osoba traci wszelkie prawa i przywileje z nim związane.- Spociki Łódzkie
Bartas trzeba mieć układy na kolorki ale zawsze mozesz zrobić sobie taki jak ja mam- Spociki Łódzkie
jaczek ryk to mało klyś jaki ty różowy a mietka pyta to masz na dole . klys za rok pojade to sie ubawimy- Spociki Łódzkie
Jaczek to bliźniaki wow gratuluje x 2- Spociki Łódzkie
ja sie wyiore w nastepnym roku- Spociki Łódzkie
Gdzie sie zapisałeś linka daj- Spociki Łódzkie
prosze kolego mapke http://maps.google.pl/maps?hl=pl&rlz=1R2RNRN_plPL452&gs_upl=2439l5885l0l6202l10l7l0l0l0l0l1815l5049l2-1.1.7-2.1l5l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1680&bih=815&wrapid=tlif132614176732610&um=1&ie=UTF-8&q=rojna+%C5%82%C3%B3dz&fb=1&gl=pl&hq=rojna+%C5%82%C3%B3dz&hnear=0x471bcb24754556af:0xcb7cae639b21dbac,%C5%81%C3%B3d%C5%BA&cid=0,0,14988544887004607295&ei=T1ELT9HvIsTAtAbIueSBDw&sa=X&oi=local_result&ct=image&ved=0CAUQ_BI- Spociki Łódzkie
No wiem że sa fajne nie ma co .Zresztą brat ma już córę i następna córa w lutym bedzie miał . ja w maju wiec same dziewczyny umnie- Spociki Łódzkie
śnieg jest morskie oko rysy zaliczone- Spociki Łódzkie
rkwon a gdzie byłes w gorach - H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J