Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

smol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez smol

  1. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hahaah ale kusisz
  2. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    haha wkoncu nie jestem moderowany moge pisać na bierzaco wow [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 23:59_________________________________________________klys sprzedajemy nasze i se kupimy b8
  3. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jaczek ja bym nawet zonie nie dał kluczykow [moj skarb]
  4. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a karniesz mnie 3.0 B7 Klys to masz kompana
  5. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ho ho ho no to biało reczny bedzie uzywany i na kaloryfery . no chyba port tam gdzie są gokardy ? czy cos innego w ta niedziele ktos pisał o jakieiś żarciu w woku ?
  6. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    rkwon niezly
  7. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zebym tylko mial tyle PLN-ów :gwizdanie: .Klyś forsy jak lodu w skarpecie wal w b8 a nie
  8. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://hydrozagadka.wrzuta.pl/film/0yqoompsWtU/wideo_na_dzis_-_dodasz_do_ulubionych Na takie balety bym polazł ;(
  9. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://miniua.wrzuta.pl/film/81jc6d13i81/zwariowana_jazda Nie wiem czy ogladaliscie czy nie ale ja sie polałem i praktycznie to zame Dziewczyny
  10. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  11. no śliczne autko i jeszcze w kuzobniku robione fotki PRL i audi
  12. Jak bede na urlopie w szczyrku to podlęce do was na spocik
  13. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A mnie coś bierze l4 sie kłania nie bawem
  14. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i pra i prawko straciła
  15. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :bry: . To To najważniejsze
  16. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ty klys ty za to płacisz • Każdy Klubowicz ma prawo wystąpić z Klubu w dowolnym momencie po złożeniu wniosku w formie elektronicznej. • Opłata wpisowa nie ulega zwrotowi i przepada na rzecz Klubu. • W momencie utraty statusu Klubowicza zainteresowany zostanie o tym powiadomiony mailem lub przez prywatną wiadomość. • W chwili utraty statusu Klubowicza osoba traci wszelkie prawa i przywileje z nim związane.
  17. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bartas trzeba mieć układy na kolorki ale zawsze mozesz zrobić sobie taki jak ja mam
  18. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jaczek ryk to mało klyś jaki ty różowy a mietka pyta to masz na dole . klys za rok pojade to sie ubawimy
  19. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jaczek to bliźniaki wow gratuluje x 2
  20. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja sie wyiore w nastepnym roku
  21. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Gdzie sie zapisałeś linka daj
  22. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    prosze kolego mapke http://maps.google.pl/maps?hl=pl&rlz=1R2RNRN_plPL452&gs_upl=2439l5885l0l6202l10l7l0l0l0l0l1815l5049l2-1.1.7-2.1l5l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&biw=1680&bih=815&wrapid=tlif132614176732610&um=1&ie=UTF-8&q=rojna+%C5%82%C3%B3dz&fb=1&gl=pl&hq=rojna+%C5%82%C3%B3dz&hnear=0x471bcb24754556af:0xcb7cae639b21dbac,%C5%81%C3%B3d%C5%BA&cid=0,0,14988544887004607295&ei=T1ELT9HvIsTAtAbIueSBDw&sa=X&oi=local_result&ct=image&ved=0CAUQ_BI
  23. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No wiem że sa fajne nie ma co .Zresztą brat ma już córę i następna córa w lutym bedzie miał . ja w maju wiec same dziewczyny umnie
  24. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    śnieg jest morskie oko rysy zaliczone
  25. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    rkwon a gdzie byłes w gorach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.