Treść opublikowana przez smol
-
Spociki Łódzkie
siema .ulalal jacy zmeczni
-
Spociki Łódzkie
hahahaah to super . a moze wyslesz mi te fotki ?
-
Spociki Łódzkie
Kto to kur.. jest za spaslak
-
Spociki Łódzkie
te foty co mojej a4 robiłeś jak tam wycieczka ?
-
Spociki Łódzkie
siema no to chłopaki maja wyczesana pogode aaaahhhh tez bym wybył . ale chu. jutro tyra ---------- Post added at 16:55 ---------- Previous post was at 16:52 ---------- Rkwon mozesz mi wysłać te foty co robiłeś na emil a i ty zakładałeś te ksenony tak ? mozesz napisac gdzie w ldz kupiłes i jakie swiatło bo z tego co pamietam pisaliście jakies opcje co do poswiaty niebieskiej
-
Spociki Łódzkie
Siema .. no klys dobrze mowi tak było , i detego ja z kochanem chodziłem do szkoły :DDDDDD jak wiecie kto to ---------- Post added at 20:06 ---------- Previous post was at 19:48 ---------- http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/536257,brutalne-morderstwo-przy-ul-piwnej-w-lodzi-nie-zyje-22-latek,id,t.html No to młody trotyl w piachu debile
-
Spociki Łódzkie
Siema klys jak za***ie ramki to dopiero bedzie maszyna a tak po za tym co u was Vito pingwjn Rameczki czekaja :;;d
-
Spociki Łódzkie
No No powiem że daje rade klysia a4
-
Spociki Łódzkie
klys to wwoje czarne z kartkami ---------- Post added at 16:46 ---------- Previous post was at 16:45 ---------- klys bedziesz za poł godziny w domu podejde luknąć ?
-
Spociki Łódzkie
a mi jakas prówa zablokowała konto na 15 minut z tego ip [ Adres IP osoby, która próbowała logować się na Twoje konto to: 195.26.12.1]
-
Spociki Łódzkie
ja tez po 1,5 min wylaczylem A ja całe ogladałem
-
Spociki Łódzkie
http://www.youtube.com/watch?v=4-QLVl-Bd5E&feature=related hahaha dobra laska
-
Spociki Łódzkie
Siema wszystkim gizmo nie martw sie jest na 2 ---------- Post added at 18:20 ---------- Previous post was at 18:19 ---------- Kto dał im prawo jazdy ;/
-
Spociki Łódzkie
No No ja mam na stanie jeden komplet rameczek nie musisz juz zamawiac ale na spoty musisz wpadac i Wódke pijc ---------- Post added at 22:27 ---------- Previous post was at 22:26 ---------- w Niedziele nie badz taki madry te ramki ja od ciebie biore wiec nikomu ich nie dawaj Nie badz taki cwany :D:D było powiedziec a nie tu sie pocic mam tez dla ciebie
-
Spociki Łódzkie
No No ja mam na stanie jeden komplet rameczek nie musisz juz zamawiac ale na spoty musisz wpadac i Wódke pijc ---------- Post added at 22:27 ---------- Previous post was at 22:26 ---------- w Niedziele
-
Spociki Łódzkie
No to jak ja kupie to mi ja ogarniesz za rosadna Cene
-
Spociki Łódzkie
No no od nazwiska won :DDD ale z drugiej strony ostatnio cos sie rozpiłem nie powiem ze nie . Dj poważnie miałbyś wszystko do tej navi czy jaja se robisz bo nie wiem czy kupić ---------- Post added at 17:28 ---------- Previous post was at 17:28 ---------- bedziesz zakldal navi plus No jak tylko sie uda z gratami do tej navi ta ja kupie
-
Spociki Łódzkie
ja nie bede wale browarka i jak zawsze na kacu ---------- Post added at 12:05 ---------- Previous post was at 12:02 ---------- teraz pytanje to ludzi co sie znają namiar na kogos kto wgrywa mapy do navi i wyimaki ktos ma ? a i może ktoś antene do gps moze ma
-
Spociki Łódzkie
Klys pochwal sie co jedziesz oglądac ^^
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Hahahah jutro spot pot twojm garazem no ustawimy sie na jutro ---------- Post added at 20:50 ---------- Previous post was at 20:49 ---------- daj numer tele zadzwonie sie ustawimy
-
Spociki Łódzkie
http://forums.audiworld.com/showthread.php?t=1679388 to jest taka ?
-
Spociki Łódzkie
Zostawilbym ale mam instalacje pod niefabryczne radia i tylne glosniki nie dzialaja. Pozatym jeszcze dokupic graty. Wole serie sobie zostawic a kasa z tego na gwint pojdzie. mozesz wysłac foty tego ile chcesz za nia ---------- Post added at 18:25 ---------- Previous post was at 18:24 ---------- Jak tqam piknik chłopaki jeszcze raz sory ale sie naprułem z rana
-
Spociki Łódzkie
Ja tez nie jade najebany jestem ledwie widze ide wkime sory chłopy
-
Spociki Łódzkie
ja jeszcze na kacu i nie bede wstanie jechał ale czemu nie walisz wodki klys ---------- Post added at 09:29 ---------- Previous post was at 09:28 ---------- ja ide teraz na spacer klys jak cos to daj znac na kom jakby był transport itp