Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

smol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez smol

  1. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema .ulalal jacy zmeczni
  2. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hahahaah to super . a moze wyslesz mi te fotki ?
  3. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kto to kur.. jest za spaslak
  4. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    te foty co mojej a4 robiłeś jak tam wycieczka ?
  5. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema no to chłopaki maja wyczesana pogode aaaahhhh tez bym wybył . ale chu. jutro tyra ---------- Post added at 16:55 ---------- Previous post was at 16:52 ---------- Rkwon mozesz mi wysłać te foty co robiłeś na emil a i ty zakładałeś te ksenony tak ? mozesz napisac gdzie w ldz kupiłes i jakie swiatło bo z tego co pamietam pisaliście jakies opcje co do poswiaty niebieskiej
  6. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema .. no klys dobrze mowi tak było , i detego ja z kochanem chodziłem do szkoły :DDDDDD jak wiecie kto to ---------- Post added at 20:06 ---------- Previous post was at 19:48 ---------- http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/536257,brutalne-morderstwo-przy-ul-piwnej-w-lodzi-nie-zyje-22-latek,id,t.html No to młody trotyl w piachu debile
  7. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema klys jak za***ie ramki to dopiero bedzie maszyna a tak po za tym co u was Vito pingwjn Rameczki czekaja :;;d
  8. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No No powiem że daje rade klysia a4
  9. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    klys to wwoje czarne z kartkami ---------- Post added at 16:46 ---------- Previous post was at 16:45 ---------- klys bedziesz za poł godziny w domu podejde luknąć ?
  10. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a mi jakas prówa zablokowała konto na 15 minut z tego ip [ Adres IP osoby, która próbowała logować się na Twoje konto to: 195.26.12.1]
  11. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja tez po 1,5 min wylaczylem A ja całe ogladałem
  12. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://www.youtube.com/watch?v=4-QLVl-Bd5E&feature=related hahaha dobra laska
  13. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siema wszystkim gizmo nie martw sie jest na 2 ---------- Post added at 18:20 ---------- Previous post was at 18:19 ---------- Kto dał im prawo jazdy ;/
  14. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No No ja mam na stanie jeden komplet rameczek nie musisz juz zamawiac ale na spoty musisz wpadac i Wódke pijc ---------- Post added at 22:27 ---------- Previous post was at 22:26 ---------- w Niedziele nie badz taki madry te ramki ja od ciebie biore wiec nikomu ich nie dawaj Nie badz taki cwany :D:D było powiedziec a nie tu sie pocic mam tez dla ciebie
  15. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No No ja mam na stanie jeden komplet rameczek nie musisz juz zamawiac ale na spoty musisz wpadac i Wódke pijc ---------- Post added at 22:27 ---------- Previous post was at 22:26 ---------- w Niedziele
  16. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No to jak ja kupie to mi ja ogarniesz za rosadna Cene
  17. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No no od nazwiska won :DDD ale z drugiej strony ostatnio cos sie rozpiłem nie powiem ze nie . Dj poważnie miałbyś wszystko do tej navi czy jaja se robisz bo nie wiem czy kupić ---------- Post added at 17:28 ---------- Previous post was at 17:28 ---------- bedziesz zakldal navi plus No jak tylko sie uda z gratami do tej navi ta ja kupie
  18. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja nie bede wale browarka i jak zawsze na kacu ---------- Post added at 12:05 ---------- Previous post was at 12:02 ---------- teraz pytanje to ludzi co sie znają namiar na kogos kto wgrywa mapy do navi i wyimaki ktos ma ? a i może ktoś antene do gps moze ma
  19. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Klys pochwal sie co jedziesz oglądac ^^
  20. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema
  21. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Hahahah jutro spot pot twojm garazem no ustawimy sie na jutro ---------- Post added at 20:50 ---------- Previous post was at 20:49 ---------- daj numer tele zadzwonie sie ustawimy
  22. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://forums.audiworld.com/showthread.php?t=1679388 to jest taka ?
  23. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zostawilbym ale mam instalacje pod niefabryczne radia i tylne glosniki nie dzialaja. Pozatym jeszcze dokupic graty. Wole serie sobie zostawic a kasa z tego na gwint pojdzie. mozesz wysłac foty tego ile chcesz za nia ---------- Post added at 18:25 ---------- Previous post was at 18:24 ---------- Jak tqam piknik chłopaki jeszcze raz sory ale sie naprułem z rana
  24. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja tez nie jade najebany jestem ledwie widze ide wkime sory chłopy
  25. smol odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja jeszcze na kacu i nie bede wstanie jechał ale czemu nie walisz wodki klys ---------- Post added at 09:29 ---------- Previous post was at 09:28 ---------- ja ide teraz na spacer klys jak cos to daj znac na kom jakby był transport itp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.