Treść opublikowana przez michail55
-
Znaczenie ET Felgi
zalezy kolego jaka felga szeroka jakie masz na niej opony aha i jakie masz zawieszenie jesli chodzi o szczerosc to mozna swobodnie miec et20 przy 8calowej feldzie i 225/40 profilu oponki oraz zawiasie s-line lub eibach pro kit u mnie tak to wyglada
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
przejedz sie do aso i tam dostaniesz numery i od razu jak cos to odboje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czytałeś dokładnie to co napisałem ?Ja pisałem o gazie z wtryskiem ciekłym a nie jakiejś hybrydzie. Poczytaj sobie bo chyba nie wiesz że od dawna jest już taka instalacja tyle że do nas jest tylko dedykowane dla 1.8 TFSI (a4) Na takiej instalacji auto lepiej chodzi niż na benzynie bo gaz ma wyższą wartość oktanową. http://www.prinsautogaz.pl/oferta/direct-liquimax-2-0/ ale powiedz Fantomas jak to sie ma do gazu ze standardowej stacji paliw?
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
ori audi kolego z aso
-
[B7 BPW] Kierownica powietrza intercoolera
ja nie mam tych kierownic powietrza a mam dwa ic lewy i prawy a wcale mi ich nie brakuje
-
Lampy LED z AUDI A6 do A4 B6
numer powininen miec wpisany w sygnaturze
-
Lampy LED z AUDI A6 do A4 B6
Zadzwon do niego bo jest poza forum. Ja wiem ze kupuje sie ledy z rs6 c6 bo sa dwu kolorowe i robi sie od razu kierunek kumple tak robili Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
mnie w osce nie robili korekty
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
najmniejsze dystanse z rantem centrujacym to 12mm ponizej jest to nie wykonane bo podobno zwyczajnie pekaja te kola centrujace, aczkolwiek widzialem dystanse h&r 10mm z kolem centrujacym tylko ze bedzie kosztowal duzo wiecej!!
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
no to 18mm ja mam et 20 przy 7,5cala i jest ok
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
przy et 43 tyl 20mm przod 15mm dystans
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pany nie ma ktos troche farby LY9B na zbyciu? jakis c**j mi przerysowal drzwi gwozdziem na parkingu
-
Grill BLACK S LINE czy S4
jeszcze z tej strony. mnie osobiscie podoba sie bardzo ten grill
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
pompa do generalnego sprawdzenia!! jak nie pomoze porzadne odpowietrzenie to zapewne masz do wymiany lub regeneracji pompe.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
a jak to sie ma przy 1be/1bv??
-
Siemianowy Golfik Gti
Yhy centralnie bedzie teraz nie ja slyszalem ze jeden z przodu drugi z tylu!!!
-
Siemianowy Golfik Gti
zal golfika ale znajac marka zaraz bedzie silnik i jeszcze mocniejsze ustawienie
-
Znaczenie ET Felgi
ja mam rs6 18 cali 7,5j et20 na tyle i eibach sportline 1be, troche obciera ale o material nadkola z przodu mam 8j et42 z dystansem 15mm na felach jest guma 225/40 powiem wam ze robi to robote
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
tylko cos takiego http://allegro.pl/lampy-tyl-led-do-audi-a4-b7-limousine-kpl-04-08-i5503571313.html
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
odswierze temat znalazlem cos takiego na ebayu http://www.ebay.com/itm/A4-S4-2005-2009-B7-Projector-LED-R8-HEADLIGHT-w-Amber-Black-for-AUDI-/121210202708 u nas sa tutaj http://allegro.pl/lampy-reflektory-audi-a4-b7-04-08-led-tube-black-i5314080830.html pisza o nich ze ladnie swieca ledy poniewaz sa zastosowane te mocniejsze nie wiem jednak jak sie ma sprawa z drl oraz bixami pewnie zeby to mialo rece i nogi trzeba by rozebrac lampy i wsadzic wiazke oraz soczewke z b7 bixenon o ile sie da. moze kogos to zainteresuje. ja wole i tak orginaly he
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czemu sprzedajesz ? bez powodu w sumie moge sprzedac moze zostac. ale fakt faktem to mazy mi sie jakis zapierdalacz moze s3
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sprzedam swoja b7 jak by ktos chcial
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
ale ja i tak mam pro kity czerwonego koloru sprawdzalem numery i wszystko na stronach i to jest pro kit nie sportline czy tak wyglada sproline?
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Mam prokit tak na nich pisalo
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Wlasnie takie mam teraz jest twardo bardzo. A powiedzcie mi czy kolor springow ma znaczenie bo mam czerwone eibachy