Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Matek9292

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Matek9292

  1. Witam.Niestety muszę wymieniać uszczelke pod głowica i w zwiazku z tym nasuwają mi się pytania co przy okazji można tam jeszcze zrobić i jakie tego wszystkeigo wyjdą koszty mneij wiecej.
  2. A skąd będziesz mieć pewnośc czy kolejna szkrzynia będzie z mniejszym przebiegiem? ja radzę regenerować skrzynię obecną,przynajmneij wiesz co masz a tak to możesz kupic kota w worku.
  3. Zgadzam się z kolegą wraga.. zacznij od bezpiecznika który steruje centralem,później po koleji sprawdzaj drzwi czy od nich wchodzi sygnał do pompki. xD
  4. To jest normalne tym sie nei przejmuj,tak jest jak masz jedno koło w góze na podnosciku a drugie opuszczone:)
  5. Panowie 2 godziny roboty. wyciągniecie przepustnicy,wyczyszczenie srodka benzyną,oraz z dołu po odkreceniu wyczyszzcenie tego czegos zielonego też benzyna,zamontowaniu odpaleniu i przytrzymaniu silnika na ok 4 min na obrotach 6 tyś przeszło mu;d teraz elegancko odpalam i wchodzi na 900obr;d szybko tanio i prosto bez kupowanai przepustnicy,
  6. Witam,co moze byc powodem wysokich obrotów na jalowym biegu?Silnik kręci sie niekiedy prawie aż do 3 tyś,a tak norma to 1600. Zauważyłem że zaczyna sie to dziać wtedy gdy raz go przydusze,choć teraz to nawet nie gra roli odpalam rano i od razu,2,5 tyś.Zaczyna to być wkurzające stojąc na swiatłach a silnik juz kreci sie pod 3 tyś,inni pewnie myśla ze chce isc na kreske.
  7. kolego jak pod autem zrobiła sie kałuza to pierwsze co bym posprawdzał to wszystkie gumowe przewody układu chłodzenia,później zobaczył bym stan chlodnicy cyz nie cieknie,w wnętrzu pod wykładzinami czy nie jest mokro i po sprawdzeniu tego wszystkiego można by dalej jechać z etapami co to może być,ale jak piszesz że zaraz po wlaniu była kałuża to wydaje mi sie ze to przewód
  8. kupujesz sterownik centralnego zamka najlepiej wraz z domykaniem szyb. i podlanczasz g najlepiej przy bezpiecznikach na dole,poł godziny roboty:) koszt sterownika to z 70 zł
  9. tak kolego to jest z 98/specialnie na twoje życzenie wyszukałem:)
  10. Matek9292 odpowiedział(a) na ghost1844 temat w Audi A4 B5
    Ciężko mi będzie jechać bez amorów,hmm chyba że tam jakieś rułki dospawie;p
  11. Czy z audi a6 c5 pasuje podłokietnik do naszych A4??
  12. Matek9292 odpowiedział(a) na ghost1844 temat w Audi A4 B5
    Kolego nie mam pojęcia jak to uczynić,bez sensu jest jechac i spotykac sie w połowie drogi,zabraknie jakiegoś narzędzia i jesteśmy w du.. Możesz zjawić się u mnie na warsztacie tylko czy tobie to bedzie pasowało;p
  13. Matek9292 odpowiedział(a) na ghost1844 temat w Audi A4 B5
    A Ja Pszczyna. daleko nie ma,wszystko do przemyslenia i działania
  14. Matek9292 odpowiedział(a) na ghost1844 temat w Audi A4 B5
    Kolego jak w moim to spasuje bo tył mam o 4,5 cm wyższy to nie widzę problemu aby się zamienić. Gorzej jak pochodzisz z dalekiego położonego miejsca zamieszkania,wtedy będzie trudniej.
  15. Matek9292 odpowiedział(a) na ghost1844 temat w Audi A4 B5
    Kolego posaidam 1BE z auta 1,6 ADP z klimą sedan ale tylko na zamianę,nie podoba mi sie samochód jak jest obnizony dlatego też chcę się zamienić na wyższe springi. PolskaJazda ť Wszystkie samochody ť Audi ť Audi A4
  16. to nei zmeinia faktu że po ponownym jej wcisnieciu coś bedzie nie tak.poprostu wsadzasz i jedziesz dalej:)
  17. a dlaczego tak sądzisz że to wymiany? przecież normalne jest jak pociągłesz zwrotnice nie dokręcając prędzej półośki to wyskoczyła Ci ze skrzyni,wystarczy ja ponownie usadzic na miejsce i spokuj
  18. wczesniej był 10w40. ale juzwszystko jasne:D okazało się że kabelek z czujnika się urwał,wystarczyło tylko podłączyc na nowo i już nie świeci. a dla spokoju mierzyłem też ciśneinie i jest eleganckie. A co do Pompy,to koledzy,mechanik poweidział ze jakby to była pompa to nie udało by mi sie przyjechacdo domu ze szkoły.
  19. witam.dzis podczas jazdy zapaliła mi sie kontrolka oleju,po ponownym uruchomieniu auta nie paliła się lecz zaczeła się palić po wrkoczeniu na ponad 3 tyś obr.olej był niedawno wymieniany na nowy 15w40.Co się dzieje?pompę szlak trafia czy coś innego może?
  20. Dzięki Drodzy kierowcy uspokoiliscie mnie;)) wlałem taki ponieważ załatwiłem sobie taki za free więc wiadomo jak coś za free to sie bierze.następna wymiana to będe lać 10w40.No owszem wydaje mi się że go ubywa.
  21. Witam wszystkich.Przyznam się Audiczka nei ma ze mną lekkiego życia,do szkoly mam 10km no i neikiedy zdarza mi sie przycisnąć.ale problem to raczej inna bajka.Wymieniłem olej na 15w40 wraz z filtrem,no i po przejechaniu około 400 km dolałem prawie pól litra ponieważ jak wiadomo częsc oleju weszła do filtra,lecz zmartwiło mnie coś innego otóż,zobaczyłem przy tej dolewce że mam majonez na korku wlewu....przed tem takeigo czegoś nei było,i teraz przy pracy silnika jak odkręce korek to silnik lekko sie przydławia,przed wymiana na 100% nei było takiego czegos.Co to może być,czy to norma? Prosze was nie mówcie mi że to uszczelka....
  22. Koledzy tez mam ten sam problem.Przód samochodu jest niski.Może niektórym się to podoba ale ja akurat wolę off road Z tego co już się orientowałem to mam założone amorki 1BE lub cos bardzo podobnego.Na zawieszenie samochopdu nie narzekam ale tak jak mówie,nie lubie niskiego asmochodu szczególnie na miejsce w którym mieszkam.Obecnie samochód na tych spręzynach wygląda tak : http://polskajazda.pl/db/images_thumb_1037094_800_800_resize.jpg lecz jakby się znlazł chętny który chciał by sie zamienić to jestem bardzo chętny.
  23. siłą,ale nie wbiłem go do srodka.otwarł sie przy bardzo mocnym stuknieciu młotkiem.potem wygiołem pret i teraz otweira cacy ;d

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.