Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moriemo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Moriemo

  1. Moriemo odpowiedział(a) na Moriemo temat w 1.9TDI
    Tzn. Jak były teraz te mrozy -3 to przykręcił troche dłużej, ale za pierwszym razem i czuje że może być cieżko w zimie na -15, a kąt wtrysku i dawke ustawia się Vagiem ?
  2. Moriemo odpowiedział(a) na Moriemo temat w 1.9TDI
    Kolego jazda jest ekonomiczna - miejska i poza miastem a dodam że jeżdżę 75km/h i do 2tyś obrotów co może być przyczyną ? Wszystkie filtry wymienione, olej.
  3. Moriemo opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, chciał bym się dowiedzieć czy moje Audi jak na diesla nie pali za dużo ? Otóż zaraz jak włączy się rezerwa zatankowałem za 50zł około 9,3L i już po 120 km włącza się znów rezerwa to nie troche za mało, wiem na rezerwie przejade jeszcze około 80KM jednak mój punkt zaczepienia to Ibizka z 90KM 1,9TDI i za 50zł robiłem o wiele wiecej wiem auto lżejsze i słabszy silnik jednak myślę że i tak dużo pali, czytałem że po zmianie rozrządu jakiś pasek może być za luźno czy coś i może palić troche więcej, a auto kupiłem po zmianie rozrządu który był wymieniany u znajomego mechanika ? Co radzicie?
  4. Witam, wymieniłem termostat i na klimatroniku jak i na wskaźniku pokazuje 89* i 90* także teraz jest ok dzięki wielkie
  5. Pewnie jakiś bosh 680
  6. Moriemo odpowiedział(a) na PAWELK226 temat w 1.9TDI
    Możesz kupić na allegro, jednak sam chciałem w aso kupić i wymienić to za termostar powiedział 100zł a wymiana 150
  7. Dzieki kolego, jutro sobie sprawdzę ;D, ale tyle tam opcji, a nie widze aktualnego spalania.
  8. Dokładnie tak ma być. o co chodzi z tym kanałem 49 w klimatroniku jak to włączyć/ustawić ?
  9. Kolego rozkreć pompke i tam masz takie grafitowe (nie wiem co to za materiał) kółko które prawdopodobnie robi podciśnienie i to kółko rozsypało się w drobny mak i nie zamyka. Teraz musisz szukać pompki z takim samym numerem jaki jest na pompce.
  10. Hmm ja wiem 5-8 km i jest 80* wyłącz klima tronik to szybciej się nagrzeje,powinien trzymać 90 [br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 17:59_________________________________________________ Ja kupiłem ten http://allegro.pl/termostat-oryginalny-044121113-vw-audi-seat-skoda-i1874698233.html No zobacze jutro, albo w czwartek mechanik ma wymienić wiec dam znać czy się poprawiło.
  11. Nie zależnie ile km przejade, jak jade wolno to lapie 79*-80 jak cisnę to spada do 70-75*
  12. Hmm ja wiem 5-8 km i jest 80*
  13. Kolego sprawdź na klimatroniku na kanale 49 jakie masz wskazania temperatury albo podłącz vaga i sprawdź odczyty. Podejrzewam padnięty termostat. Dobrze że tak podejrzewasz bo już kupiłem niby 39zł d*py nie ma i nie zaszkodzi wymienić więc dobrze żeby to było to.
  14. Witam, wiem że normalnie temp silnika powinna być 90* u mnie dochodzi do 79-80* i tyle, kupiłem już termostat wahlera, ale zauważyłem że przy dzisiejszej temperaturze odpalony jest 1 wentylator (ten od sprężarki) nie wiem czy to jakiś przekaźnik walnięty że on działa teraz, czy to tak ma być. Co radzicie?
  15. Witam ponownie, z tego co widzę to wirnik w pompce sie rozlecial i nie pompowalo, mam jednak pytanie jak zamówie nową to czy trzeba będzie coś programować czy tylko założyć i czy ta będzie dobra? http://allegro.pl/audi-a4-b5-kombi-pompka-centralnego-zamka-i1885829297.html
  16. Witam, mam problem otóż wczoraj wieczorkiem bylo ok dziś po zatankowaniu na stacji auta pilotem juz nie otworzylem. Gdy chce zamknąć pilotem kontrolka i awaryjne migają jednak nic się nie zamyka a pompka pracuje, to samo od środka się nie mogę zamknąć przyciskiem, co to może być? dodam że klapy z tyłu nie otworzę. Dodatkowo gdy zamykam kluczykiem zamykają się tylko drzwi kierowcy.
  17. Moriemo odpowiedział(a) na OKRUCH temat w Audi A4 B5
    Witam, mam ten sam problem, tzn zamek nie zamyka ani od środka ani na pilota co to może być?
  18. Witam wszystkich ciekawe zasady na forum pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.