Treść opublikowana przez otomsono
-
Regeneracja kompresora klimatyzacji
mam używaną sztukę w bdb stanie, niedawno zdemontowana, jak jesteś zainteresowany to padaj nr tej sprężarki sprawdzę czy to ta sama
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
no to namierzony
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dziś widziane czorne b8 avant na płatnym parkingu pod polibudą w gliwicach (wlepa na tylnej bocznej szybie) SBL... Ok 11 w sosnowcu okolice ronda Ludwik również czorne b7 avant na klubowych ramkach, tego kolegę miałem już okazję widzieć kilka dni wcześniej pod Tesco w SO. Ktoś z forum czy auto kupione z ramkami na nieświadomce ?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
z pracy wracałem
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dziś, parking płatny pod polibudą w gliwicach, srebrne b6 src...
-
Obszywanie Kierownicy/Przyciemnianie szyb Gliwice
gilas zapodaj jakieś foto jak wygląda kierownica, szare (swing) też miał ?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Wczoraj na płatnym parkingu pod polibudą w gliwicach srebrne b6 avant src... oraz na Pszczyńskiej czarne b6 avant sjz... obydwa z klubowymi ramkami
-
Nabijanie, odgrzybianie, ozonowanie , serwis klimatyzacji- Polecane zkłady...
Auto boos z DG, byłem u goscia na przeglądzie klimy i mogę polecić, znajomi też tam serwisują i są zadowoleni. Grubszymi naprawami też się zajmuje.
-
Świeżutkie logi do oceny.
wczoraj ustawiłem kąt synchronizacji, udało się uzyskać 0 czasem przeskoczy na 0.6 podczas jazdy. Jak wygląda reszta logów?
-
Świeżutkie logi do oceny.
Witam, przed chwilą strzeliłem komplet logów dynamicznych. Pacjent to a4 b6 1.9tdi awx bez programu. Wydaje mi się że turbo trochę późno wstaje, a może to tylko takie odczucie podczas jazdy...? Proszę o ocenę osoby które znają się na tym. To moje pierwsze logi jeżeli "coś" poszło nie tak to piszcie a postaram się poprawić. Pozdrawiam. Zacząłem przeglądać wyniki pomiarów i niepokojąco wygląda kąt synchronizacji. W pewnych momentach znacznie przekracza przedział -3 ; +3, rozrząd był wymieniany 25kkm temu w AutoDanecki na ori częściach.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Właśnie stoi pod c.h. plejada granatowe b5 so z klubową ramką.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Przed chwilą widziane b7 sbe... na 86 koło mercedesa w so
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Wczoraj po 15 widziany gies0 na rondzie Gierka w SO.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Przed 12 w sosnowcu na "dańdówce" koło orlenu czarny sedan b5, rej. SY +klubowe ramki. Ja cisnołem na kole
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Tu, na forum, możesz się z tym nie kryć i napisać że po prostu nie rozróżniasz kolorów
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dziś widziane czarne a4 b8 na płatnym parkingu polibudy w gliwicach, klubowe naklejki na tylnych bocznych szybach.
-
skrzynie slask
Co prawda za granicą ale może jednak warto się wybrać Skrzynie biegów sprzedaż, naprawa skrzyń biegów, oleje przekładniowe.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Jeżeli kolor granatowy to ja (stałem na płatnym)
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
pozdrawiam
-
[ALT B6] Trzeszczenie przy włączniu i wyłączaniu nawiewu.
To co słychać to otwierające lub zamykające się klapy nawiewu.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Widziane granatowe b5 sedan ok. 14.40 w Kato na ul.WitaStwosza i prawdopodobnie jego kierowcę próbującego wsiąść.
-
S.M.A.R.T. repeair śląsk
Nie ma się co bawić, oddaj do dobrego lakiernika, zapłacisz 1/2 ceny z s-plus
-
S.M.A.R.T. repeair śląsk
Napisz co chcesz konkretnie zrobić, usunąć wgniecenia czy może zarysowania? wgniecenia- Usuwanie Wgniecen kompleksowo ale bardzo drogo- S-PLUS a może wystarczy tylko dobrze wypolerować: Kosmetyki samochododowe, powłoka kwarcowa na auta - MrCleaner.pl
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Spoko wyglądają te fele. Szkoda że 18", jakby miały 17" to bym się nawet nie zastanawiał... Jak będziesz je sprzedawał to odezwij się na pw.
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Co to za fele z postu nr #42? Jakie mają parametry?