Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

otomsono

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez otomsono

  1. Wiem, niestety to boli, ale żadne facepalm'y tu nie pomogą. Za gołego aleteka więcej nie wyciągnie...
  2. Po pierwsze: ALT (na minus), golas, przyciski wytarte, 2lata bez aso więc przebieg nieznany, 2001r. Z 15kzł można by dać
  3. Dziś przed 15 chyba czarny avant b5 SD.. z klubową wlepką na klapie, na Rozdzieńskiego koło MrHamburgera - obtrąbiony Potem, chwilę po 15'stej minięty srebrny sedan b6 pod kościołem na Franciszkanskiej. Nie zdążyłem pomrugać
  4. Jest sucho w tych miejscach co podałem ?
  5. Ewidentnie robi się gdzieś zwarcie, sprawdź puszkę z kompem czy jest sucho a dalej moduł komfortu pod wykładzinką. Może odpływ na podszybiu jest niedrożny i zalało elektryke... Na Vagu jakieś błędy ?
  6. Zastanawiałbym się czy wgl. się tego podejmą... Dlaczego samemu tego nie zrobisz? nie ma przy tym wielkiej filozofii
  7. otomsono odpowiedział(a) na Marek2901 temat w 1.8T
    Niedopuszczalny ubytek oliwy jak na taki przebieg, niestety najwidoczniej turbo już puszcza i trzeba go zregenerować albo kupić inne.
  8. otomsono odpowiedział(a) na Marek2901 temat w 1.8T
    A ile zrobiłeś kilometrów przez te pół roku?
  9. otomsono odpowiedział(a) na Marek2901 temat w 1.8T
    Ale co się dzieje z samochodem? nie ma mocy? kopci? znacząco ubywa oleju? inne...? Świst niekoniecznie oznacza wyeksploatowanie turbo.
  10. Tak też się spodziewałem, a czy jest szansa mieć navi bez kolorowego fis'a ? I czy będzie działać bez tego małego panelu sterowania...? ---------- Post dopisany 24-12-2013 at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2013 at 10:53 ---------- Nikt nie wkładał bns'a ?
  11. Przed wymianą czujnika sprawdź czy przewody nie są gdzieś uszkodzone i czy styki nie są zaśniedziałe...
  12. Temat widziałem. Najbardziej pomocne byłyby opinie osób które przesiadałby się z concerta na bns.
  13. Witam, przymierzam się do zamontowania bns'a w swojej b6. Niestety na forum nie doszukałem się tematu podobnego do "RNSE od A do Z" tylko że w roli głównej z bns. Dlatego mam kilka pytań. Co oprócz bns, kosza 2din, klimatronika 2din jest jeszcze potrzebne? Jakieś przejściówki, wiązki, antena do navi ? Obecnie mam concert 2. (Wiem że klime i tunel można podciąć na 2din) Czy po zamontowaniu będę miał navi, mając "czerwonego" fis'a? Czy niezbędny jest panel sterownia (ten obok zapalniczki)? Pozdrawiam.
  14. Dziś ok. 15 pod galerią na 3ech stawach granatowy sedan b5. SL 7...9
  15. Był kiedyś na forum temat dotyczący właśnie takiej metalowej osłony tyle że do b6. Swego czasu były do kupienia na allegro, musisz poszukać...
  16. Moje maja więcej niż 3 sezony, według mnie bardzo dobra zimówka.
  17. Sprawdz sobie na tych co Ci zostały, na spodzie zaślepki powinien być nr oem.
  18. otomsono odpowiedział(a) na Darwek24 temat w 1.9TDI
    W porównaniu do 2.0 to w 1.9 nic nie jest wadliwe Główne bolączki 2.0 to głowica i napęd pompy oleju. Natomiast reszta tj. turbo, pompki może paść w jednym jak i w drugim...
  19. albo jesteś przewrażliwony albo masz zrypane zawieszenie nie ma się co oszukiwać polskie drogi są ...
  20. Mam taką podkładkę pod antena już fabrycznie ale nie kładłbym tego na goły dach, ta guma jest mięciutka i ma to do siebie że zbiera wszystkie syfy z bagażnika. Przed każdym położeniem trzeba czyścić. Ja u sibie mam naklejkę przeźroczystą i jest git
  21. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/kierownica-nowo-obszyta-skora-perforowana-3-ramienna-231805/
  22. U mnie sygnalizuje kazdą spaloną żarówkę... tak mi się wydaję
  23. Może to nie woda tylko odmrażacz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.