Treść opublikowana przez otomsono
-
Nietypowa prozba o wycene auta :)
Wiem, niestety to boli, ale żadne facepalm'y tu nie pomogą. Za gołego aleteka więcej nie wyciągnie...
-
Nietypowa prozba o wycene auta :)
Po pierwsze: ALT (na minus), golas, przyciski wytarte, 2lata bez aso więc przebieg nieznany, 2001r. Z 15kzł można by dać
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dziś przed 15 chyba czarny avant b5 SD.. z klubową wlepką na klapie, na Rozdzieńskiego koło MrHamburgera - obtrąbiony Potem, chwilę po 15'stej minięty srebrny sedan b6 pod kościołem na Franciszkanskiej. Nie zdążyłem pomrugać
-
Kto Rozwiąże Mój Problem... Tylko dal fachowców
Jest sucho w tych miejscach co podałem ?
-
Kto Rozwiąże Mój Problem... Tylko dal fachowców
Ewidentnie robi się gdzieś zwarcie, sprawdź puszkę z kompem czy jest sucho a dalej moduł komfortu pod wykładzinką. Może odpływ na podszybiu jest niedrożny i zalało elektryke... Na Vagu jakieś błędy ?
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Tak są 635N, numer 23210
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
pozdrawiam
-
Jaki koszt wymiany podsufitki w ASO ?
Zastanawiałbym się czy wgl. się tego podejmą... Dlaczego samemu tego nie zrobisz? nie ma przy tym wielkiej filozofii
-
Olej w turbinie
Niedopuszczalny ubytek oliwy jak na taki przebieg, niestety najwidoczniej turbo już puszcza i trzeba go zregenerować albo kupić inne.
-
Olej w turbinie
A ile zrobiłeś kilometrów przez te pół roku?
-
Olej w turbinie
Ale co się dzieje z samochodem? nie ma mocy? kopci? znacząco ubywa oleju? inne...? Świst niekoniecznie oznacza wyeksploatowanie turbo.
-
Montaż BNS 5.0 w B6
Tak też się spodziewałem, a czy jest szansa mieć navi bez kolorowego fis'a ? I czy będzie działać bez tego małego panelu sterowania...? ---------- Post dopisany 24-12-2013 at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2013 at 10:53 ---------- Nikt nie wkładał bns'a ?
-
Problem z autopoziomowaniem Bi-Xenonów
Przed wymianą czujnika sprawdź czy przewody nie są gdzieś uszkodzone i czy styki nie są zaśniedziałe...
-
Montaż BNS 5.0 w B6
Temat widziałem. Najbardziej pomocne byłyby opinie osób które przesiadałby się z concerta na bns.
-
Montaż BNS 5.0 w B6
Witam, przymierzam się do zamontowania bns'a w swojej b6. Niestety na forum nie doszukałem się tematu podobnego do "RNSE od A do Z" tylko że w roli głównej z bns. Dlatego mam kilka pytań. Co oprócz bns, kosza 2din, klimatronika 2din jest jeszcze potrzebne? Jakieś przejściówki, wiązki, antena do navi ? Obecnie mam concert 2. (Wiem że klime i tunel można podciąć na 2din) Czy po zamontowaniu będę miał navi, mając "czerwonego" fis'a? Czy niezbędny jest panel sterownia (ten obok zapalniczki)? Pozdrawiam.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dziś ok. 15 pod galerią na 3ech stawach granatowy sedan b5. SL 7...9
-
stalowa/aluminiowa płyta pod silnik i skrzynię
Był kiedyś na forum temat dotyczący właśnie takiej metalowej osłony tyle że do b6. Swego czasu były do kupienia na allegro, musisz poszukać...
-
Polecane opony zimowe
Moje maja więcej niż 3 sezony, według mnie bardzo dobra zimówka.
-
Zaslepka sruby w obudowie silnika
Sprawdz sobie na tych co Ci zostały, na spodzie zaślepki powinien być nr oem.
-
1.9 Czy to dobry silnik ?
W porównaniu do 2.0 to w 1.9 nic nie jest wadliwe Główne bolączki 2.0 to głowica i napęd pompy oleju. Natomiast reszta tj. turbo, pompki może paść w jednym jak i w drugim...
-
Czy jesteście zadowoloeni z zawieszenia w waszyh audi a??
albo jesteś przewrażliwony albo masz zrypane zawieszenie nie ma się co oszukiwać polskie drogi są ...
-
co pod antenę CB żeby nie rysować lakieru ?
Mam taką podkładkę pod antena już fabrycznie ale nie kładłbym tego na goły dach, ta guma jest mięciutka i ma to do siebie że zbiera wszystkie syfy z bagażnika. Przed każdym położeniem trzeba czyścić. Ja u sibie mam naklejkę przeźroczystą i jest git
-
obszycie kierownicy
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/kierownica-nowo-obszyta-skora-perforowana-3-ramienna-231805/
-
Spalona żarówka podświetlenia rejestracji i brak błędu
U mnie sygnalizuje kazdą spaloną żarówkę... tak mi się wydaję
-
Mata + skrobaczka do szyb
Może to nie woda tylko odmrażacz