Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

otomsono

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez otomsono

  1. A ja słyszałem że te odmrażacze niszczą elementy gumowe, prawda?
  2. Auta nie straci bo jeszcze jest immo ale np. wytargać rnse to chwila a jesteś min. 1,5kzł w tyłek...
  3. A co zrobi jak bateria w pilocie padnie ?
  4. Dzięki wszystkim za pomoc, chyba się zdecyduję na te fele. LUKASZ1989, jaki zawias jest w tym b5 ? seria czy może jakiś -...
  5. Narazie jeździj jak się rozsypie to regeneruj lub kup pewną używkę, choć najlepszym wyjściem byłaby nowa... Są tacy, że dużo by dali żeby ich turbo gwizdało (lubią gwizd turba)
  6. Jest jedna sztuka w sedanie ale zdjęcia chuyowe, mało co widać
  7. Witam, czy ma ktoś może fotkę jak wygląda a4 b6 avant na felgach ze zdjęcia poniżej? Przeszukałem forum i google ale się nie doszukałem. et chyba 45, nie będą za bardzo schowane ? http://www.myturbodiesel.com/images/wheels/audi_17_5x112/17%20paired.jpg
  8. Jeżeli masz kontrolę spalonych żarówek to po włożeniu leda w oświetlenie tablicy będzie błąd.
  9. No to sprawa się wyjaśniła, poprostu zmienili naklejkę. Za bardzo byłem przyzwyczajony do starej naklejki...
  10. Witam, jak zwykle kupiłem do swojego tedeika motul specific 505... Ale tym razem bańka wygląda "inaczej", bo tak: ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Powiedzcie, czy może motul zmienił szatę graficzną czy to podróba ?
  11. Tak rumunka, po przelocie 140tyś. Dlaczego lepiej odpuścić?
  12. Witam, czy turbina Gt1749VA (038145702g) będzie pasowała p&p do a4 b6 awx? Pozdrawiam. ---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ---------- turbo jeździło w b7 2.0tdi
  13. Jakąś godzinę temu na ul.Lipowej w SO pod składem budowlanym widziany Talib a właściwie to jego samochód. Nie wiem czy byłeś w środku bo za ciemne masz szybki
  14. Ok. 17 na ul.Kowalskiej w Zabrzu zaparkowane a4 kolegi horny devil . Pozdro
  15. "JAK NIE PRZYCIERA... TO ZA MAŁO KOŁO WYSTAJE" sorki za ot.
  16. Ja bym jednak zaczynał od "—". Jeśli w trakcie odkręcania klemy niechcący dotkniesz kluczem do karoserii, to nic się nie stanie. Przy zwarciu "+" do masy może być "nieciekawie". -- Pozdrawiam. Sławek Całkowicie się z Tobą zgadzam, dlatego ja zawsze odpinam "-". Jednak nie ma znaczena który potencjał by nie odpioł będzie ok
  17. Nie ma znaczenia + czy -
  18. Wentylator się włącza?
  19. Tak, podgrzewa jak temp. na zewnątrz jest niska, nie pamiętam dokładnie ale chyba poniżej 5 stopni. Przy temp. które teraz mamy nie zaobserwujesz grzania luster.
  20. kolega umie czytać ze zrozumieniem? Jasno napisałem że kupiłem nowe bez dlatego chce dokupić Piszę Ci że kupując nowe lampki, śrubki dostajesz w komplecie osobno ich nie kupisz, dałeś się zrobić w banie...
  21. Kupując nowe lampki, śrubki masz w komplecie
  22. Fajnie że ten egzemplarz zalicza się do grupy z bonusem, faktycznie jeździ się dość przyjemnie jak na serie Jak będę miał chwilę wolnego to zrobię logi.
  23. Dzięki, czyli wynik z pomiaru można uznać za prawdziwy, ok 148KM i 330Nm
  24. A ogólnie jak wykresik wygląda ? pomijając te fele na końcu (była o tym mowa przy okazji grupowego hamowania w DM) Wihajster, logi z których grup zrobić? Na wydruku jest w rubryce "Norma- brak", czy nie powinno się hamować z jakąś normą ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.