Treść opublikowana przez otomsono
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Pytałem z ciekawości bo ja mam B&D PW1700 SPM i cioram nią już drugi rok, a ma co myć bo w domu 3 autka...
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Norbi, a jaki model B&D miałeś ?
-
nr.lakieru z nr vin? da sie odczytac?
Da się, przynajmniej w audi. W aso sprawdzą po vinie kolorek...
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Gdzie mieszkasz ?
-
[b6 avf] granatowe barachło czyli kombi w dieslu
Dzięki tym zdjęciom wybiłem sobie malowanie dokładek w kolor, w granacie wygląda to źle. (wiem, rzecz gustu...)
-
Problem z odkręceniem kół
Zapsikaj wd40, dodatkowo uderz w śrubę "od czoła" - tylko raz a porządnie oczywiście bez przesady...
-
Listwy progowe zamiana ze zwyklych na s-line
Dobra taśma dwustronna da radę (polecam 3m). Jak je przymocujesz na kleju do szyb to chyba się z nimi nie rozstaniesz nigdy
-
Dymek przy wyprzedzaniu
DIESEL MUSI DYMIĆ!!!
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Clin + ręczniki papierowe i masz błysk.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Dobrze zauważyłeś, może macie jakieś propozycje na usunięcie tych kropek smoły ?
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Będąc ostatnio w MrCleaner, zapytałem co by polecił do felg (byłem nastawiony na IronX- z racji tego że felgi były naprawdę "zapuszczone"). Gościu polecił mi Nielsen non-acidic aluminium cleaner, koszt 25zł za 1l a więc na głowę bije IronX pod względem ceny ale czy działa tak samo.... postanowiłem sprawdzić. Pacjenci (jesden z 4'ech): Zestaw: to co było pod ręką, tj. opryskiwacz, jakaś szczotka z tesco i szczoteczka do zębów A więc do dzieła, koleś polecał zrobić roztwór 1:5 mnie się nalało trochę więcej i wyszło 1:4. Felga po chwili od spryskania: Po kilkunastu ruchach szczotką i spłukaniu wodą szczęka mi opadła... Zobaczcie sami: Wcześniej próbowałem wielu marketowych środków ale wszystko to było g.... warte. Polecam ten środek, tak działa rozcieńczony 1:4, jakby było 1:1 to chyba bym nie musiał szczotki używać xD Pozdrawiam.
-
Przypalana końcówka wydechu
odpuść to sobie
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
No jasne, kontaktów nigdy za wiele, byle nie byli to partacze. Będę wdzięczny
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
To już wiem na czym stoję, 1600 to jednak trochę kasy i muszę się z tą decyzją "przespać" ...
-
Cieknący olej na uszczelcze, prośba o identyfikacje części.
Jeżeli egr był odkręcany i oring nie został wymieniony to może przepuszczać właśnie na nim..
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Tak jak zapowiadałem, byłem dziś w MrCleaner. Za polerkę 3 albo 4ro etapową mojego avanta krzykneli ok 1600zł. Czy aby nie za drogo ?? Natomiast "odświerzenie" tj. polerka 1dno etapowa 400zł, przy czym oznajmił że lakiery na audi są twarde, jeden etap to mało i z efektu mogę być niezadowolony...
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Dzięki Vario, jutro podjadę do nich i dowiem się co i jak.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Czy możecie polecić kogoś kto zajmuje się polerowaniem (i zna się na tym co robi) z okolic Sosnowca, Katowic, Dąbrowy G.
-
Przyciemnienie szyb - kto się podejmie z okolic KRK
Jak dobrze robi a nie partoli o podeślij nr
-
Zamykanie / opuszczanie szyby
Ok, wd40 nie jest dobrym rozwiązaniem, grunt że pomogło. Polecam przeczytać ten temat: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-bcz-naprawa-przyciskow-podnoszenia-szyb-78511/ Pozdrawiam.
-
Zamykanie / opuszczanie szyby
Może nie domagają styki w przełączniku ? Spróbuj psiknąć "kontaktem"
-
Jak zdjąć rączkę z hamulce ręcznego i gdzie dostać guzik...
Ta blaszka jest bardzo sztywna i musisz użyć trochę siły aby ją odgiąć w dół (oczywiście z wyczuciem), jednocześnie próbuj zsuwaj rączkę do przodu.
-
bass kable 21mm2 mimo to gasna swiatla
Jeżeli nie ma problemu z masą to za słaby akku... Masz kondensator ?
-
Osiemnastki z pakietu Audi Exclusive, szukam użytkownika takowych.
Foto nr 1 - Foto nr 2 - ładne ale oklepane
-
Prosze o pomoc nie wiem juz co robic!!!
Spokojnie, nie ma się co gorączkować. Faktycznie ładna dyskoteka na liczniku, może komp został zalany ?