Treść opublikowana przez otomsono
-
Prośba o ocenę wykresu.
Witam, a4 b6 awx przywiezione z niemcowni, miało nie mieć programu jednak po zhamowaniu wychodzi coś za dużo KM i Nm jak na serię. Prośba do Was o ocenę poniższego wykresu.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Jutro prawdopodobnie też będę tam stał w podobnych godzinach, więc kto pierwszy ten lepszy
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Wczoraj o 17 w SO na ul.Kombajnistów bardzo czarny avant z cb na dachu, oczywiście klubowe rameczki
-
Parę pytań dot.zaślepienia EGR
To za mały przebieg na takie ubytki oleju, nie ma opcji żeby egr tyle wypocił, przyczyny szukaj w silniku/turbo.
-
Parę pytań dot.zaślepienia EGR
Nie wiem ile robisz kilometrów ale tak duży ubytek oleju w stosunkowo krótkim czasie nie będzie spowodowany przez cieknący egr. Przyczyny ubywania oleju szukałbym gdzie indziej...
-
Parę pytań dot.zaślepienia EGR
1.Jeżeli zaślepisz egr'a to nie będzie to miało wpływu na klapę, brak klapy=trzęsienie budą przy gaszeniu silnika 2.Podobno warto, nowy też nie będzie działał wiecznie... 4.Wywalić programowo, wtedy nie będzie błędu
-
Funkcja Start / Stop a turbina (Start-Stop)
System start-stop to jak dla mnie nieporozumienie w silnikach z turbo, stworzony jest chyba po to aby użytkownik świadomie skracał żywotność swojej turbiny, całe szczęście że można to deaktywować. Używając start-stop zaoszczędzisz parę litrów paliwa a naprawa turbo czy rozrusznika albo nowy akuu to nie są małe koszty
-
1.9 TDI Rozrząd - oznaczenia części - warszawa
Rozrząd kup u kolegi z forum H4mm3R . Tu masz temat: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/all-kompletny-rozrzad-oryginal-220985/ Ori części i dobre ceny, sam u niego kupowałem.
-
Gniazdko 220V
Podczas korzystania z przetwornicy lepiej żeby motor pracował bo potem może być problem z rozruchem
-
temperatura dochodzi tylko do 60 stopni i strasznie muli
Bywały sytuacje, że nowo kupiony termostat też był zepsuty, zwłaszcza jeśli to nie ori tylko jakiś zamiennik. Było o tym na forum...
-
Jaki najtańszy kierier dla klienta indywidualnego
UPS Standard albo DPD Classic, ceny w granicach 18-20zł Polecam stronkę: Tanie przesyłki kurierskie | Przesyłki zagraniczne | AlleKurier.pl Jeżeli często wysyłasz to warto się zarejestrować.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Tak
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Wczoraj ok. 20'stej w Zabrzu na ulicy Goethego. Kto to ?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Sosnowiec-Wawel ok. 14.30 czerwone b5 sedan z klubową naklejką na tylnej bocznej szybie SO 91....
-
Gwizd z tłumika w A6 C5 2.5TDI
Tak słychać turbo jeżeli nie masz kata
-
Jakie parametry powinna mieć felga stalowa, aby pasowała do opon 195/65/R15
5x112 6j, et chyba 45...
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Około 17'stej czarne B6 avant z klubowymi ramkami na ulicy Struga w Sosnowcu (zaparkowane przy nowych "blaszakach")
-
Hamulce
dev , a poza innymi klockami na przód reszta może być ? Jak nie to podaj jakieś zestawienie na przód i tył z Ferodo do B6 AWX
-
Hamulce
nie będę zakładał nowego tematu, zapytam tutaj. Czy taki zestaw będzie dobry do AWX'a: LINK A może coś innego w podobnej kwocie?
-
Czy podejdą koła 235/35 R19 ?
Fele które upatrzyłeś to prawdopodobnie jakiś chińczyk, w dodatku 19" na polskie drogi osobiście bym odradzał. Widze, że jeździsz po DE więc tam mogą dać radę...
-
Drżenie pedału gazu przy wysokich obrotachpow. 3,5 tys obr
Sprawdź dwumas. Rozpędź samochód do ~50km/h i wrzuć 5 bieg, poczym wciśnij gaz. Jeżeli zacznie płynnie przyspieszać i nie będzie żadnego szarpania itp. to znaczy że jest ok.
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Jak była antenka od CB na dachu to moje
-
Rabat ShowCarShine
Hasło: "Forum a4-klub.pl"
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dziś ok. 11, w miejscu jak wyżej...
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam, czy moduł trapezowy o nr 61340390F00 (wyjęty z b6 2004r) będzie pasował do b6 z 2003r ? W pierwszym poście pisze że ma być o nr 61340390B...