Treść opublikowana przez otomsono
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Gładziutkie ale czuć że takie gumowe, jak np. przyciski od szyb w b6
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Puszka starczy na wszystkie dekory po 2-3warstwy, mówie tu o samych listwach bez popiołek... tak, jakby ktoś posypał brokatem. Myślę że fajnie by to wyglądało jakby tym metalikiem na czarnego dipa prysnąć...
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
A oto moje poczynania z plastidipem. Zakupiłem puszkę od Vario z zamiarem pomalowania dekorów, miał być kolor srebrny, . 3 warstwy, ori kolor dekorów to swing, efekt poniżej: ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
-
B6 DIVISION
Mam tak i nie dotykam się przełącznika świateł
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Vario miałbym prośbę, dowiedziałbyś się ile taka puszka z wysyłką i dałbyś znać...
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Chętnie kupiłbym puszeczkę plasti w kolorze srebrnym, gdzie to można dorwać ?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
A czy jest może plastidip w kolorze srebrnym ?
-
kolizja z radiowozem
Dokładnie, kolega z forum wygrał sprawę po blisko roku sądzenia się z policją (2lata od kolizji). Niestety poszła za tym kasa...
-
Pomocy zatrzasniete klucze
Rozumiem że zapasowego nie masz szkoda że "zgwałciłeś" zamek, szybciej i chyba najtaniej byłoby wybić szybkę
-
montaż czujników parkowania w dokładce / spoilerze zderzaka tylnego
Miejsca są zaznaczone ale w górnej części zderzaka, w dolej się nie dopatrzyłem...
-
Poleć swojego mechanika:)
w moim AFN i ex AEB rozrząd zmieniał Łukasz z Radochy ( jadąc ostrogórską w strone mysłowic za wiaduktem w lewo ) 41-200 Sosnowiec ul.Radocha 2 inż. Łukasz Tomczyk tel.600-052-679 Musze polecić i to szczerze.... sam jeździ B7 2.0 TDI Q podłubanym na 19" Dobrze wiedzieć Ładna nora, nigdy bym tam nie zajechał
-
Nr przepływomierza
A ze starej przepływki nie da się odczytać ?
-
Uciąg na haku holowniczym jakie auto ile moze.
Znajomy, można powiedzieć handlarz, do tej pory jeździł zaprzęgiem sharan+laweta. Co prawda zajechał skrzynię i silnik ale ilość samochodów które przywiózł jest ogromna... ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ---------- z tego co pamietam to przebieg szarka doszedł do 400tysięcy
-
Uciąg na haku holowniczym jakie auto ile moze.
Należy nie zapominać o najważniejszym- viaToll
-
Poleć swojego mechanika:)
U mnie niebawem też się zbliża wymiana, przyłączam się do pytania...
-
Sposób na rezonans magnetyczny ! Czyli walka z klaustrofobią podczas badania
Walnij sobie sete
-
Wymiana rozrządu w B6 1.8 T - BFB
Części szukaj u ludzi z forum w dziale ogłoszeń...
-
Wymiana rozrządu w B6 1.8 T - BFB
Ważne żeby się na tym znał i miał odpowiednie narzędzia. Ostatnio był temat jak znajomy machanik włożył wahacz z b5 do b6
-
[B6 AWX] by smuggler
Graty z zakupu. Te dekory są oklejone folią czy to ori ?
-
Wał korbowy jak zdiagnozowac?
Wszysrko jest na forum, uzyj szukajki ...
-
Jak sprawdzić poziom zapełnienia filtra DPF w Audi A4 B7 1.9TDI?
jak nie ma dpf'a to tylko się cieszyc może jest wycięty i usunięty programowo ...?
-
"spalona lewa żarówka" padł palnik, czy przetwornica?
Woda? Chiałeś chyba napisać para? Lampa to nie akwarium, takie rzeczy są... niedopuszczalne
-
Ceny paliwa marzec 2026
Shell 5,48 -ON
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Ja również zakupiłem moduł sd-2 od Kogiel, montaż przeprowadziłem w sobotę, wszystko śmiga jak należy. Posiadam wersję bez potencjometru ale światła świecą odpowiednio, napewno nikogo nie oślepią, powiedziałbym, że nawet mniej jak 30% swojej mocy. U siebie wpiąłem to tak: MCE 8E0 907 279 F (High) 1) Po pierwsze masa, zgodnie z instrukcją... Z tym chyba nie ma problemów 2)Kabelek brązowy połączony z–Gniazdo C (32-pin):Pin 3 - Zasilanie lewego światła postojowego (WY) [szaro/czarny] LUB Pin 5 – Zasilanie prawe światła postojowego (WY) [szaro/czerwony] 3)Kabelki niebieskie- Gniazdo B (23-pin): Pin 16 – Zasilanie prawego światła drogowego [biało/żółty] i Pin 18 – Zasilanie lewego światła drogowego [biało/czarny] 4)Na końcu zasilanie układu. Kabelek czerwony, przez bezpiecznik 5A należy wpiąć do bezpiecznika nr 37 z naszej "puszki" w samochodzie.
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Dlaczego grupa vag nie montuje centry albo bosch'a na "pierwszy montaż" ? Jaka marka aku wygrywa testy ADAC ? Jaki aku wytrzymał mi 8 lat (innym podobnie)? Myślę, że odpowiedź na te pytania zakończy OT.