Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. No na takim "bajku" to śmiało można na spota uderzyć... KOSMOS
  2. -30 HR na 1BA też jest spox
  3. A K2 przecież taki przeszczep robił... i wszystko działało ---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:56 ---------- http://www.sadeczanin.info/wiadomosci/lacko-smierc-35-letniego-sedziego-zawodow-wedkarskich,33880#.T7E9YFK6XdU
  4. Nie nie. Mam nadwornego machera który zrobił mi kompletny przegląd (oleje, filtry, wahacze i sprężynki) z tego ostatniego najmniej się cieszył bo roboty sporo
  5. Kabaret Młodych Panów może być dobry
  6. Oj chyba dalej "kwitną".... Dziś już nie piję
  7. Coś cisza w temacie. A też bym się pisał
  8. Sie wie ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- http://allegro.pl/nakadka-progowa-prg-audi-s4-a4-8e0-i2309760380.html http://allegro.pl/zderzak-tylny-tylni-tyl-pdc-audi-s4-a4-avant-8e0-i2309760366.html ---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ---------- http://moto.allegro.pl/alufelgirh-z-opon-19-vw-audi-seat-i2330219368.html ---------- Post dopisany 12-05-2012 at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2012 at 22:28 ----------
  9. Tu macie niezłą felgę..... i bonus
  10. :hi: dzięki wielkie Na Inwazję się piszę ale ze spotem może być lipa. Chyba, że zrobimy go w Łącku
  11. siara odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  12. Młody! 100 lat życzę. Bezawaryjności i oczywiście RSa i
  13. Podobno tak, ale to na nie długo pomoże. próbuj
  14. U mnie też po naciśnięciu na nadkole tak skrzypiało. Weź kogoś do pomocy i trzymaj poszczególne wahacze podczas gdy druga osoba będzie ruszać autem lub kierą. Na pewno znajdziecie usterkę.
  15. Nie chcę Cię martwić, ale to nie dobra oznaka... pewnie wahacz się kończy...
  16. Crisu tu masz kilka fotek z zeszłorocznej Inwazji - tak jak obiecałem http://postimage.org/gallery/7wfvvf3i/401eca37/?code=401eca37
  17. siara odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No stary, US klapa jest klasa
  18. Zgadzam się Panie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.