Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. jak ulał. Ten gwint pasuje idealnie A ręczny zamontowany?
  2. Grosze bo miała uszkodzone zaczepy... mi nie były potrzebne[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 20:58_________________________________________________ +KW[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 21:08_________________________________________________ http://allegro.pl/zderzak-audi-s4-b5-tyl-avant-i2022351218.html http://allegro.pl/audi-s4-zderzak-kratka-halogen-atrapa-spryskiwacz-i2034245673.html http://allegro.pl/audi-s4-b5-sedan-zderzak-tyl-oryginal-i2016311579.html[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 21:10_________________________________________________ ! Super babcia w super maluchu
  3. Powodzenia w szukaniu
  4. Widać po minie jak pasuje Niestety nie wiem jak się to stało, że tylko jedno zdjęcie mam. Trzeba uwieczniać nasze spoty- będzie dla potomnych Robimy listę dla Mike :> http://allegro.pl/kierownica-audi-s3-8l-air-bag-tanio-i2023414674.html http://allegro.pl/blotnik-prawy-audi-s3-8l-99-03-i2037569804.html[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 18:29_________________________________________________I dzień można uznać za udany :> Kalendarz nad kompem pasuje jak ulał a i w mała zmiana - chyba pierszy 1Z z 6-biegową skrzynią gif image hosting
  5. U mnie było podobnie. Świeciło tylko jak się przełączyło, a gdy drzwi były otwarte to nie.. Miałem zwarę w lampkach w słupkach z tyłu.
  6. Dzięki Pany za spota! Przybywa nas aż miło [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 00:26_________________________________________________I przymiarka png image hosting
  7. W bagażniku po prawej stronie jest pompka centralnego wraz z "modułem komfortu" może tam jest coś nie teges...
  8. siara odpowiedział(a) na STASIU227 temat w Audi A4 B5
    Na początek zmień stację.. u mnie jak narazie to pomogło
  9. Ba... Byle tylko na taki wynalazek nie trafić
  10. No jeżeli to ta sama to każde nadkole było robione, cały przód, a w środku nie było nic.....
  11. Bry [br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 16:27_________________________________________________http://moto.allegro.pl/2000-audi-a4-1-9-tdi-110km-s-line-recaro-i2042159044.html ładne taborety Ciekawe, czy to jest ten sam egzemplarz co widziałem w Starym, jak robiłem sobie zbieżność.... Wtedy wyglądała troszkę inaczej.... http://otomoto.pl/audi-a4-1-9-tdi-131-km-climatronic-C21980525.html
  12. Już sam nie wiem.... Narazie to oblewam [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 21:25_________________________________________________ Mike o tą Ci chodziło dawniej? Ale kolor ciekawy http://tablica.pl/oferta/audi-a4-s-line-2006-IDC8rb.html
  13. :> Ale tak serio może ktoś przygarnie. Z tego co widziałem to jeden rudy, drugi czarny, a trzeci czarno- biały. Ten ostatni pasował by idealnie do tapicerki K2
  14. U mnie też coś oszukuje... Zwłaszcza jak jest mało. Poprzedni właściciel, o tym mi pierwsze mówił.
  15. Ja mieszkam niedaleko, a nie słyszałem... Musicie to wyjaśnić, bo kolega z pracy też niedawno tam zamieszkał [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 18:42_________________________________________________I trochę z innej beczki... Mam na zbyciu 3 pieski. Rok produkcji 2 godziny temu. Więc płeć jeszcze nieznana... suczkę widzieliście gdzieś tam na moich zdjęciach a "pomysłodawca" nieznany ... Ale ja go znajdę :bicz3: - będą alimenty
  16. Bez gwiazdy nie ma jazdy... http://moto.allegro.pl/ShowItem2.php?item=2022579827&ars_source=ars&ars_socket_id=7&ars_rule_id=10 nufffffffffffka
  17. Ja myślę, że też będę obecny
  18. Ja kompa kupowałem http://reset.com.pl/ może tam coś znajdziesz dla siebie
  19. I co zamontowałeś tą lotę?
  20. Straszna cisza....... nikogo nie ma chyba...
  21. Widać humor dalej dopisuje, więc:
  22. No Pany. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.