Treść opublikowana przez siara
-
[B5 1Z] Gdzie jest moduł komfortu
Czy w ogóle w mojej B5 z 95r jest coś takiego??? I gdzie się znajduje?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zawsze można zrobić spot pieszy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Całkiem całkiem
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
Ja okleiłem CA-418. Myślę, że 419 będzie za jasna. A ramkę jak najbardziej BLACK [br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 17:15_________________________________________________Ale kiera i Recarosy miodzio
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czyżby ledy?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
He he myślałem, że na wypad na Majorkę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A cóż taka cisza nastała? Podejrzane
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
Ja używałem tej http://allegro.pl/3m-folia-srebrna-carbon-3d-srebrny-di-noc-30-x-100-i1674215105.html Folia bardzo fajna, gość dogadany, doradził jak to obkleić, przesyłka ekspres Na dekory i popiołkę z tyłu wystarczyło 100x30 i jeszcze zostało
-
[ALL B5] Błąd KLIMY
Byłem u kolegi i na Vagu nic szczególnego nie wyszło... Zobaczymy jak założę inny sterownik klimy... Może to wyświetlacz w ch..... tnie [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 11:08_________________________________________________Winna była zwara na kablach dochodzących do silniczka rozdzielającego temperatury... Teraz wszystko śmiga git i temp pokazuje jak trzeba...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No mi tam się nie tylko fotele podobają... znalazł by jeszcze parę drobiazgów... [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 21:35_________________________________________________A jak by ktoś był zainteresowany to kumpel ma kilka ciekawych felg http://moto.allegro.pl/listing.php/user?us_id=1609870 http://moto.allegro.pl/listing.php/user?us_id=6385907
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Właśnie maiłem Ci o niej pisać........ :> Chyba że coś ciemniejszego...http://otomoto.pl/audi-rs4-calkowite-odliczenie-vat-C18490557.html[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 21:25_________________________________________________Serce to OOOOna ma jak to mówią "jak dzwon" :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To grubo myślisz Szukaj już to ja przejmę Twojego karawana i dorzucę jeszcze B3 stargo :>
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
He he, nikt przecież do Ciebie Zboku nie mówił Kiedyś przyjdzie czas i na B6
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dzięki chłopaki za spocik. Nawet deszcz nam nie straszny... Od czego mamy podziemne garaże A tu kilka ujęć Mike trochę z boku, ale nie odtrącony :> A i witamy nowego kolegę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A co się stało się??? ktoś się przylepił?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
17 może być
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To o której godzinie spot?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To to niebieskie to było jego???? Ale niefart
-
[ALL] Siara :)
Siara jest wszędzie!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No i jak to mówią
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
He he dobre Ale jaką koleś ma minę [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 19:26_________________________________________________A Mike pochwal się, jakie Twój nowy komórofon robi zdjęcia Np na Vag Inwazji, bo wszyscy na pewno się zastanawiają
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja też się dostosuję
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
I udało się kilka zmian wprowadzić.... - lusterka od angola- w końcu symetryczne :> - tylne lampy po 2 lifcie - białe kierunki w błotnik - powrót w gril - Mały głód za tylną szybą
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
[quote mam trochę daleko (patrz :"PROFIL") Oj tam oj tam z 10 km dalej odemnie.... :gwizdanie: Ale jak pogonisz te 193 kuce to będzie moment A może do niedzieli się akurat pogoda wakacyjna zrobi, bo teraz to porażka ;( Choć był i taki spot, że kurtka przeciw-deszczowa nie pomogła....
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza- problem
Już sam nie wiem.... Centralny działa i z pilota i z kluczyka. nawet gdy w środku nacisnę ten rygielek to ładnie się wszystko zamyka bez problemu