Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siara

  1. Czy w ogóle w mojej B5 z 95r jest coś takiego??? I gdzie się znajduje?
  2. Zawsze można zrobić spot pieszy
  3. Ja okleiłem CA-418. Myślę, że 419 będzie za jasna. A ramkę jak najbardziej BLACK [br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 17:15_________________________________________________Ale kiera i Recarosy miodzio
  4. He he myślałem, że na wypad na Majorkę
  5. A cóż taka cisza nastała? Podejrzane
  6. Ja używałem tej http://allegro.pl/3m-folia-srebrna-carbon-3d-srebrny-di-noc-30-x-100-i1674215105.html Folia bardzo fajna, gość dogadany, doradził jak to obkleić, przesyłka ekspres Na dekory i popiołkę z tyłu wystarczyło 100x30 i jeszcze zostało
  7. Byłem u kolegi i na Vagu nic szczególnego nie wyszło... Zobaczymy jak założę inny sterownik klimy... Może to wyświetlacz w ch..... tnie [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 11:08_________________________________________________Winna była zwara na kablach dochodzących do silniczka rozdzielającego temperatury... Teraz wszystko śmiga git i temp pokazuje jak trzeba...
  8. No mi tam się nie tylko fotele podobają... znalazł by jeszcze parę drobiazgów... [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 21:35_________________________________________________A jak by ktoś był zainteresowany to kumpel ma kilka ciekawych felg http://moto.allegro.pl/listing.php/user?us_id=1609870 http://moto.allegro.pl/listing.php/user?us_id=6385907
  9. Właśnie maiłem Ci o niej pisać........ :> Chyba że coś ciemniejszego...http://otomoto.pl/audi-rs4-calkowite-odliczenie-vat-C18490557.html[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 21:25_________________________________________________Serce to OOOOna ma jak to mówią "jak dzwon" :>
  10. To grubo myślisz Szukaj już to ja przejmę Twojego karawana i dorzucę jeszcze B3 stargo :>
  11. He he, nikt przecież do Ciebie Zboku nie mówił Kiedyś przyjdzie czas i na B6
  12. Dzięki chłopaki za spocik. Nawet deszcz nam nie straszny... Od czego mamy podziemne garaże A tu kilka ujęć Mike trochę z boku, ale nie odtrącony :> A i witamy nowego kolegę
  13. A co się stało się??? ktoś się przylepił?
  14. To o której godzinie spot?
  15. To to niebieskie to było jego???? Ale niefart
  16. Siara jest wszędzie!
  17. He he dobre Ale jaką koleś ma minę [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 19:26_________________________________________________A Mike pochwal się, jakie Twój nowy komórofon robi zdjęcia Np na Vag Inwazji, bo wszyscy na pewno się zastanawiają
  18. I udało się kilka zmian wprowadzić.... - lusterka od angola- w końcu symetryczne :> - tylne lampy po 2 lifcie - białe kierunki w błotnik - powrót w gril - Mały głód za tylną szybą
  19. [quote mam trochę daleko (patrz :"PROFIL") Oj tam oj tam z 10 km dalej odemnie.... :gwizdanie: Ale jak pogonisz te 193 kuce to będzie moment A może do niedzieli się akurat pogoda wakacyjna zrobi, bo teraz to porażka ;( Choć był i taki spot, że kurtka przeciw-deszczowa nie pomogła....
  20. Już sam nie wiem.... Centralny działa i z pilota i z kluczyka. nawet gdy w środku nacisnę ten rygielek to ładnie się wszystko zamyka bez problemu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.