Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JawoR36

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JawoR36

  1. Ale co trzeba rezać i konkretnie co gdzie jak. Ja rozumiem, że może nie jestem pierwszy, ale szukałem już tematu na forum i bez efektów
  2. Witam, posiadam Audi 98r, Radio Concert Plus, 6 głośników, tzn 4 przód, 2 tył. Wszędzie ori głośniki, na tyle 10cm. Chciałbym wymienić tylne, na jakieś mocniejsze. Słyszałem coś o jakiś wbudowanych wzmacniaczach w nich, o co chodzi? Mogę podmienić głośniki ori na jakieś np Sony i będą grać z Concertem? Nie chodzi mi o zmianę na 16cm, tylko na wielkościowo te same, 10cm, tylko mocniejsze.
  3. Myślałem o tym, ale po sprawdzeniu nie działa. Podejrzewam, że to jakieś zwarcie było
  4. Witam, dzisiaj po podłączeniu innego aku, zauważyłem taki mały myk. Conajmniej dziwny. Dodam, że mam nie ori centralny z pilotem, wyposażonym tylko w jeden przycisk. Po zamknięciu fizycznie drzwi i ich zamknięciu, problem znikł. O co chodzi Audiczce? Warto dodać, że okno otwierało się, jak otwierałem auto, a zamykało, jak auto się zamykało. Obie szyby przód.
  5. Ale żeście zjechali te felgi Według allegro, są deczko więcej warte niż stówka od szt Edit: 17cali mają, oczywiście
  6. Witam, szybkie pytanie, czy te felgi wejdą do mojej Audi A4 98r? Ile mniej więcej są warte z oponami na sezon - dwa. 8JX17H2 ET 32 LK 112 Firma RH 17 cali Dokładne zdjęcia
  7. Teraz dopatrzyłem ile na allegro kosztują lift przód. 500zł na lampy przód, to niestety ponad moje racjonalne myślenie
  8. Nie masz czasem za dużo tego materiału ?
  9. Nie chciała, zła była na mnie, bo ostatnia się dowiedziała o tym, że auto kupiłem Dowiedziała się po kilku dniach, po kupnie, bo "całkiem przez przypadek" potrzebowałem coś z garażu i kiedy to zapytała, czy to auto mojego taty, odpowiedziałem "moje" jakby nigdy nic, a ją zatkało, bo była wcześniej mowa, że kupuję auto za ok 3-4tyś, czyli coś pokroju starego Golfa 3 czy Escorta A potem strzeliła fochem, bo jak zwykle jej nic nie powiedziałem. Poprzednim pojazdem, motorem, też się nie pochwaliłem, dopiero po tygodniu, jak pojechałem do niej Co do zlotu, to nie wiem, czy ze względów czysto technicznych dam radę, ale jeśli dam, to na pewno bym się wstawił 1.6 na pierwsze auto, starczy. Poza tym, oglądając ok 2 miesięcy rynek na allegro, stwierdziłem, że najpierw szukam "zadbanego" auta, a dopiero później pytam o to, jakie to auto i jaki ma silnik. Na początku szukałem 1.8 Avant, granatowy, z gazem, na felgach 17-18 z gwintem, ale życie szybko zweryfikowało mój zakres poszukiwań i widać jak skończyłem, sedan, czarny, 1.6, bez gazu, na ori feldze Rozważam to, tylko kwestia, czy będę chciał zniszczyć ori stan fabryczny na rzecz trochę lepiej wyglądających lamp. O ile tył, P&P i można wyjąć, to cięcie blachy na koszt lamp mnie przeraża, a dodatkowo, wymiana przód + tył, z tego co się zorientowałem, wyjdzie ok 500-600 zł, co w obecnej sytuacji finansowej mnie przerasta, z racji tego, że jestem w trakcie rejestracji, opłat i szukania 17''
  10. Nie używam Mogli chociaż zrobić taki, żeby się tam telefon mieścił
  11. Mi tam tylko chodzi o to, czy jest to metalic czy perła
  12. W garażu jest czarna W dowodzie mam napisane, że jest to czarny Jak jest ładne niebo, które się odbija od lakieru, to jest taki kolor jak mam w podpisie na obrazku A jak słoneczko świeci, to właśnie taki niby grafit.
  13. Według VIN'u i naklejki w bagażniku, posiadam kod lakieru -> Z9U (vulkanschwarz perleffekt), w wolnym tłumaczeniu nazwa tego koloru oznacza "wulkaniczna czarna perła". Czyli chodzi tutaj o typ lakieru perłowy czy to po prostu ściema i wykwintna nazwa na czarny metalik?
  14. Dzięki Ps. działa tylko pierwsze zdjęcie
  15. Gdzie to jest? Przeszukałem cały warsztat..
  16. Za łepka w podstawówce, były po 2 zł
  17. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ależ u Was w Lesznie burżuazja się wozi Przeszedłem się od PKP do rynku i znalazłem; Ferrari California, Bentley Continental, RS4, nowa Jetta, ML'a w AMG itp, nowa A5. Masakra Nie, nie było żadnego zlotu, bo stały porozrzucane, a nie które jechały.
  18. JawoR36 odpowiedział(a) na diabolum temat w Wielkopolskie
    Ciii.. Efekt zaskoczenia zepsujesz
  19. 2. Może inaczej zapytam, o ile szybciej mi się posypie zawieszenie na obniżonych sprężynach niż na ori?
  20. Witam, planuję wrzucić do mojej Audi 17'' 215/45 jak i sprężyny obniżające, związku z tym, kilka pytań 1. Jakie maksymalne obniżenie, da się uzyskać przez sprężyny, -40? 2. Czy połączenie 17'' z np -40, przy ori zawiesie, za bardzo nie zużyje zawieszenia? Nie wytłucze przez np rok, na tyle, żebym musiał później wszystko wymieniać? 3. Czy po zmianie sprężyn trzeba ustawić geometrię? 4. Czy warto kupować używane sprężyny? 5. Dam radę sam sobie zmienić sprężyny? 6. Mam ograniczony budżet i cel, sprężyny tylko dla obniżenia, MTS'y z allegro, za ok 350zł dadzą radę? 7. Czy te 17'' przy 1.6 pojemności nie zmulą za bardzo silnika? 8. Spalanie rozumiem, podskoczy tak o litr, półtora, nie? Pozdrawiam
  21. Sęk w tym, że felgi nie są u mnie, a wybiorę się do nich później i nie wiem na co zwrócić uwagę przy sprawdzaniu wymiarów
  22. Podałby mi ktoś wymiary felg [ET itp, na których się nie znam], żebym mógł założyć do swojej Audi, bez przeróbek, dokupowania dystansów itp? Rok 98. Takie szybkie pytanie, bo mam możliwość kupienia za rozsądne pieniądze 17''

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.