Treść opublikowana przez JawoR36
-
[B5 APS] by czorny
Co to za funkcja?
-
Spot Leszno
Tu wszyscy są miejscowi
-
[B5 APS] by czorny
Zapraszam po ramki i silniczki
- Spot Leszno
-
Spot Leszno
chyba na wylocie w kierunku ostrowa dobrze mysle??? ---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- To ja odpadam.. Nie lubię kawy :polew: no to herbate:grin: chyba ze wolisz cos mocniejszego Ta i przyjadę autobusem do Was :grin: Herbata wystarczy
-
Spot Leszno
To ja odpadam.. Nie lubię kawy :polew:
-
Spot Leszno
Może tak zamiast pokryjomu się stykać.. autami, to weźmiecie się za organizację jakiegoś większego spota? Chyba każdy ma jakiegoś kumpla czy coś, co też się wozi A4 i by wpadł? Każdy przyprowadza nowego osobnika i robi się spora gromadka
-
Ile pali Wam gazu?
Trasa 500km, w tym dużo wiosek, zero autostrady, miasta. Jazda dynamiczna, każdy wolniej jadący pojazd wyprzedzany pod praktycznie czerwoną kreseczkę. Cały czas prędkość na poziomie 120km/km, miejscami 100km/h lub 140km/h, w zależności czy wjeżdżałem we wioskę czy wjeżdżałem na ładniejszą dróżkę Spalanie 8,5litra gazu
-
Spot Leszno
Biznes is biznes, nawet tutaj można pohandlować Grzesiu, dla Ciebie się zawsze jakiś głośnik znajdzie
-
Spot Leszno
Grzesiu, Ty ten głośnik nadal potrzebujesz?
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
Klapa USA ok, ale tablicę o kant d*py ino roztrzaskać
-
Spot Leszno
No to się zastanawiajcie czy spotykamy się czy nie
-
Spot Leszno
Koło sali Trapez, Manhattan itd.
-
Spot Leszno
Piszę się, lecz mogę się trochę spóźnić
-
Demontaż błotnika przód
Przedni zderzak na dwóch śrubach od dołu + ok 12 śrubek nadkole + 3-4 na górze błotnika i jak dobrze pamiętam w okolicach ślizgu i od strony drzwi.
-
Spot Leszno
Jak nie będę siedział przy angolu (pewno się wyrobię) to wpadnę
-
Spot Leszno
Jak coś się uklei to wpadnę
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Dobra, pisz mi tu skąd ta gałka, jak ją założyłeś i jak się spisuje Bo się najarałem na nią
-
Prezent na gwiazdkę (tak, tak, mamy listopad) Netbook czy Laptop? Dylamaty
Ludzie to mają problemy :polew:
-
Prezent na gwiazdkę (tak, tak, mamy listopad) Netbook czy Laptop? Dylamaty
Gdzie ona pić Raz na ruski rok Temat na razie zawieszam, bo stwierdziłem, że wolę kupić kolejnego anglika na części niż tam się w prezenty bawić w listopadzie
-
Drogie czesci z wnetrza
Licznik, tunel, kierownica, boczki drzwi, manetki. A reszta to małoco warty chłam, ze względu na fakt, iż jest to przedlift
-
Oszukani przez handlarza z gdańska....
Jaka kwota zapłacona, a jaka na umowie?
-
Spocik Lubuski :)
Niebieska a4 b5 sedan po Wschowie lata, kogo to?
-
Prezent na gwiazdkę (tak, tak, mamy listopad) Netbook czy Laptop? Dylamaty
A tyranie tyle czasu w handlu częściami i odmówienie sobie 18'' do Audicy to za mało zaangażowania? Cały czas myślę nad tym
-
Prezent na gwiazdkę (tak, tak, mamy listopad) Netbook czy Laptop? Dylamaty
Drażni mnie "futro" Chyba nie zrozumiałeś.... Chodziło mi żebyś ją zerżnął jak należy. Dosłownie :nabijasie: A mnie o to, że nie przetrzepię futra, bo nie ma futra.. bo mnie drażni Spostrzegawczość chłopaki tak na 2 na szynach Ale żeś dowalił do pieca Co najwyżej posiedzieć za kierownicą bez kluczyków, ale ani mi waż mojego ustawienia fotela ruszać Netbook to raczej postanowione, a co tam, niech się cieszy. Tylko się zastanawiam czy kupić teraz podczas promocji w Neonecie (899zł), gdzie normalnie ok 1100-1200zł w sklepach czy czekać do gwiazdki i liczyć na to, że będzie jeszcze raz taka promocja