Treść opublikowana przez JawoR36
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Zerknij w pierwszy post
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Ta, dopiero teraz je wsadziłem
-
[B5 ADR] Black & White Test By Bezimienny!!! 17"
A teraz się jeszcze pochwal od kogo kupiłeś te polifty, no od kogo Ja zamontowałem wczoraj swoje lampki poliftowe bez odkręcania tych uchwytów koło chłodnicy i jest lux Podłączenie kabelków według schematu to max 10 min. BTW. Jak szukas grilla poliftowego czy też silniczków do lamp, to wal do mnie na PW
-
[AHL B5] Wulkaniczna perła Jawora, ciągłe ulepszanie :)
Trzeba trzeba Wkońcu rozdziewiczyłem moją sunię :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk:
-
SWAP 1.6 -> 1.8 Kilka pytań
Witam, posiadam obecnie silnik 1.6 oznaczenie AHL w roczniku 98, ze skrzynią bodaj DCN. Miałbym okazję go wymienić na silnik 1.8 APT z 00r, ze skrzynią DWA. Silnik 1.8 pochodziłby z anglika. Załóżmy, że posiadam całego anglika na chodzie. Co trzeba będzie z niego przełożyć do mojej 98r + co oprócz części w angliku bym potrzebował? Wiązkę z kablami? Komputer? Wiem, wiem, lepiej od razu swap na 1.8t, ale ja wolę 1.8 jak już
-
Kierownica Sline w 98r czy będzie pasować z LIFTA?
Ja tej z aukcji nawet nie chcę, szukam na forum cały czas Jestem pedantem więc poszukiwania mogą trochę potrwać
-
Od kiedy były montowane światła przeciwmgłowe w reflektorach ?
Ja mam 98r i mam Bosha z halogenami w lampie, btw, są na sprzedaż
-
Kierownica Sline w 98r czy będzie pasować z LIFTA?
Szukam szukam, dzięki za odpowiedź
-
Kierownica Sline w 98r czy będzie pasować z LIFTA?
Musi być w stanie bardzo dobrym, nie wytartym logiem i z wieloklinem do lifta I znając życie, na forum nic nie znajdę
-
Kierownica Sline w 98r czy będzie pasować z LIFTA?
To tak, czy raczej? BTW. Ile za taką kierownicę z poduszką trzeba dać?
-
Kierownica Sline w 98r czy będzie pasować z LIFTA?
A taśma poduszki? Będzie pasować od mojej?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Dzisiaj rozdziewiczyłem do końca swoją Audiczkę 2 dni walczyłem, ale jest lux :jerk: Polecam każdemu Efekt urywa dupsko
-
Kierownica Sline w 98r czy będzie pasować z LIFTA?
Witam, przymierzam się do zmiany kiery na od Sline trójramienną. Obecnie posiadam Audi 98r, po I lifcie z kierownicą 4 ramienną (ta nowsza) i zastanawiam się czy muszę szukać kiery sline na stary wieloklin czy nowy? Czy ta kierownica będzie pasować P&P do mojej Audi?? Audi A4 B5 Lift S-Line KIEROWNICA AIR BAG Skóra ! (2641201271) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
:jerk:
-
Ile pali Wam gazu?
360km za 100zł gazu przy 2,75zł Przy czym 240km zrobione w dwóch trasach, prędkość ok 130-140km/h, a pozostałe 120km zrobione po mieście zapinając nieźle Coś mi zaczął mniej palić
-
[B5 APS] by czorny
U mnie w garażu leżą RH ZW1 do założenia
-
[B5 APS] by czorny
Cena dla mnie, na PW raz
-
[ALL B5] Tylna Półka [SEDAN]
Z 10 jest, spinki ściskamy i wduszany do góry, potem mocniej szarpnąć i wyjdzie wsio Dodatkowo można odkręcić pasy i przy pomocy takiej zawleczki je uwolnic.
-
wymiana uszczellki drzwi tej z welurem?
Jakby co, posiadam takową na sell
-
Słabo pali, po kilku godzinach, dusi się i drga
Mój przypadek jest troszeczkę inny, więc tym się nie sugerował. Wlałem środka do chłodnic i wydech suchy
-
Słabo pali, po kilku godzinach, dusi się i drga
Z tysiaka. +/- 300zł Wody z wydechu nie pokazuje na VAG'u - sprawdzałem. Działanie sondy sprawdzisz, hamulców nie zbytnio, bo jeśli nie są totalnie zjechane i czujnik się nie załączył to nie sprawdzisz.
-
Słabo pali, po kilku godzinach, dusi się i drga
Jeśli na dniach ustalę, że woda nie znajduje się już w wydechu, to oznacza uszczelka lub głowica.
-
Słabo pali, po kilku godzinach, dusi się i drga
Powiem Ci tak, zdam relację. Zalałem Prestone uszczelniacza do chłodnic i nie mam tyle wody w wydechu, może to czysty przypadek, ale dzisiaj nie miałem.
-
Słabo pali, po kilku godzinach, dusi się i drga
A płynu od chłodnicy ubywa?
-
Słabo pali, po kilku godzinach, dusi się i drga
Też to mam