Treść opublikowana przez Kamyk
-
Piłka nożna
- Piłka nożna
To co tam dzisiaj, znowu bezbramkowy remis po fenomenalnym meczu "drużyny"?- Piłka nożna
Przyjemnie się patrzy na grę Liverpoolu. Obiektywnie trzeba przyznać- Strefa Śmiechu
http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,23059128,nie-wiem-kto-to-wymyslil-ale-jest-geniuszem-polacy.html#Z_BoxLSImg- Piłka nożna
- Piłka nożna
2 połowy nie zdzierżę Dobranoc- Piłka nożna
Skład taki że dzięki- Piłka nożna
Zdecydowanie world wide brand :-)- Piłka nożna
Cakir gwiżdże Może być pociesznie- Piłka nożna
0-3. O ile nie więcej- Piłka nożna
A ja mam kompleksy że mam bebzon :-)- Piłka nożna
I ja tego nie widziałem..... Dramat :-)- Czy mamy na forum stolarza/firmę zajmującą się realizacją mebli na wymiar?
teraz z kolei ja szukam jakiś stolarz w mazowieckim ? meble do kuchni, bawi się ktoś w takie tematy? lub ewentualnie coś z polecenia?- Piłka nożna
No to się VAR popisał......- Piłka nożna
Fatalnie w ofensywie Dramat w obronie Kicha w środku pola Analiza Realu. Coś pominąłem?- Piłka nożna
A obejrzę w TVP 1...- Piłka nożna
Zastanawiam się ciągle kto wczoraj był lepszy ale chyba jednak Totki. Włosi chcieli jak zawsze minimalizmem i sprytem temat załatwić. Totki przyjechały pograć i nie przegrać. Ale meczycho było wielkie, to fakt niezaprzeczalny- Piłka nożna
De Bruyne, kopiuj wklej- Piłka nożna
Kładą się te makarony strasznie- Piłka nożna
Poprzeczka czy Lloris dotknął?- Piłka nożna
O ja prdl.....- Piłka nożna
No Totki oczywiście W gazie są. Zlali Utd (co akurat nie jest żadną sztuką, ale....), wygrali derby z Gunners, no to ciekawe jak w Turynie pójdzie Może być meczycho- A5 8T coupe 1.8TFSI 2014
Bajka......- A5 8T coupe 1.8TFSI 2014
Pokaż tą panoramę w lepszych ujęciach Zdrowe autko, gratulacje- Piłka nożna
WBA ma skuteczność jak MU Gdyby nie to prowadziliby 3-1 - Piłka nożna