Treść opublikowana przez Kamyk
-
Piłka nożna
Gregorio wysłał paczuszkę
-
Piłka nożna
Brandy de Jerez , a co?
-
Piłka nożna
Trup ściele się gęsto.....
- Strefa Śmiechu
-
Piłka nożna
Nie , jutro obejrzę highlights A wiesz ze Pogba zarabia 290 tys £ per week? Najwięcej w lidze A zaangażowanie? Liga z podwórka
-
Piłka nożna
Arsenal Liverpool dopiero co 3:3 Nie wiem czy nie przesadzasz...
-
Piłka nożna
zapewne, bo jest czym choć przyznam, że lekko mnie to ostatnio nużyło poprzedni mecz był bardzo przeciętny
-
Piłka nożna
Słodka naiwność
-
Piłka nożna
no wiesz, mnie Liverpool i jego pozycja w maju aż tak bardzo to nie interesuje
-
Piłka nożna
Po zabawie to już jest
-
Piłka nożna
Good point, mogło być gorzej
-
Piłka nożna
Fascynuqrwające spotkanie I miejsce w tabeli Coś mi mówiło że to kwestia czasu Żenada, a nie futbol
-
Piłka nożna
No ja pier**le !!!!@
-
Piłka nożna
Podania Mikiego do środka, z lewej strony..... no można się w głos roześmiać
-
Piłka nożna
Tak wiem, lecz nie mam możliwości edycji
-
Piłka nożna
Vide słowa Przemka.....
-
Piłka nożna
zaraz gwiazdory z Utd zaczną pykać nie wiem, czy przygotować gorzałę czy nervosol ..... czy jedno i drugie? a może od razu wypierd..... tv za okno ot, taki tam dylemacik
-
Piłka nożna
Gratulacje
-
Piłka nożna
Ależ asysta Mane
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
tweet Kolinsa, z którym notabene absolutnie się zgadzam co nie oznacza bynajmniej, że zacznę oglądać ligę włoską ale sezon piłkarski tu i ówdzie ogłaszam niestety za zamknięty pozostanie tylko kwestia przewagi nad grupami pościgowymi, dla tychże walka o "tytuł" best of the rest, no i śrubowanie indywidualnych rekordów c'est tout !
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Co mi zrobisz jak mnie złapiesz, też jest niezłe
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Gwiezdne Wojny za mną bardzo słaby film
-
Piłka nożna
Yeblem z krzesła
-
Piłka nożna
Chyba Utd za chwilę straci 2 miejsce w tabeli na rzecz Chelsea Śmiała teoria?