Treść opublikowana przez Kamyk
-
Piłka nożna
Pep czy jego piłkarze? Ja stawiam na jego umiejętności trenerskie
-
Piłka nożna
Skończyłem oglądać. Płacz Aż ich szkoda. Nie było kim grać
-
Piłka nożna
jak ktoś lubi analizy, to fajny materiał odnośnie MU - MC
-
Piłka nożna
- Piłka nożna
Absolutnie genialna uwaga- Strefa Śmiechu
- Piłka nożna
Burnley na 4. miejscu w tabeli- Zdarzenie na A4 - brak sprawcy.
stary wiem że masz inne wydatki, ale na serio, kup duża flaszkę i zaproś paru kumpli second chance, dosłownie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja ??????? ja jestem święty- Piłka nożna
No to Real obronił tytuł- Piłka nożna
smutne podsumowanie w felietonie http://www.przegladsportowy.pl/felietony/przemyslaw-rudzki,przemyslaw-rudzki-lekcja-gry-wyklada-pep-guardiola-felieton,artykul,834833,1,1083.html- Piłka nożna
O właśnie....- Piłka nożna
- Piłka nożna
Smutne gdzie MU widzi możliwości- Piłka nożna
Kolejny doskonaly występ- Piłka nożna
A w pisdu Wszystko im oddali Jeden przypadkowy błąd Jest nastrój minorowy- Piłka nożna
Ja prdl co za dramat- Piłka nożna
Gdzie owca?- Piłka nożna
Hmmmm No ok. Co prawda nie kojarzę, ale ok- Piłka nożna
Kaman. Olivier sędziuje bardzo neutralnie- Piłka nożna
Possession factor - dramat- Piłka nożna
Jermain Defoe wczoraj - bramka sezonu?- Piłka nożna
Pany co oni tu piszą bo nie słyszałem polskiego komentarza I tak nawiasne, pozdrufka z Valencii- Piłka nożna
A co to się dzisiaj z sunsiadami narobiło, bom nie w temacie?- Piłka nożna
Potrafią wcisnąć pedał..... - Piłka nożna