Treść opublikowana przez Kamyk
-
Piłka nożna
Właśnie oglądam powtórkę i analizę w MoTD Powinno być 1-6.....
-
Piłka nożna
no oczywiście że nie mam na myśli tylko to że przed chwilą stracili bramkę w ostatniej akcji meczu dziś też brak koncentracji i masz efekty
-
Piłka nożna
Ciągle myślę o managerze Zabił w nich pasję wygrywania i gry do końca Fali ataków Napierania do ostatniego gwizdka Jeżdżenia tyłkami po trawie do końca A wprowadził cynizm i wyrachowanie I to się nie może podobać
-
Piłka nożna
Stasiu no co Ty gadasz..... Mrzonki jakoweś
-
Piłka nożna
Już więcej nie mogę
-
Piłka nożna
92 min Wstrzymanie akcji przez Rashforda Wiara w Lukaku tak widoczna I chwilę potem bang Remis I wszystko jasne
-
Piłka nożna
Ile Vardy przebiegł przed strzeleniem gola to jest szokówa
-
Piłka nożna
To zespół mina Nigdy nie wiadomo co tam się może zdarzyć Tak na moje jeśli siłę zespołu ocenia się w kontekście obecności/formy jednego zawodnika, którego siostra ma 2-3 dni przed meczem urodziny, na których on MUSI BYĆ (na innym kontynencie) - tzn. że coś tam jest postawione na głowie Ale jak powszechnie wiadomo, ja to się nie znam
-
Piłka nożna
Oglądałem do stanu 0-2 Real jest tak słaby i bezbarwny że szkoda słów Oglądać się nie da Bida z nędzą
-
Piłka nożna
City pięknie Again Brak słów
-
Piłka nożna
taka refleksja trochę od czapy, ale się podzielę na livescore sprawdzałem dziś kto o której gra. jakimś głupim fartem kliknęło mi się w jutrzejsze mecze. w wigilię. zgodnie z oczekiwaniami, grają w Turcji, Arabii, Jordanii, Syrii, Egipcie, Maroko .... wiadomo o co chodzi, nie ich święto a na samej górze tej listy - Holandia o 16 45 Feyenoord z kimś tam takie to trochę dziwne, po prostu; nie wiem, czy też tak uważacie, czy jestem przewrażliwiony na punkcie 24 grudnia i specyfiki dnia a korzystając z okazji, całej futbolowej braci na forum - wesołych, rodzinnych i fajnych Świąt wszystkiego co dobre
-
Piłka nożna
Ależ meczycho !!!
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
No tak, cały Ty
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Hiszpańska kinematografia jest nam trochę obca dlatego fajnie czasem znaleźć jakąś perełkę z tego rejonu Europy Thriller, trzyma do końca, zaskakujące rozwiązanie - czego chcieć więcej? Polecam, bo dobre Jedyne co to nie oglądać trailera w YT, bo wszystko zdradza Tytuł - La Cara Oculta
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
panowie czy ktoś miał do czynienia z Wartą? mam propozycję by kupić tam AC - ktoś coś może powiedzieć? jakiekolwiek doświadczenia? net huczy, ale wiadomo jak to w necie .....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany jeździ ktoś codziennie na trasie Piaseczno Wawa? Mam pilny biznes.....
-
Piłka nożna
Matko co za fascynujące 45 minut.....
-
Seriale
http://kultura.gazeta.pl/kultura/7,127222,22808419,narcos-4-sezon-z-meksykanskim-escobarem-teaser.html#MTstream
-
Piłka nożna
Bernardo Silva zamieszał z Gundoganem
-
Piłka nożna
Ależ akcja.....
-
Piłka nożna
Nie bangla
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Nikt tak jak Dev nie potrafi zrecenzować filmu Po prostu urwa nikt!
-
Piłka nożna
Lepiej tego ująć nie sposób - jak go nie lubić?
-
Piłka nożna
Hehehe :-)
-
Piłka nożna
Zawsze umiał W Barsie tego nie było widać bo swoje robi La Masia Bayern to zbieranina i były błyski A tu jest pieprznięcie