Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kamyk

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kamyk

  1. :polew: :polew:
  2. no ja pierdzielę w taką porę roku taki kawał drogi ... szacun ode mnie
  3. gdzieś bywał ?
  4. Ty , no przeleciałem program TV po ważniejszych programach i zwrócilem uwage na ta transmisje ale nie zdecydowałem sie ze moze to być TO gooooooogle it
  5. WTF ??? moskal, nie łapiesz ?????? ja głupi ogólnie jestem oj tam oj tam - po prostu cię angielska piłka nie kręci Tottenham Hotspur - Manchester United (po bardzo dobrym spotkaniu) 0/0
  6. WTF ??? moskal, nie łapiesz ??????
  7. spokój pozorny - napięcie rośnie dzisiaj White Hart Lane, godz 17 15 .... odliczam godziny :>
  8. nie no sorry, ale jechać do komisu, nie mając ze sobą miernika lakieru, a do tego kupić wózek za 5 dych z okładem nie jadąc jednocześnie do serwisu toyoty na kontrolę ..... :gwizdanie: w żaden sposób nie chcę tu usprawiedliwiać właścicieli komisu i niech ich sczyszczą konkretnie, ale koleś który kupił to też niezły goguś tak na moje oczywiście ... Nikt nie musi znać się na wszystkim. komis jako profesjonalista powinien zapewnić jakość usługi - i sprawę w sądzie przegra. Wyobrażam sobie np. moją żonę, która jedzie kupić sobie swój wymażony samochód.. I kupuje bite padło, tylko dlatego, że się na tym nie zna - więc jedzie kupić auto od firmy, po to, aby ta pomogła jej wybrać "dobry" samochód. Ale rozumiem twój punkt widzenia.. A popadając w skrajność - idziesz do Pierkarni z Piekarzem, do Mięsnego z Rzeźnikiem, do sklepu budowlanego z Budowlańcem etc... Nosfer wszystko prawda i ja tego absolutnie nie poddaję w wątpliwość Tylko zwracam uwagę na sam fakt kupna czegoś za 5 dych z okładem - to nie bułka (odnośnie piekarza), mięso na tatara (odnośnie rzeźnika) ani partia cegieł (odnośnie murarza). Na pewno było by fajnie gdyby komisom można było ufać, ale chyba naiwni aż tak to nie jesteśmy. Choć żeby nie było - żałuję że tak nie jest, bo powinni się tym zajmować - sprzedażą DOBRYCH samochodów używanych wszystkim, nawet tym którzy się na tym nie znają i przychodzą po, jak to napisałeś, wymarzone auto. Trudno, na to szans niestety raczej nie mamy Chyba, że sądy wezmą się za takich naprawdę konkretnie (wierzy w to ktoś????) T.
  9. nie no sorry, ale jechać do komisu, nie mając ze sobą miernika lakieru, a do tego kupić wózek za 5 dych z okładem nie jadąc jednocześnie do serwisu toyoty na kontrolę ..... :gwizdanie: w żaden sposób nie chcę tu usprawiedliwiać właścicieli komisu i niech ich sczyszczą konkretnie, ale koleś który kupił to też niezły goguś tak na moje oczywiście ...
  10. rano był dzwon przy wjeździe na trasę AK - na górze jakieś dwie osobówki się cmokały disgust ale z tego co widzę, teraz też niewiele lepiej http://mapa.targeo.pl/?traffic
  11. :nabijasie: No, nie mogłem się powstrzymać. Już mi się ta dziewczyna podoba Uwaga! Dziś dzień pisania/mówienia sobie na "Pani/Pan". Kto się nie dostosuje - załatwiam, ze Prezes bana na tydzień wsadzi. PAŃstwu
  12. na następną gwiazdkę można też zamówić trochę śniegu :polew:
  13. pani jadzia? sprawdź
  14. ej dzwonić pod numer 566 108 100 jest wesoło
  15. o, pojawił się aniołek Hornet, nie kłam - było Warszafka żadzi
  16. no ja pierd..... wczoraj moskal, dzisiaj ten ziutek co za ekipa alkoholików, no dajcie żyć ......
  17. :doh1: no gópki no :laghing2:
  18. genialne :good:
  19. no wariat zdrowy ......
  20. a chociaż w dobrym towarzystwie ??? w baaardzo dobrym no to usprawiedliwiony :> a poza tym, Czesi się okazuje to dość nerwowy naród.... :shocked: Do bardzo groźnego wypadku spowodowanego drogowym chamstwem doszło niedawno w Czechach. Na autostradzie D1 u naszych sąsiadów, kierująca mazdą 323 - w odczuciu pana prowadzącego czarną skodę superb - blokowała ruch. Obtrąbiona, obrażona pani, w czasie wyprzedzania jej pojazdu przez skodę, pokazała kierowcy superba środkowy palec... Konsekwencje tego występku okazały się dla niej bardzo przykre. Kierowca skody, w ataku furii skręcił kierownice w stronę wyprzedzanego auta i - dosłownie - zepchnął mazdę z drogi. Ponieważ wszystko działo się przy dużej prędkości, kierującej mazdą nie udało się opanować auta. Samochód zjechał z autostrady po nasypie, dachował i zatrzymał się w polu. a wyglądało to tak (od 32 sek) .....
  21. jakieś takie jak sprzed wojny i to I na moje to nie bardzo
  22. no stary śliczna, nie ma co jeszcze tylko teraz kup se jakąś cyfrówkę z MM za 3 stówy i jakieś fotki lepsze wrzuć :polew: no i na spota, panie kolego, pochwalić się, co oblookamy temat z bliska
  23. Też tak słyszałem i czytałem. Ale mimo wszystko juz więcej Audi nie zamienię na inną markę. Moja ostatnia zamiana A4 na Mazdę 6 to była porażka, po roku wróciłem do Audi A4. Pozdrawiam. a to ciekawe jeździłem mazdą 626 z 2000 rocznika przez 7 lat no i mogę śmiało powiedzieć że nie miałem żadnej awarii najmniejszej czyżby 6 była już tak bardzo w plecy jakościowo??
  24. a chociaż w dobrym towarzystwie ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.